а ви любите українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 19 бер 2010.

?

українську мову ви любите?

  1. так!

    91,4%
  2. ні.

    4,3%
  3. тяжко мені з нею

    1,4%
  4. не володію чи погано розумію

    2,9%
  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А причому тут кацапська? :popcorm1:
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дійсно, причому, якщо він ніяких інших не знає?:uanew:
     
  3. Vest

    Vest миється в бані

    Авжеж люблю)
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  5. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Було бажання, мотивація, патріотичність, тощо - вивчила.
    Українська більш яскрава і соковита, ніж російська.
    Красива.:blush:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лариса Сапункова, мешканка Одещини, у програмі DROZDOV

    Вона вирішила скористатися своїм правом і вимагала перевести предмет «російська мова» у місцевій школі з «обов’язкових» у «предмети за вибором». Їй грубо відмовили, а потім зацькували. Чому скористатися законним правом виявилося так складно? Та які глибинні причини конфлікту на Одещині?


    View: https://youtu.be/dxphGJCvG74
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Парубію суд відмовив у допиті українською

    Старобільський райсуд відмовив голові Верховної Ради Андрію Парубію у проханні допитувати його українською мовою.

    Про це він просив під час засідання у справі про державну зраду екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

    "Ваша честь, чи міг би я просити вас, щоб судове засідання велося державною мовою?" - запитав Парубій.

    Суддя попросив адвоката Єфремова задавати питання українською, однак той відмовився.

    "Мені зручніше задавати питання мовою, якою я вважаю за потрібне. Стаття 10 Конституції та 29 Кримінально-процесуального кодексу дають мені право задавати питання будь-якою мовою. Якщо вам це не зручно, пропоную запросити перекладача", - сказав захисник.

    "У нас нема проблеми, якою мовою запитує і дає коментарі захисник чи обвинувачений. Якщо є проблема, заявіть, ми запросимо перекладача", - оголосив суддя.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, це все тому, що нинішня влада "дуже поспішає" виявити всі обставини державної зради колишньої влади і сурово покарати. Мені одне цікаво - чи у випадку, якщо Єфремов досидить у капезе до пенсії, йому призначать державну пенсію у розмірі, що відповідає його минулому службовому статусу?
    От, офтоп, для прикладу (а Єфремов колись був заступником губернатора) який ранг держслужбовця міг бути присвоєний

    Але навіть якщо нижчий, скажімо, аж п"ятий (хоча я сумніваюсь що для начальства коли-небудь жаліли державні гроші, особливо на Донбасі) то якщо розраховувати пенсію, виходячи з того, що лише надбавка за ранг складає 600 гривень
    (а ще є оклад, вислуга, інтенсивність і тп.), думаю, заключьонний матиме пенсію не менше 15 тисяч щомісячно.

    Він там ще не на ходунках, відкуплених по-дєшьовкє у Юлі?
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Єфрємов - невелика сошка порівняно з іншими зубрами ПР. Іванющєнко добре живе, Хомутинник,Колєсніков, Ігор Шурма - мафіозі від фарми, Олена Лукаш та Олена Бондаренко...скоро, мабуть, і Олійник повернеться. Саша Стоматолог на Україні ще заробляє. Бойка та Ківалова напевно і на ДР до себе Порошенко зве. Вони всі однієї крові з Порошенком.
    Але когось надо ж потріпати недовго?А то зовсім крити нічим перед людьми. А пенсія в нього буде добра, не сумнівайтеся.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ОБС, що Єфремов не хоче внести новій владі відкупні. Вся братва внесла, а він не хоче, бо ідейний тому його і пресують.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Трохи відхилилися від теми. Я також дещо оффтопно, але хочу сказати, що слухаючи Кауфманна англійською, узнав із одного з його відеороликів, що коли розпалася Австро-Угорська імперія, в Чехословаччині чеська влада трохи придушувала німецьку мову етнічних німців, і це викликало незадоволення, що згодом і дало привід для вторження Гітлера в Чехословаччину під приводом защіти русскоязичного насєлєнія (ой, я здається, щось напутав)
     
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Українську мову шаную, й буває прикро побачити десь на форумі у Правилах отаке:

    Правила Форуму
     
    Останнє редагування: 15 лип 2018
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  14. iso

    iso Well-Known Member

    До речі, 1.3 поширюється і на Вас. Перевіряйте правопис, а надто, коли когось поправляєте:hi:
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А що саме не так?
    Усі "помилки" є елементами авторського стилю.
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Це Вам (я так зрозумів) не сподобалося "нехтування рекомендації" замість "рекомендацією"?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українська мова увійшла в десятку найбільш уживаних в Європі

    [​IMG]


    Українською мовою говорять 45 мільйонів європейців.

    Найбільше людей в Європі говорять російською мовою.

    Російська, німецька та французька – мови, що найбільш широко вживаються серед населення Європи.

    Такі дані наводить Рада Європи з нагоди Європейського дня мов, який відзначають 26 вересня.

    Після трійки лідерів в списку розташувалися англійська, турецька та італійська. Наступні рядки зайняли іспанська, українська і польська.

    Десятку лідерів замикає нідерландська мова.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Лариса Ницой со скандалом покинула студию NEWSONE после спора с ведущей Дианой Панченко 09.10.18


    View: https://youtu.be/Wk7jlLnSX4c
     
а де твій аватар? :)