17 лютого - День спонтанного прояву доброти.

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем terRen, 17 лют 2015.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    О, файно так святкувати :good2:, правда втомливо, якщо тепер всі роз"їхалися в різні місця проживання, то трохи складно всіх провідати/привітати... Нехай вдасться вам бути на святі рідних!
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Брат з сестрою живуть близько один від одного, десь 1 км. А посередині між ними живе мій друг дитинства-юності;
     
  3. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    подумав, що "напевно свято не сильно відоме", а ні - в каледарі стоїть.. трохи дивакувато !
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Увьі, есть закон Муира "Когда мы пытаемся вытащить что-нибудь одно, оказывается, что оно связано со всем остальным"
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...
    Знову свято. Ще і подвійне :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    @Gyppsy, Вітання вашим рідним, сьогодні брату, і вже на порозі час вітання сестрі :give_rose:
    Побільше Сонця, Щастя, Тепла і Радості!
    Міцного здоров'я, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах.
    Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2021
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дякую, @terRen !:give_rose:

    Хотів на Стрітення махнути на батьківщину, але відмовили...
    Нічо, в березні ДН у племінниці, може доберуся)
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Історія Добра

    Добрі вчинки… Чи задумувались ми коли-небудь,як часто ми творимо добро для інших? Насправді щоб робити добро не обов”язково допомагати великими коштами дитячим будинкам чи лікарням(хоча це також хороша ідея,на жаль не всім під силу). Багатьом відома приказка: хочеш змінити світ – почни з себе.
    От в цьому випадку якраз дуже доречно до неї дослухатись. Якщо кожен з нас почав би робити,хоч і маленькі,зате добрі, справи, то міг би підмітити, що люди навколо привітні і дедалі частіше посміхаються. А інколи буває й таке,що ідеї добрих справ самі знаходять тебе. Так сталося зі мною цього літа. Цей випадок запам”ятався мені надовго.
    Гарячого серпневого дня я сиділа на лавці біля Ратуші. Навколо була маса людей, всі кудись спішили, а я спокійно насолоджувалась читанням у затінку. Аж тут до мене підсіла жіночка в літах, привіталась до мене і попросила допомоги. І потребувала вона не грошей. Вона попросила переписати їй листа. Я щиро здивувалася, але пані пояснила, що дуже погано бачить, та й писати не дуже вміє, тому потребує моїх “молодих очей”. Поки я переписувала текст, вона розповіла свою історію: про її, ще малої, пригоди з сестрою, про те,як вона в роки війни допомагала повстанцям(я так зрозуміла,що пам”ять в неї хороша); про те, як її в селі пограбували і ледь не вбили; про те, як вона з допомогою подруги написала цього листа,який треба було ще раз переписати, але не було змоги це зробити. Вислухавши її мені стало якось не по собі. Насамперед тому, що навряд чи депутат міської ради,до якого вона хотіла звернутись, захоче і зможе їй допомогти. Але тим не менше,було зовсім нескладно допомогти людині,якій це було потрібно. Кожен твій вчинок буде відповідно оцінений десь там…
    Цьому доказ те, що перед тим, як іти, пані забрала листа і сказала “Я буду молитись за тебе”… Після того на душі стало тепло…
    Автор: Настя Сворик
     
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Доброта - не прояв слабкості.
    Доброта складається з люблячих людей.
    Доброта - це внутрішня перевага над світом циніків.

    ДОБРО ЗАРАЗЛИВЕ

    До віконечка придорожньої кав’ярні для автомобілістів під’їжджає на старенькій машині жінка, яка тут вже багато років поспіль постійно замовляє каву. Перекидаючись люб’язністю з продавцем, вона помічає машину, що стає за нею в чергу. У доброму гуморі жінка хоче зробити якесь добро і платить продавцеві за каву для наступної машини. Продавець знизує плечима і думає, що ці люди знайомі.
    Жінка від’їжджає. Наступного дня вона, як завжди, під’їжджає до віконечка кав’ярні.
    – Я думаю, що вчора сталася помилка. Хлопець, за якого ви заплатили, не знає вас, – каже продавець.
    Жінка, трохи збентежившись, пояснює, що так і мало бути. І тоді продавець розповідає, що сталося вчора:
    – Я сказав тому хлопцеві, що ви заплатили за його каву. Тоді він хотів заплатити за наступну машину. Водієві наступної машини я пояснив те саме, і він вчинив так само. Так сталося чимало разів. Я вражений!

    Не втомлюйтеся чинити добро – воно заразливе!
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А от був пізніше в Зарваниці, то мене фотографували і надсилали на мій е-mail, а дехто мав тільки вайбер, але попросили мою пошту і через деякий час теж прислали.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А от був пізніше в Зарваниці, то мене фотографували і надсилали на мій е-mail, а дехто мав тільки вайбер, але попросили мою пошту і через деякий час теж прислали.
     
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    В маленькому канадському містечку місцеві жителі в"яжуть рукавички і залишaють їх запакованими в парку.
    Якщо ви загубили чи забули свої, а вам холодно - візьміть, це безкоштовно.

    151286097_10221146812721064_2005739462940535077_n.jpg

    Множення добра у світі.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2021
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    16804290_1862196070715307_2186911553138352786_o.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Нехай доброта, щедрість і щирість крокує з нами завжди!

    151465432_3848132888585949_9146638558887634863_n.jpg
     
а де твій аватар? :)