Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Ну ось. Дроздов каже, що нема прецедентів на посадку по статті - "державна зрада" . А от Мосейчук в "Праві на владу" в четвер зачитувала скільки по кожному року за останні 7 років було підозр на державну зраду, скільки доведено до суду і скільки сидять. Так от: був рік, коли посаджених було 30 чи трохи більше. Передивіться, якщо не ліньки, "Право на владу" за 13 травня. Не вперше бачу, як журналізд, у якого язик без кісток, впевнено каже те, що йому здається, не перевіряючи реальні факти.
  Далі дивитись не стала...
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Дроздов говорив про посадки по статті - "державна зрада" підозрюваних з топ-рівня, рівня Медведчука. Таких багато посадили?

  Покарання досить конкретне: 12 - 15 років тюрми. Подивимося, чим закінчиться підозра Медведчуку.

   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Корупція це Захланність плюс можливість мінус контроль

  Трускавки в шоколаді і труба Медведчука | Прямим текстом

  View: https://youtu.be/ZG_VadbuyBo  00:00 Формула корупції
  02:10 Фінляндія і 300 євро
  04:09 Буковель і 390 000 грн
  06:08 А у нас...
  07:06 Розстріляли Чаушеску і вступили в ЄС
  09:02 Сліпозакохані сектанти
  13:52 Пороху труба
  21:53 Олігархів хороших не буває, в т.ч. синьо-жовтих
  24:36 А без олігархів - ніяк?
  26:14 Законопроект про олігархів
  29:39 Гостя - Соломія Бобровська
  34:00 Люди увірували у вітрину
  41:55 Білорусь: цінності чи гаманець
  48:35 Ми спонсоруємо Лукашенка
  52:27 Товарообіг з Росією
  56:18 НАТО без нас
  01:01:57 Концептуально: колективна травма
   
 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 16 червня о 18:52 ·
  Затятий інтроверт Денис Бігус терпіти не може давати інтерв’ю, бо більше любить скрупульозну фактажну розслідувальну журналістику без надмірних узагальнень і абстрактних умовиводів. А я якраз люблю надмірні узагальнення й абстрактні узагальнення, які допомагають належно масштабувати все те, що по факту наривають розслідувачі. Однозначно я на стороні Дениса і його колег. І співчуваю кожному сліпозакоханому сектанту-фанатику з усіх таборів (політичних фан-зон), не спроможному бодай перед самим собою визнати всю убогість нездатності бачити очевидне.

  Денис Бігус про плівки, масштаби корупції і неадекватних сектантів


  View: https://youtu.be/NZMUZ9sM_EY
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  В студії Остапа губошльоп Льоха Гончаренко

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 3 год ·
  З цього я й почав розмову з Олексієм Гончаренком: як зрозуміти тонку грань між неофітом (новонаверненим) і просто кон'юнктурним перебіжчиком. Ніколи поверхнево не ставився до таких понять, як прозріння, поступ, саморозвиток, самопізнання, переломні зміни поглядів. Інша справа, наскільки це щиро і чи не є це угодовством. Тут нехай інші роблять висновки. 22.00


  View: https://youtu.be/F6APYH1GyLE


  Депутат от БПП Гончаренко выступает за Русский мир

  View: https://youtu.be/7IG_1_f0ixY?t=1
   
  Останнє редагування: 30 чер 2021
 7. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 7 год ·
  Наполегливо рекомендую подивитися цю навіть більше, ніж просто розмову з Ірина Фаріон. Свіжа розмова, записана цими днями. Отримав колосальне інтелектуальне задоволення. Нашу з Іриною Фаріон бесіду варто сприймати як мотиватор неустанно робити свою справу, бо в нас попереду "огром роботи". Розмова про величне і величних о 22:00


  View: https://youtu.be/cPqT3h7Kdro
   
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 12 год ·
  Хайп - явно не моя тема. Тому в епоху безголового, поверхневого, одномоментного хайпу чуюся дуже комфортно, бо зазвичай стою осторонь смажених таблоїдних заголовків. Тому навіть із апологетами примітивного хайпу (а хайп не примітивним не буває) треба говорити про щось інше й нехайпове. Перед самою відпусткою записали інтерв'ю з Юлія Мендель. Воно вже транслювалося на 4 канал, а тепер хай піде на ютубі. Воно не хайпове і радше антихайпове, і, можливо, через це 45 хвилин тривали дуже довго. Але ми це подужали )))

  Юлія Мендель про розв’язані Єрмаком руки, суцільні хайпи і хороші інструменти Ахмєтова | DROZDOV

  View: https://youtu.be/OpejA8knndQ


  Юлія Мендель, прессекретарка президента України (2019-2021) у програмі DROZDOV на 4 телеканалі:
  Як Юлія Мендель реагує на критиків, зокрема, на Остапа Дроздова?
  Президент Зеленський - хто він?
  Яку «планку» ставить Зеленський у боротьбі із олігархами?
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 2 год ·
  Ось повністю весь уривок моєї програми за участю Микола Голомша. Тут не лише про вбивство Чорновола, але й інші не менш сакральні злочини, розслідування яких пан Голомша курував у Генпрокуратурі до моменту свого відсторонення. Убивство Івасюка: пан Голомша каже про експертизу, згідно з якою композитора повісили в замшорг уже мертвим. Убивство Чорновола: 4 удари кастетом у потилицю, загадкова смерть свідка і зізнання паталогоанатома у тому, що розтину насправді не було. Убивство Гонгадзе: усі деталі затримання Пукача і термінове відсторонення від справи, коли почався вихід на клан Кучми. Отруєння Ющенка: факт отруєння був, коло імовірних причетних встановлено і знову відсторонення.
  Коли такі резонансні речі заявляє куратор усіх цих розслідувань, на місці Генпрокурорки треба було б того ж дня розчохлити усі ці замнуті справи, вернути куратора назад у справи і зобов'язати довести все до кінця. Але для цього треба одна проста річ: політична воля вищого керівництва держави нарешті покінчити з цим кривавим ганьбищем, яким є нерозкриті висяки як символ безкарності одного й того ж клану. А цього не буде, бо коршун коршуну око не виклює, і дружба з творцями кримінального олігархопаханату - понад усе. Тому на завтра всі ці заяви забудуться й будуть названі скандальними - та й по всьому. Система потиратиме руки від власної безкарності й раз на рік збиратиме своїх виплодків на ялтинські форуми з грифом vip. Справи далі будуть нівечитися й замовчуватися, бо мати такі справи - це ж золоте дно. А країна вже давно все проковтнула. І доки всі ці знакові кримінальні справи будуть "на контролі" в служителів культу мамони - доти правда ніколи не буде встановлена. По великому рахунку, цю правду вже й нема кому слухати.

  Микола Голомша про Убивство Чорновола. Убивство Гонгадзе. Убивство Івасюка. Отруєння Ющенка

  View: https://youtu.be/9412S0vFmRk
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 22 жовтня о 23:28 ·
  Для багатьох стала подією поява цієї людини в минулому етері. Галина Іванівна Климович (Galina Ivanivna Klimovich) заплатила високу ціну за те, аби говорити лише те, що хоче, лише тому, кому хоче, і лише там, де хоче. Замахи, викрадення рідних, постійна охорона - це не з голлівудських сюжетів. Хто не знає (а непублічність цієї людини цілком передбачає це), тому гугл у поміч. Послухати, що і як говорить легендарний важняк Генпрокуратури, можна отут:

  Легендарна слідча Галина Климович про ніякого Ющенка, блюзнірів-політиків і кумедного Шефіра

  View: https://youtu.be/wz1FNlObVmk
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:  Архівне інтерв'ю 2019 року, одразу після інавгурації Зеленського


  View: https://youtu.be/LTe9X-tFFNw
   
 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 49 хв ·
  А то я був у Черкасах минулого місяця, і мав приємність гостювати в Olexiy Yurin на Українськe Радіо Рось, і розмова з Олексієм вийшла доволі екслюзивною, бо нечасто мені ставлять такі питання. Особливо нищівним вдався той шмат розмови, коли зайшла мова про так звані рейтинги (туфта неймовірна) і так званого збірного телеглядача. На цю макабричну тему я можу розповідати довго й обсценно, але все впирається в злоякісний міт так званих "медіа-менеджерів", буцімто типовий глядач - це збірна Антоніна 45+, яка не має успіхів ні професійних, ні особистих, в якої нема насиченого життя й регулярного сексу, відтак її тр...ає телевізор та персонажі з нього. Така Антоніна не читає нічого складнішого, ніж відривний календар, і не здатна засвоїти складнішої інформації, ніж стервозні конкурси весіль чи різноманітних пацанок-панянок. Так сліпо вважають "медіа-менеджери", націлюючись на отаку-от тупоголову русифіковану плебеїзовану спальнорайонну нещасливу сіру Антоніну. Інший збірний телеглядач більше стосується інформаційних каналів. Виявляється, це дєдушка (цитата) 63-67 років, упертий, заздрісний, злий, обділений любовію та самоповагою цап, баран, незадоволений білим світом навколо і всіма сущими прямоходячими включно. На всю цю псевдопрофесійну примітивщину маю єдину відповідь: треба працювати не на масову аудиторію, а на цільову, бо масова - це всі й ніхто, а цільова - це тільки твоя. Мені шкода, що професію телебачення перетворили в сервіс Антонін та дєдушок. А нам своє робить. Інтерв'ю з Черкас вашій увазі за посиланням нижче.

  Остап Дроздов на Радіо Рось (Черкаси): Плебейське ТБ і поганенький народець

  View: https://youtu.be/QYbJ4VBSm78
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 6 год ·
  Як хто хоче, хай так і ставиться до агента НАБУ під прикриттям Євген Шевченко. Наше з ним інтервю - не хайпове і не таблоїдне. І те, що про зелену кліку говорить публічно "авантюрист" (як на мене, цілком позитивна самооцінка), дай Бог усім говорити, хто лише на кухні герой. І про власну меркантильність, і про делікатні двозначності теж - розмова була гранично відвертою у всьому. Вогнепальна зброя в кадрі теж є до певної міри символом нових гангстерських часів.

  Агент НАБУ Євген Шевченко. Хабар $ 6 млн. Єрмак. Баканов. Гелікоптери для прокурорів | DROZDOV

  View: https://youtu.be/SdgFdb4eshU
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Багато букв
  Прочитав все. Тре буде перечитати

   
 16. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Дроздов, "№1", "№2" - тре би перечитати... :scratch_one-s_head:
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 51 хв ·
  Слабкий, істеричний, психонестійкий, патологічно ображений на самого себе президент - це знахідка для олігархату. Слабкий президент влаштовує всіх, тому що президенту, якого атакує хтось один, залюбки пропонуватимуть захист усі інші. І коли це станеться, то президент під парасолькою олігарха чи суми олігархів фактично буде непохитним. До цього і йде. Сутичка Зе і Ах, прогнозую, завершиться глобальною угодою між олігархатом і владою на предмет ненападу і невтручання. Олігархи отримають недоторканність зі збереженням усіх своїх інтересів, а влада отримає свою грядочку в вигляді держбюджету та всіх корупційних схем на ньому. І така диспозиція взагалі ніяк не враховує інтересу українців, які на випередження, заздалегідь отримали натяк, що будь-який протестний рух буде розцінюватися як державний переворот. Це - найгірший із можливих варіантів. Про це і не лише про це мав змогу висловитися на Говорить Великий ЛЬВІВ. Нарізку публікую нижче.


  Слабкий ЗЕ, сильні кабани й відсутній народ | Виступ Дроздова на програмі Говорить Великий Львів


  View: https://youtu.be/vx4T64qEOsY
   
 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 2 год ·
  За те, що вони зробили з життями цих людей, тих "вони" стріляти мало. Інтервю Андрія Riff Антоненка о 22.00 прошу подивитися за цим посиланням:

  Андрій Riff Антоненко про те, чому Аваков і Зеленський пішли на цю блюзнірську жесть | DROZDOV

  View: https://youtu.be/BCIq0ixQCv0


  Андрій Антоненко, поет та музикант у програмі DROZDOV на 4 телеканалі:
  — Чи зрушить з місця справа Шеремета реформу МВС?
  — Як тюремна камера ламає психологічно та фізично?
  — Чи існують в Україні прокурори та судді з честю?
   
 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  @Silver bullet, сподіваюся, вам буде цікаво це переглянути. Відразу два в одному ;)

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 7 год ·
  Анонсуючи це інтервю з богинею хайпу, можна дозволити собі вдатися до тих самих прийомчиків )))) Глибоке декольте та інші заманухи в заголовках зазвичай мене немилосердно харять, бо коли я бачу лайку в заголовках, нецензурщину капслоком, гучні слівця типу "шок", "сенсація", то почуваюся обманутим, бо, виходить, привертати увагу тепер можна лише заманухами. Втім, за хайпами й іншими гачками-зачіпками мав би йти дійсно значимий смисл, цінний і ціннісний контент, а не просто галаслива перекличка обгорткових хайпів. І ця золота середина насправді існує. З Yanina Sokolova ми говорили якраз про це. Твердо стою на позиції, що український медіа-фронт повинен бути багаторуким, багатоголосим, різноформатним, різножанровим. Усі ми пливемо в різних човниках, але в межах однієї тієї самої української ріки в єдиному українському керунку, і чим більше є різних човників різних калібрів, тим потужнішим є наш медіа-фронт.

  Яніна Соколова про хайп, глибоке декольте та інші заманухи | DROZDOV


  View: https://youtu.be/FnYU6g3bDKw
   
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  [​IMG]Вибране · 43 хв ·
  ...
  Ну а в цьому році люту крапку ми ставимо з Антін Мухарський. Ось заради таких глибоких розмов про основоположне й існує українське, а не малоросійське телебачення, телебачення смислів, а не хайпів, телебачення сугестивне, а не поверхневе, телебачення, за яке не соромно.
  [​IMG]
  YOUTUBE.COM
  Антін Мухарський. Люта крапка в 2021 році | DROZDOV
   
а де твій аватар? :)