3G зв'язок від "слонів" та не тільки.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Eastman, 23 лют 2015.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Коли з"явився той триге, дуже модним стало робити спідтести і викладати в мережу. Але мало хто при тому задумувався про те, що сам спідтест споживає чимало трафіку. І якшо у вас ліміт на добу 50Мб, як напевно у більшості користувачів, то 1-2 таких спідтести банально зжирають ті ваші 50Мб :)
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. reginacat

  reginacat New Member

  У нас зараз тестовий період, тому ви спіймали сигнал 3джи але це буде не довго((. Ви розумієте, що зараз поки що вони напрацьовують абонентів, щоб не вкладати гроші даремно у вишки та взагалі у якість послуг.
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 3. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  а нашо вкладати гроші у вишки якшо вишки вже стоять?
  вкладають гроші в обладнання..
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. reginacat

  reginacat New Member

  Я це і мала на увазі, що вони вклали шалені гроші в ліцензію, обладнання і тепер як вугрі на пательні, заради поповнення абонентів готові пообіцяти золоті гори.
   
 5. muravey

  muravey Well-Known Member

  для рабочих целей (вайбер, почта, соцсети, youtube) мне хватает 250-400 МБ в месяц с головой, как по мне лимит вполне "божеский", и покрытие по Львову хорошее, слетает на EDGE только на первых этажах зданий. Хотя я пока больше модем интертелекома для 3G использую. Он не заканчивается при выезде из города :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Не знаю як в інших операторів, а @Kyivstar зробив нетарифікованим доступ до соцмереж на 3G-швидкості. Сьогодні провів експеримент. У мене добовий ліміт 50Мб. Я взяв відео розміром 300Мб і успішно завантажив його спершу на Фейсбук, а потім на Вкантакт. І потім там же подивився. It works! Ще б зробили такий самий вільний доступ до Ютубу та Інстаграму, ціни б вам не було!


  View: https://vk.com/video5243551_171292042
   
  Останнє редагування: 5 лип 2015
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  а що воно таке ?
   
 8. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  і на ЛФ... :blush:
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. Kyivstar

  Kyivstar New Member

  Reginacat, у Львові 3G мережа ще 8 червня працює в номальному, не тестовому режимі для усіх наших абонентів. І справді, як писали вище, базових станцій у Лвьові у нас достатньо, на них ми тільки змінили обладання під 3G і це період вже давно завершився. Звичайно, що Київстар прагне до досконалості, відтак, і саме 3G покриття ми будемо збільшувати.
   
а де твій аватар? :)