Ріел і затримка здачі 4-ї черги Великої Британії довжиною в півтора року

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем bugsboym, 21 тра 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. bugsboym

  bugsboym Active Member

  Доброго дня. Корпорація Ріел затримує 3-4 чегру комплекса Велика Британія ось уже 1.5 роки. Коли буде накінць-то зданий будинок - нам не відомо... Майже кожного тижня ми зустрічаємось з керівництвом компанії і далі обіцянок справи не йдуть... Ніколи і нікому не раджу звязуватись з корпорацією Ріел!!!
  Думаю наша історія з нею ще довгго буде тягнутись!!!

  Хто ще чекає здачі будинку?
  Можливо так на нас звернуть увагу!!!
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. lookup

  lookup Well-Known Member

  Зараз сюди прийдуть задоволені "інвестори" - всеволод, маріягретта, зіночка, тощо. Ну тобто ріелівська ботоферма. Доплачувати 1-2 людям за написання нісенітниць на форумах куди дешевше ніж будувати будинок.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. bugsboym

  bugsboym Active Member

  Добре, нехай приходять! Будуть тримати тему зверху сторінки!!!
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. bugsboym

  bugsboym Active Member

  Ви теж придбали квартиру в чудо забудовника? Напишіть тоді від себе пару слів, що Ви думаєте про протермінування!!!
   
 5. lookup

  lookup Well-Known Member

  Та це вже обсмоктано неодноразово було. РІЕЛ - це гівнокантора, метою якої є не будівництво, а продаж житла. Оскільки законодавство України дозволяє продавати повітря - цим вони і скористались. А після підписання договору, сплати 80-100% суми та його анулюванні (коли виходить термін попереднього договору) - РІЕЛ відразу кладе болт на таких інвесторів.

  Про якість цих пінопластових шалашів взагалі немає чого говорити. Неодноразово в сусідніх темах це обговорювалось, були документальні докази

  Натомість РІЕЛ вдався до того що вміє найкраще - дурити людей. От тому і промишляє тут трупа рієлоботів, які пишуть ні про що, розмазуючи свої шмарклі на 80 сторінок 10-х тем.
   
 6. Pavlo from Lemberg

  Pavlo from Lemberg Well-Known Member

  Зараз сюди прибіжить гура ботів-інвесторів і скажуть, що по їх договорах затримки відсутні і почнуть обговорення якоїсь фігні.
  Основна їх задача - змусити переключитися на обговорення іншої теми та приховати негативні відгуик на компанію РІЕЛ.
  Зараз тут буде весело
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Затримки є, це факт. Як вплинути на них - невідомо! Пропозицій ніяких висунутих не було. Обговорюються лише псевдо-інвестори, і задається лише питання: «Що будемо робити» - відповідь одна - чекати. Все!
   
 8. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ви всіх так називаєте? Всіх під одну планку? Лукап, ви навіть нічого конкретного ні сказати, ні запропонувати не взмозі, навіть для галочки!
   
 9. lookup

  lookup Well-Known Member

  РІЕЛоботе, вже багато чого пропонувалось, навіть в плані продовження термінів попередніх договорів, наводились виписки з законів, судових засідань. Але і там ріелососи лили свою водичку і закликали не розгойдувати човен. Ви як цигани тут на форумі себе ведете. Навіть не певен що в множині треба казати, ріел зажлобиться стільком людям платити зарплатню за написання оповіданбь на форумі. Скорше одна ображена клімактерична баба сидить і строчить коменти, звітуючи своєму хазяїну.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Співчуваю тим, хто попався на гачок Ріелу. Цього року тільки здали 2 чергу, хоча мали ще 2 роки тому. З цього й виходьте. Зараз ще й вибори. Мельник окучував Левандівку для походу по мажоритарці в депутати. Якщо це станеться, то гроші підуть на вибори, а інвесторам прийдеться чекати кращих часів - поки наберуть чергову партію лохів, щоб добудувати попередні.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 11. Pavlo from Lemberg

  Pavlo from Lemberg Well-Known Member

  Очікувана відповідь. Потрібно тихенько сидіти і очікувати, мовчати в тяпочку і не висовуватися.
   
 12. kalinaganna

  kalinaganna Well-Known Member

  Якщо поставити по сім знаків оклику після кожного слова, буде ще страшніше!!!!!!! Напевно пост писала жінка, жіночки більше схильні впадати в істерику. Можу сказати, що дописувачка каже не правду. Так, керівництво зустрічається з людьми кожен тиждень для того, щоб звітувати людям, які роботи робляться, коли будуть закінчені, коли папери на здачу будуть готові і так дальше. Причину затримки нам пояснили ще минулого року і зтого часу зустрічаються і звітують. Роботи робляться, будівельники є, а минулого року реально їх було мало по Львову, навіть ремонти в місті робити було тяжко, всі позвалювали з безвізом. І тоже неправда, що нам не сказали коли здадуть дім. Сказали ше літом минулого року, що в кінці червня здадуть. І роблять нам компенсацію за затримку. Люди написали список. Так шо брехати не треба, треба контролювати і Ріел і президента і себе. Бо написати !!!!!! в інтернеті то таке, а реально шось зробити то ніхто не спішить
   
  • Баян Баян x 1
  • Тупо Тупо x 1
 13. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Пропонувати - це не робити. По факту, єдиний, хто хоч чогось добився не словом, а ділом - це Михайло. А ви, Лукап, з якої черги? Так жодного разу й не сказали.
   
 14. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  А до чого тут вибори? Навіть, якщо він стане депутатом, то це ж всім на руку. Ніхто не хоче підірвати свою репутацію недостроєм.
   
 15. О старий знайомий бот Ріелу. Зареєстрований 12 жовтня 2017 року коли інвестори 1 черги підняли були гвалт через постійні переноси. Зі здачею. Тоді зареєструвалось багато менеджерів в якості інвесторів. Я думав що вони вже забули пароль до того логіна. Цікаво хто ще вилізе на світ божий.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 16. А вона (репутація) хоча б є?
   
  • Баян Баян x 1
 17. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Як бачите, є, і непогана. Проаналізуйте кількість об‘єктів, які здані, які будуються, кількість цікавих проектів... не на рівному місті все, якби не було попиту на квартири, ніхто б не займався будівництвом.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Чаплинський дав вичерпну відповідь про будинки Ріелу.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 19. Pavlo from Lemberg

  Pavlo from Lemberg Well-Known Member

  Як бридко бачити такі пости від працівників Ріелу. Чиста брехня. Була тільки одна зустріч з керівництвом. І про терміни нам постійно брешуть. І компенсацій ніхто не робить, обіцяють виділити якісь гроші на благоустрій двору, але це тільки розмови і суми мізерні.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 20. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Зустріч була не одна, не обманюйте, а питання компенсації як раз обговорюється і з вашою чергою і з нашою. Не нагнітайте, не так все погано, панікери якісь зібрались
   
а де твій аватар? :)