Падлюки зі ЗМІ

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Прокіп, 29 бер 2012.

 1. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Те, що державні структури України захопили відверті пройдисвіти, виховані в культурі "рашен", всім відомо. А ось те, що наш інформаційний простір захопили теж подібні жлоби, мало хто говорить. В країні маса проблем, в міліцейських катівнях калічать невинних людей, в лікарнях немає ліків для тих, хто своєю працею колись будував нинішні багатства Ахметових, бюджет держави на грані дефолту, а це бидло по ТБ вже тиждень зациклилося на долі дівки легкої поведінки, яку подібні ж їй закатували. А в додаток ще й возвеличують імперського фронтового деспота по призвіщу Жуков, який своїм "бабы еще нарожают" загубив масу непідготовлених фронтовиків.
   
 2. прут

  прут Well-Known Member

  Напомнил старый советский анек:
  Скандальный мужичек бродит по универмагу и причитает-"Ковбасы нету... сыра нету... молока нету-ничего нету..." Его хватает наряд милиции и доставляет в отделение. Следователь свирепо-"Ах тыж падлюко-вот были бы патроны в моем пистолете то порешил бы тебя на месте!" .Ну -выкидывают мужичка из отделения пинком под зад ,он бредет обратно в универмаг и начитает свою песню снова " Ковбасы нету... сыра нету...молока нету..." , замолкает ,а затем рубит отчаяно " Патронов ,плять- и тех нету!!!"
   
 3. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Совок від культури рашен все згадує своє.
  Ось таке чмо завжди пристосовувалося по жлобськи до любої влади, бо цей контингент не може будувати, а він лиш може ПРИЛАШТОВУВАТИСЯ. То чи варто дивуватися, що подібне жлобство й заповнило сферу ЗМІ.
   
 4. tanna

  tanna Дуже важлива персона

  А у чому різниця ось цього:

  від цього:

  ?

  А щодо Жукова не подобається - не дивіться. І нічого пропонувати цензуру. Звикли до ваших совкових методів, ніяк позбутися їх не можете.
   
 5. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Вас, вирвавшихся на волю жлобів, потрібно загнати знову в гетто, навчити там цивілізованої поведінки і лиш потім по одинці випускати на волю.
  Це бидло (з дипломами та без) навіть не уявляє про суть цивілізованих ЗМІ та інформаційно-культурний суверинітет. І з таким багажем москальських реп'яхів мріють про Європу.
  Для вияснення цієї різниці потрібно вчитися, а не шастати з тріпнею по форумах.
   
 6. прут

  прут Well-Known Member

  Это кто чмо-тот скандальный мужичек из анека ? То не е так-просто он жертва собственных комплексов.
   
 7. tanna

  tanna Дуже важлива персона

  Ви фашист?

  А ви навіть не уявляєте про життя людини у демократичному суспільстві. По телевізору можуть показувати що завгодно - у людини для цього є розум в голові, щоб вміти фільтрувати. А ви дивитися на людей як на тупих істоток, яким повинен ХТОСЬ фільтрувати, а не вони самі. ХТОСЬ повинен все за них вирішувати. Совок може вами пишатись, ви його достойне творіння. Та тільки пройшов ваш час.
   
 8. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Чмо - це той, до кого не доходять елементарні речі.
  Цими "комплексами" до вашої культури страждає більша частина людства. Серед вас, дикунів, і Сахаров був "білою вороною" з "комплексами".
   
 9. прут

  прут Well-Known Member

  Вы видимо молоды и поэтому у вас превратное мнение о Союзе плюс телевизионная дебилизация людей которую можно приравнять к оружию массового психологического поражения .
  А граждане ненавидящие других граждан за то ,что те не разделяют их драгоценного мнения встречаются во все времена и при всех строях. Просто при одних меньше при других больше. При Союзе таких было явно меньше чем теперь.
   
 10. прут

  прут Well-Known Member

  Прошу не употреблять выражение "цими "комплексами" до вашої культури страждає більша частина людства" ибо это проявление комплекса "Мания величия". Могут разное подумать-а оно вам надо?
   
 11. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Я такий же "фашист", як і ті цивілізовані люди, які гидливо не хочуть вас бачити в Європі.
  Та ти ШО?
  І ось такі недоучки, які плутають вседозволеність з правилами цивілізованого суспільства, мене збираються вчити демократії.
  Ви ті недорозвинуті цивілізаційно істотки (на рівні 6-тирічних дітей), за якими потрібний добрячий нагляд та рімень в придачу.
  Ви навіть не уявляєте, що таке совок, його різновидності з 30-х, 50-х, 80-х роках, і те, що ви є його породження. Ось такі культурні мутанти, вирвавшись як джин на волю, й добивають цей Богом проклятий край. І ніякі аватари цього не прикриють, як Ющенка вишиванка.
   
 12. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Вони уявлення не мають про навколишній світ, сучасну цивілізацію. А відносно інформаційного суверенітету то
   
 13. tanna

  tanna Дуже важлива персона

  А чи не ви самі і доглядати зібрались?

  Та пізно вас вже чомусь вчити. Ви покалічена системою людина. На жаль, вас таких багато.
   
 14. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Вас вже догляне могила та історія. Проні Прокопівни так і помирають не зрозумівши свого місця в світі.
  На відміну від вас мене ніколи не ВЧИЛИ, а я сам ВЧИВСЯ.
  Цікаво, вона в своєму бажанню "вкусити" хоч пробула зрозуміти суть "інформаційного суверинітету"? Чомусь впевнений, що НІ!
   
 15. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Ось зараз ці паразити з ТБ 17-й раз запустили фільм "Москва слезам не верит", в якому показано проростання зі сталінського раба совкового жлоба. Більше нічим заповнити ефір.
   
 16. Inga

  Inga Дуже важлива персона

  какой ужас...
   
 17. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Для тубільців, яких виростили в культурі "рашен", все, що виглядує з-за їх шор, є "ужасом". Предки цих людей з простору поза їх зашореностю "клеймілі позором" на комсомольських зборах. А теперішні "в ужасе", що на них тикають пальцем і кажуть - постколоніальний мутант (на Заході - "рашен", на Сході - "салоїд"). А вони ж себе вже мали за "героя" Ніцше. Яке розчарування.
  Ось таких і підгодовують культурною падаллю "Інтери".
   
 18. Inga

  Inga Дуже важлива персона

  Розуму, пан Прокіп, в людини повинно бути завжди більше ніж гонору.
   
 19. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  З переляку знову перейшла на суржик. Пані, ви з тих посполитів, які би при здійсненні планів гетм. Дорошенка про заміну на наших теренах москалів на турків ви би добряче шпрехали по турецьки та славили б замість кровожерливого Жукова якогось пашу.
  А відносно мого розуму не піклуйтеся. Він чітко уявляє більшу загрозу для України від місцевих мутантів ніж від Путіних та Фаустів.
   
 20. Inga

  Inga Дуже важлива персона

  Эт Вы обо мне? :)

  Нет, я Вас не испугалась и потом, то, что Вы приняли за суржик, было всего лишь цитированием Вашей подписи, пан Прокип. :haha:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
   
а де твій аватар? :)