а ви любите українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 19 бер 2010.

?

українську мову ви любите?

1. так!

91,5%
  2. ні.

5,1%
  3. тяжко мені з нею

1,7%
  4. не володію чи погано розумію

1,7%
  1. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

Не можу не поофтопити.

Я думаю, кожен знає, звідки цитата. Тому я не даю посилання.

2. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

- яке дивне ураження мозку. Юля, а ну скажіть ще раз.
    - в Україні є українська російська мова!!!
    (с)

В мережі кажуть, що Юлю покусав Аваков)))

Аваков: Я, російськомовний український націоналіст, впевнений, що ми повинні вітати розвиток нашої російської мови, якою розмовляють мільйони українців, і давати їй можливість вільно розвиватися...

Аваков: Ми повинні вітати розвиток нашої російської мови | Українська правда

3. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Natalya Pipa
    7 квітня о 16:07 ·
    [​IMG]Що було сьогодні на
    Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій
    .
    ВІДХИЛИЛИ
    [​IMG]4648 - законопроект Бойка, Рабіновича і Медведчука, який повертає російську мову в освітній процес.
    Презентував ініціативу - Нестор Шуфрич (зверніть увагу, як цей народний депутат підписаний в зум - Boss B))
    Тут все зрозуміло - не законопроект, а сором і ганьба!
    Автори знову посилаються на Хартію регіональних мов або мов меншин. Яка насправді є Хартією регіональних та міноритарних мов. Зараз я спільно з Мінкультом та МЗС працюємо над виправленням помилки в перекладі Хартії, щоб припинити подібні спекуляції.
    Діти в Україні мають навчатися і далі складати ЗНО ДЕРЖАВНОЮ мовою!
    [​IMG]4605 проект Постанови про встановлення іменних стипендій ВРУ для учасників ЗНО які отримали найвищий результат.
    Це добра ініціатива - учнів треба мотивувати. Але 29 січня 2021 року вже було ухвалено Постанову про 30 щорічних премій ВРУ для найкращих учасників ЗНО. Тому нова постанова є неактуальною і нереалістичною.
    ПІДТРИМАЛИ
    [​IMG]4542 про внесення змін до ЗУ “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”
    По суті технічний, але потрібний законопроект - в частині освіти йде заміна термінів "навчальні заклади" на "заклади освіти" та приведення понять “спеціальні школи” та “навчально-реабілітаційні центри” - відповідно до міжнародних стандартів.
    [​IMG]Проведення підготовчих курсів для вступників з тимчасово окупованих територій (зокрема - з вивчення української мови).
    Це питання реінтеграції молоді з ТОТ. Курси будуть проходити з кінця червня протягом 2-2,5 місяця на базі освітніх центрів ЗВО, у які потенційно вступатимуть такі вступники.
    НА ДООПРАЦЮВАННЯ
    [​IMG]4340 щодо харчування здобувачів освіти - дітей з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, постраждалих внаслідок військових дій та збройних конфліктів - за рахунок коштів держбюджету.
    Ініціатива потрібна, я буду підтримувати. Але допомогу потрібно надавати тим, хто її реально потребує. Тому в цій частині законопроект потрібно доопрацювати.
    [​IMG]4648-1 (альтернативний до 4648 Бойка/Рабіновіча/Медведчука) - про мову освіти.
    Законопроект закріплює державні гарантії вивчення державної мови в корпоративних закладах освіти, а також забезпечення вивчення жестової мови корінних народів чи нацменшин особам з порушенням слуху. Необхідно доопрацювати питання підготовки спеціалістів по викладанню жестовою мовою.
    Працюємо далі!

а де твій аватар? :)