Аквапарк м. Тернопіль

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем zippo, 14 сер 2007.

  1. zippo

    zippo Well-Known Member

    Тим, хто не знає повідомляю, що в Тернополі вже біля 4 місяців відкрився чудесний аквапарк з потрясаючими гірками, європейським сервісом і взагалі всякими іншими радостями життя типу турецької бані , сауни і т.д.

    Ми там звичайно все перепробували і порушили всі таможні правила Взагалі-то, ми просто веселились на гірках, але в більшості випадків виявлялось, що то заборонено

    А взагалі Тернопіль – чудесне місто!

    Як це все виглядало можна глянути тут http://www.extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=165

    і тут http://www.extreme.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=79
     
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    Та шо толку тих фото ? Ні фіга не видно ... крім купи не знайомих пик
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    так, так....
    знову реклама.... [​IMG]
     
  4. zippo

    zippo Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    ПИКА дорогенький то в тебе!!!!!
    Я тобі що кориспондент щоб весь аквапарк фотографувати?? У них є сайт на якому все від а до я. І хто тобі боронить в той аквапарк зїздити??? До твого відома в поїздці приймала ціла купа народу не тільки зі Львова. Хоча я зрозумів!!! ДЛЯ ТЕБЕ ВАННА КРАЩЕ:D
     
  5. Solena

    Solena New Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    Чеснокажучи, реклама , рекламою, але відвідати аквапарк, думаю справді варто.... Була лише раз там, але мені сподобалось, зважаючи на те, що я боюсь води.... Враження супер!!!!!!!:radist: :radist: :radist:
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    Аквапарк м. Тернопіль Окрім міського озера,звідки в Тернополі взялося стільки води. щоб був аквапарк? що за чушь?
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    А що аквапарк має бути тільки в морі? в Одесі аквапарк десь 20 км від моря, в Євпаторії також зовсім не у морі...

    http://www.aligator.com.ua/?menu=service&submenu=aquapark
     
  8. zippo

    zippo Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    у Львові також роблять аквапарк і причому більший і кращий і водоймища близько нема.
     
  9. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    Шрек, разрешите поинтересоваться, Вы в Аквапарке то были когда то?

    Додано через 4 хвилини
    Переделывают бассейн на Боженка. Большой аквапарк не получится уж точно. Б ближайшие после открытия пол года идти даже не планирую, от колличества народу, думаю можно будет просто застрелиться. Да и сомневаюсь, что у всего нашего населения хватит культуры сначала душ принять, а потом в бассейн прыгать. Дальше посмотрим.
    не хотелось бы , что бы Аквапар повторил судьбу бассейна Динамо (возле СБУ) Через пол года функционирования, души поломаны, вода холодная и грязная, перекрытия ржавые.
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    не, Шрек только в болоте!
    Але ТЕРНОПІЛЬ І АКВАПАРК ТО ЧУШЬ
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    На счет болота, это класс!!!
    А на самом деле Аквапарк может быть и в небольшом городе. Я был в Аквапарке под Щецином в Польше.Город по размеру сравним с Тернополем. Несколько меньше , предположим Краковского, однако настолько УЮТНЫЙ и классный! Просто незабываемые впечатления на всю жизнь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    мені теж сподобалося чудесна у них банька . Я був весною ,сауна і горки прикольні і облуговування на високому рівні
     
  13. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    А там були закриті труби? Мене хватає тільки на напівзакриті, в закриті боюсь жахливо. Адреналін стече в штани:D +плавати не вмію....жах
     
  14. kastorskiy

    kastorskiy Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    Там є як відкриті, так і закриті, подивись відео. А великої глибини там немає.
     
  15. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    [​IMG]
    Ось ціни
    [​IMG]
     
  16. Viola

    Viola Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    А мене от цікавить чи дуже там люду багацько в неділю? І чи достатньо п'яти годин щоб увидіти все? :) Чи брати таки на увесь день?...
     
  17. zippo

    zippo Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    3 год вистачить з головою;)
     
  18. Viola

    Viola Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    А ще одне глупе запитанння можна? Навіть 2... Ну, направду ненаю, ніколи не була в аквапарках :no: : а там треба свої в'єтнамочки (шльопанці) брати? а рушники?
     
  19. zippo

    zippo Well-Known Member

    Відповідь: Аквапарк м. Тернопіль

    В'єтнамочки візьми, залишиш біля входу в басейн, так багато хто робить а рушник залишиш у роздягальні, треба ж чимось потім витиратися.
     
а де твій аватар? :)