А караван іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 30 жов 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Варто відкрити гілку про караван, який йде.
    Про псів, які гавкають (і для псів), є інші теми

    Почнемо.


    Чотири мобільних оператори підписали меморандум про покриття всієї України інтернетом
    29 жовтня, 12:49

    9440
    Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

    [​IMG]


    Скріншот з трансляції

    В ході форуму RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі Київстар, Vodafone, lifecell і Інтертелеком підписали меморандум про покриття всієї території України інтернетом.

    «Великі інвестиції починаються з бізнесу, який уже працює в країні, вірить та готовий вкладати більше. Сьогодні ми підписуємо історичний меморандум. У рамках цього документа нарешті кожен куточок нашої країни буде покрито мобільним зв’язком і мережею інтернет», — сказав президент Володимир Зеленський.

    Меморандум підписали прем'єр-міністр Олексій Гончарук, президент компанії Інтернаціональні комунікації Борис Акулов, директор з корпоративного управління Vodafone Україна Ольга Дейнега, директор компанії lifecell Ісмет Язиджи і президент Київстару Олександр Комаров.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Президент у Маріуполі оголосив про запуск Фонду міжнародної партнерської підтримки для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу
    29 жовтня 2019 року - 19:44

    Президент України Володимир Зеленський повідомив про створення спільно зі Світовим банком Фонду міжнародної партнерської підтримки для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу

    [​IMG]

    «Говорячи про майбутнє, разом з нашим партнером – Світовим банком ми запускаємо роботу Фонду міжнародної партнерської підтримки для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу. Закликаємо всіх ставати частиною цього великого проекту», – сказав Глава держави під час закриття інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі на Донеччині.

    Президент зауважив, що у форумі взяло участь близько 700 осіб, подію висвітлювало 200 журналістів. За його словами, інвесторам представили сотні проектів, презентували повний приватизаційний список. Також було підписано 12 меморандумів, які відкривають шлях до проектів на мільярди доларів.

    Володимир Зеленський подякував усім, зокрема міжнародним делегаціям, представникам уряду та бізнесу, за участь у форумі.

    «Маріуполь – не тільки один з головних форпостів України. Це ще й точка відліку нового майбутнього нашої країни. А ще я думаю, що Маріуполь сьогодні відчув себе столицею України», – додав Президент.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Тупо Тупо x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я почитав нечисельні коменти на Ютьюбі під цим відео. Всі - російською, за винятком автора - Національного корпусу. Половина несхвальних коментів - від якихось жіночок, які, звичайно, краще розбираються в військових питаннях, чим міністр закордонних справ чи працівники Генерального Штабу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дано пора.
    Рада заборонила вирубку лісу на схилах Карпат
    [​IMG]
    Рада заборонила вирубку лісу на схилах Карпат
    30.10.2019 14:02

    Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)".




    Відповідний законопроєкт №0873 підтримав 301 народний депутат при мінімально необхідних 226-ти, повідомляє кореспондент Укрінформу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє вєрю я цим законам про захист Карпат від самого початку. Бо я трошки в курсі про ті вирубки. Весь час забороняється, але трошки дозволяється - дозволяється якась міфічна санітарна вирубка, або смереки хворіють, і їх треба рубати, або на буках листя пожовкло заскоро...

    От дивіться: "Про внесення змін до деяких законів України (щодо введення заборони на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону)".

    Суцільна вирубка заборонена, а вже три через одне дерево можна рубати, лиш би не суцільно запорідком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага,ага...а караван далі йде!:dirol::crazy::mocking:
    На Харківщині викрили підприємця на хабарі у 100 тис. доларів детективу НАБУ
    ...хабар пропонувалася за вирішення питання про закриття кримінального провадження, яке пов’язане із протиправним відчуженням значних обсягів необлікованого майна державного підприємства у вигляді деревини та продажем лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання.

    upload_2019-10-31_11-52-39.png
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Минулого року я якось був по роботі в нашому лісгоспі. І краєм вуха почув розмову щодо "санітарної зачистки" - 260 гектарів!!! сосни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ти, старий, вже геть погиний став.
    Згідно з повідомленням, сьогодні, 30 жовтня, НАБУ та САП затримали очільника держпідприємтсва на наданні неправомірної вигоди. Читайте більше тут: На Харківщині викрили підприємця на хабарі у 100 тис. доларів детективу НАБУ

    Затримали ОЧІЛЬНИКА ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА.
    Не детектива НАБУ, а директора заводу!!!

    Барига продав ліс за свинорилої влади. Його взяли за сраку теперішня влада.
    Той бик думав, що можна як і при свинорилому всьо купити і всіх продати. І ніс хабаря.

    А детектив НАБУ здав цього баригу СБУ-шникам.

    Слава Вальцману, старий маразматик!!!
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От я і кажу...

    І головне - все по закону, у них є рішення дерев"яного лікаря, котрий на папері з мокрою печаткою запевняє, що у сосни якийсь вільховий грип або дубова дифтерія.

    І поїде ця сосна в Європу до Чопа під іменем "дрова" по ціні копійка/куб, а після Чопа її перехрестять на "ділову деревину" по ціні сотня-друга єврів.
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бувший вальцманоїдний борець ,борець з шнурком на аватарі,з заміненим штайнмаєрівським аватаром, починає ТУПО срати но-ногах,козел зеленоїдний,здаючи вже своїх...по всіх фронтах! І кичиться зрадою...хвалько!
    На столі 100 шт.по 100$ =10 000$....а пишуть же 100 000$. Де решта 90 000$,га-а ? Отож!!!:haha:

    upload_2019-10-31_12-27-43.png
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ой, тупе...

    upload_2019-10-31_12-37-28.png

    Це коли вашого свинорилолоїдного Гримчака брали цю фотку зробили.
    А тупорилі вальцманоїди її тулять де бачать.

    Слава свинорилому Вальцману, содоміт пристаркуватий.
     

    Вкладення:

  15. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    От фігляри! Шось пишуть,оповідають своєю зеленою прессою про фальшиві доляри.:haha:
    А може 10 прокураторів та ті 100 000$ собі по 10 000$ взяли,а на стіл зеленним козлам ,та календарики висипали,га-а? Отож!:cools:
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    І найголовніше - НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ!!!!

    Податковий кодекс - це єдиний документ чинний на сьогодні, в якому прописано що таке дрова:
    Як я не рився в нормативній базі, але знайти інше визначення я не зміг. Навіть в законі "Про альтернативні види палива" цього немає.
    Тепер питання: чи можна 8-ми метровий кругляк (чи 6-ти метровий) використовувати для технологічних потреб? Я думаю відповідь буде очевидна....Значить нічого не забороняє записати його як дров’яну деревину.

    P.S. Яким би не був )(еровим совок, але при совку була одна класна штука, яка називалася ГОСТ "ДРОВА". І там було чітко прописано що таке дрова. Максимальна довжина допускалася - МЕТР. І все. Вище не плигнеш. Що заважає нашим мудакам взяти цей самий гост, перекласти його ДЕРЖАВНОЮ мовою і все!!! І не треба нічого придумувати і ліпити горбатого. Але замість того, щоб зробити те, про що я пишу - вони його посто відмінили. І все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не знаю чому, але коли Ви називаєте його содомітом - мене пробиває на ржачку))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    То Вася по-ногам сцить,боїться мого Содомського пророчєства в катренах.:)))

    upload_2019-10-31_13-5-26.png
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо його назвати поетом, Ви будете сміятися ще більше.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Не ви всі,а я буду ржати...бо я не поета.В нас на Галтчині Іван Франко був поета...і досить!:crazy:

    upload_2019-10-31_13-16-13.png
    00000ппВ.jpg
    upload_2019-10-31_13-19-54.png
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
а де твій аватар? :)