Аерограф

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем New look, 31 бер 2013.

 1. New look

  New look Member

  Буду вдячна за допомогу у такому питанні людей які в цьому розуміються.
  Зацікавив мене аерограф, для малювання по тканині. Підкажіть що потрібно ще для нього в комплект брати: компресор (який ), насадки (які і для чого), яку краще фірму і де у Львові чи інтернет магазині можна його купити?
  Що порадите?:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Locke

  Locke невиправний реаліст

  Аерографи бачив у продажу на Вернісажі, там де продають пензлики і фарби. Компресор потрібний з тиском біля 2 атмосфери, в паспорті на аерограф вказано робочий тиск. Чи є такі в продажу - не знаю, мабуть є, але умільці для цього використовували компресор від старого холодильника. Між компресором і аерографом потрібно розмістити ресивер, наприклад автомобільну камеру чи якусь герметичну ємність, щоби вирівняти тиск. Компресор подає повітря нерівномірно, поштовхами, а накачана камера слугує наче стабілізатоором тиску, і в моменти коли тиск "гуляє", то підтримує його. А без цього не отримаєте рівномірного розпилення. Правда деякі компресори, які призначені для краскопультів, мають вмонтований ресивер.

  Аерограф має в наборі мінімум дві насадки - для круглого факелу розпилення і плоского. А навіщо більше? Здається іншого і бути не може. А величину краплин регулюється на самому аерографі.

  Бачив аерографи також в деяких магазинах канцтоварів, але здається китайські. Колись найкращими вважалися Ленінградські, ще часів СРСР, зроблені якісно і добротно. До речі, на вернісажі здається такі і бачив у продажу.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. shulika

  shulika Member

  Думаю подарувати своїй ось такий для початківця норм? чи вже зразу купувати щось професійне?Українська фірма в мене чомусь викликає довіру і фігні не повинно бути)
   
а де твій аватар? :)