Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :)
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  :)
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Один з самих активних активістів в гостях у Дроздова ;

  Початок 6 серпня, 20:30

  Віталій Шабунін про підпал будинку, явних ворогів і обсяги пограбунку країни | DROZDOV

  View: https://youtu.be/m2WPfbvmQWY
   
 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  3 год ·
  Старше покоління політв'язнів усунуте повністю. Навколо інша доба, інші цінності, інше покоління, інше поклоніння. А ці старші сиві люди, як не крути, доклалися до того, аби один із серпнів історично став синьо-жовтим. А потім уже як ся стало, так ся стало. І наші сивочолі політв'язні далі неугодні, колючі, зайві, списані. А вони далі собі живуть, горять, переймаються і вдома не сидять на пенсії. У них свій темпоритм життя, думок, терзань. Серпень - дуже їхній місяць. Дякую Степан Хмара за непосидючість і відповідність своєму грозовому прізвищу. Інтервю о 20.30

  Степан Хмара про "зелену" шантрапу, нещирість "святого Петра" і свою невгамовність | DROZDOV

  View: https://youtu.be/-q1JdH6iA5A
   
 5. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  19 хв ·
  21:15. Це буде доволі незвичне інтер’єром інтерв’ю, бо зняте воно не в елегантному джаз-клубі, як завше, а в робочому, обставленому книгами та документами кабінеті судді Конституційного Суду України. Ігор Сліденко постане таким, яким він є. Не думаю, що в цьому режимному об’єкті на Жилянській є ще хтось, хто говорить більш відверто й глибоко.  Ігор Сліденко: Несподівано відверта розмова в кабінеті судді Конституційного Суду | DROZDOV

  View: https://youtu.be/ZyzXgLAoB7A
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  разом з
  Ярославом Карпенком
  .

  21 хв ·
  Вкрай мало останнім часом даю текстових інтерв'ю, а шкода. Дякую
  The Kyiv Review
  за цікавість до моєї цілком некиївської персони з цілком неформатними думками. Більшість із них викладені у цьому не інформаційному, а більше світоглядному інтерв'ю. Державність, совєтчина, антиросія, журналістика, ілюміновані тупики. Для неквапливого читання, кому цікаво, отут:
  «Я представник покоління, яке підвисло в часі, яке захотіло бути новим, але не змогло.»
   
 7. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Сьогодні в 21.15.

  Олег Мусій: Чим загрожує розкрадання медицини, схеми Супрун і злочинна бездіяльність "зелених"


  View: https://youtu.be/X6rQOeNLz4M  21:15
  Програма Drozdov.
  Олег Мусій
  скаже такі речі, які, чесно кажучи, звалюють наповал. Фактажно – про розкрадання медицини і злочинну бездіяльність не лише шмарклеподібних керманичів, але й розпіареної заокеанської гості. Ціна – чистої води геноцид. Я запитав: «Якщо нічого не міняти і всі колаптичні тенденції збережуться, то…» - «То нас лишиться 20 млн». Для розуміння ситуації варто послухати компетентну людину

  Ostap Drozdov
  1 год ·
   
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  поширив спогад.

  23 хв ·
  Написано два роки тому. Станом на нині не маю що додати. Може, й маю, але це все одно буде в тому ж керунку


  Ostap Drozdov
  21 листопада 2018 р. ·
  То все-таки роковини чи річниця?
  Аби судити Революцію, треба дивитися не на те, що ми мали до неї – а на те, що ми маємо після неї.
  З білбордів на мене дивиться обіцяночка "вдвічі зменшу ціну на газ» від людини, яка уклала газові угоди з путіним в інтересах путіна і чи не найвищою ціною в Європі.
  Гасло «Мова!Віра!Армія!» промовляє людина, яка вдома спілкується російською, має приватну капличку московського патріархату, а свого старшого сина сховала у парламенті за депутатським мандатом.
  Слоган «Наші» належить істоті, яка на їхні гроші може за тиждень створити телеканал із найновішим обладнанням. «Час справедливості» - постреволюційній країні каже політик із вилами, що цілофракційно сидить на зарплаті в найбагатшої людини цієї самої пост-революційної країни.
  «За життя» - волає рабінович (термін) до люмпен-пролетаріату, віддавши бойку (термін) своїх бабульок за символічні 20 лямів.
  «Українська мова, кіно, пісня» - нагадує про себе лисий шрек, про якого вже всі забули.
  «Мир і спокій» – обіцяють вишки бойка.
  Медведчук – у публічній політиці.
  Одіозні регіонали жирують далі.
  На загал маємо країну, яка пройшла блискучий шлях від незалежності до злиденності.
  Це – якась інша реальність. Вона є відповіддю на запитання про роковини. Жодна революція не має сенсу, якщо вона не засновує нову реальність.
  Дорогі мої співвітчизники, лишіться того ровера. Ми не вміємо робити революцій. Наш максимум – це дострокова зміна влади методом рокіровки. Оголосити ворогом нашу монструальну Державу – слабо. Послати на три букви весь істеблішмент останніх 15 років – слабо. Впровадити нові правила функціонування для всіх без винятку сфер життя – слабо. Бойкотувати вибори, знаючи всю програшність їхніх правил – рука не підніметься. А якщо вже й бавитися в цю рулетку, то домовитися про висунення єдиного кандидата від контр-системних кіл – це взагалі космос.
  Ми так і не зрозуміли, що Революція – це докорінне перезаснування, а не фасадна косметологія. Або не хочемо, або не можемо, або два в одному. З нетерпінням чекаю найближчих виборів, аби електоральні каліки вкотре поховали останні жевринки надії на бодай якийсь здоровий глузд, бодай якийсь.
  Мене часто не розуміють, думаючи, що я зумисне сію песимізм і пропагую рукоопускання. Якраз навпаки. Я апелюю до тих, хто так само бачить попереду тупик, красиво ілюмінований гірляндами. Назад – ні в якому разі. Вперед – значить нікуди. А рейки тут одні. Твої дії?
  Зійти з поїзда.
  Плюнути на тих, кому подобається швидкість замкнутого кола.
  Лишити в спокої калік, помішаних на своїх юлях, олежиках, петрах тощо.
  Перестати підігрувати.
  І зосередитися на маленькому, але якісному прошарку тих, кого я любовно називаю притомними.
  Вони тому й притомні, що чудово розуміють марність своїх зусиль. Це не апатія. Не розчарування. Не опущені руки. Не втеча від відповідальності (як може здатися на перший погляд).
  Це – тонке розуміння моменту, що ні, не зараз. Ні, ще зарано. Ще не почують. Зарано.
  Притомні не налякані і не розчавлені – вони просто хочуть зрозуміти час, в якому живуть. Вони мусять оцінити масштаби всенародного отупіння. Вони мусять озирнутися навколо, аби прорахувати кількість безмозглих зомбі з бюлетенями в черепній коробці. Притомні мусять пустити сигнал для собі подібних, аби прикинути, скільки нас і як далеко ми розкидані.
  Притомні теж люди, і їх так само болить їхня країна. Просто вони не бачать механізму свого застосування. Оцього слова «Перезаснування» (суть Революції) бояться верхи і не здатні осмислити низи. Я змирився з тим, що перезаснування не буде. Буде декоративна підрихтовка монстра і саботаж дійсно глибинних реформ. Будуть ще не одні карнавальні вибори – і всі вони ще більше укріплять маразм як норму (нічого страшного, це не вперше). І тому:
  Зійти з поїзда. Плюнути.
  Берегти себе. Регулярно подавати сигнал.
  Зайнятися змінами не глобальними, а коло себе, на рівні витягнутої руки.
  Героїчно перечекати цей колективний сон розуму.
  Не піддатися на шизу й примітивщину.
  Демонструвати щодня свою притомність і відверто глузувати з непритомних.
  Зневажати. Гавкати. Крити матом.
  Тролити і стібатися. Висміювати електоральних калік.
  Тримати безпечну відстань. Дратувати собою.
  Затрахати систему до такого рівня, щоб не було шкода. Хитати її знизу.
  Самоорганізовуватися в мікро-середовища буйних і помішаних.
  Не метати бісер. Нічого не метати.
  Пильно стежити за країною. Нічому не дивуватися. Любити її як жертву.
  Перед притомними не стоїть завдання перемогти. Стоїть завдання – зберегтися. І просто бути. Бути щодня в усіх сферах, на всіх рівнях, проявлятися нізвідки і з радістю шкодити, робити збитки, шмагати ту дурновату систему, як тільки можна.
  З великого ми вже починали. Нуль на масу. Не виходить. Значить, треба з малого.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  поширив спогад.

  24 хв ·
  А цьому допису 4 роки. Дивовижно, але я ще тоді згадував зеленського. Не треба було.

  4 роки тому
  Ostap Drozdov
  22 листопада 2016 р. ·
  Два роки тому я це написав, а сьогодні майже нічого не доводиться редагувати.
  …А далі будь-який новий Майдан буде названий проектом Кремля. На тлі загрози втратити державність - будь-який внутрішній Майдан буде названий інспірацією Путіна, і на цей раз ліквідовувати Майдан будуть зі словами "Слава Україні" і зі щирою вірою "заради інтересів України".
  …А далі жодна розумна людина вже ніколи не полізе під кулі заради ідеї. Це - безглузда, марна смерть. Уже навряд чи з’явиться бодай один юнак, який так відважно піде голіруч проти влади. Жоден батько і мати вже не відпустить своє чадо на Майдан. Не тому що народ перетворився в боягузів - тому що жодна героїчна смерть не вартує країни, яка не міняється. На Майдан тепер ітимуть, щоб убити ворога, а не навпаки.
  …А далі буде насильство. Наступний Майдан буде атакувати, а не захищатися. Він стрілятиме першим. Мілітаризація пасіонаріїв - це прямий результат безсилля. Безсилля - це той виклик, який стоятиме перед суспільством зневажених і ошуканих.
  …А далі будь-який новий Майдан не матиме політичного лідера. Він не призведе до нової влади. Потенційний Майдан буде направлений проти політиків як біологічного виду. Він не передбачатиме передачі влади. Новий Майдан буде антисистемний, а отже руйнівний. За ним не буде сили, яка здатна перезаснувати нову державу на руїнах попередньої. Півкраїни бидлосовка, якого арифметично більше, всереться - але не довірить країну молодим і новим.
  …А далі психосоматичне обличчя Майдану буде жахливим. Воно мало нагадуватиме тих усміхнених хлопчиків і дівчаток, які частували гарячим чайочком беркутят. Ні, це буде гримаса людей, у яких уже нема бар’єру перед вистрелом у голову. Повсюдно буде лунати триповерховий мат. З уст литиметься ненависть і дуже аргументована злість. Нам буде неприємно дивитися у вічі цьому некрасивому Майдану. Але саме він стане нашим колективним дзеркалом. Наступний Майдан буде без мотора галичан, він буде суто козацьким і лівобережним, і тому він буде страшним. Він буде бунтом знедоленого люмпена. Це буде римейк 1917 року через 100 років.
  …А далі буде продовження драми. Будь-який Майдан – це коли ти розписуєшся у своїй немочі творити державу. Ти все одно стаєш вулицею. А вулиця знає лише одну мову - натворити ділов і розійтися по домах дивитися зєлєнского. Ми не вміємо творити державу, в якій хочеться жити. Це нам не під силу. Це не під силу політикам, яких ми добровільно обираємо. Це не під силу навіть молодому поколінню, якому простіше звалити звідси. Ми можемо хіба що виборювати шанси, щоби знову їх марнувати. Ми - вічні бездержавні революціонери, які вирощують собі дракона, проти якого пізніше, коли він наїсть собі пузо, не буде соромно поборотися. Ми - драконотворці.
  ...Три (?) Майдани за 13 років може мати лише поганий народ. Добрі, якісні, просунуті народи до такого не опускаються. Отже, нам треба почати з себе. Для початку - домовитися, що віднині ми не будемо голосувати за ЖОДНУ людину, яка до 2014 року бодай однією ногою була в політиці - за ЖОДНУ, навіть за позитивну. Домовляємся, що віднині голосуємо тільки за молодих, хто ні разу там не був. Далі - домовляємся усунути від виборів непродуктивне населення, яке не створює блага, а лише їх пожирає (онуки повинні в день виборів забрати паспорти у своїх бабусь-дідусів і всіх, хто нічого не вдупляє в політиці). Далі - домовляємся агресивно бойкотувати вибори, якщо не зміняться правила, а саме: має бути понижено 5% прохідний бар'єр (до 2:wacko: і заборонена політична реклама, адже люди вибирають білборди і телеролики, які можуть скупити лише відомо хто. Якщо нинішні дракони не хочуть цього зробити - агресивний бойкот виборів, оскільки вони взагалі тоді не потрібні. Треба просто домовитися.
  ...І останнє. Я не вірю в мудрість народу. Колективного мозку не існує. Народ, посаджений на субсидії, ще не скоро роздуплиться. Він безпомічний, він буде по колу ходити між Юлею і Бойком. Його будуть дешево купляти ті, хто вже задекларувався. Революція Заздрості стукає в наші двері. На авансцену історії виходить людина заздрісна. Звертаюся до креативного класу (творчі пасіонарії, інтелектуали): відійдіть убік. Дайте можливість їм поруйнувати. А ось тоді - ваш вихід. А ось тоді пред'явіть авторське право на нову країну, з новими правилами гри.
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  2 год ·
  20-00 прямий етер на
  4 КАНАЛ
  і тут. Хочу зробити концептуальну розмову про наші недореволюції. Емоційна складова Майданів - безумовно, пафосна і позитивна. Раціональна складова - поразкова і немічна. Я волію бачити обидві сторони медалі, хоча за це медалі не дають. Якщо Майдани не призводять до фундаментального, переворотного перезаснування дійсності - значить, не треба називати їх революціями. Або визнати, що рокіровка прізвищ без перезаснування політичної системи - нічого не варта. Враховуючи делікатність відчуттів на цю тему і страхи, пов'язані з оцінкою немічності народу, будуть звучати думки нещадні, але прихильні. О 20.00


  View: https://youtu.be/XPm9YKe9w8U
   
 11. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  35 хв ·
  20.00
  Lviv Music Room
  презентує молоду етно-рок групу The Doox. Онлайн-концерт цього вкрай цікавого колективу ми планували на початок листопада, але довелось перенести. Буду чесним, донедавна я й сам не чув про цей украй цікавий колектив, і коли мені показали для ознайомлення кілька кліпів, то питань не виникло ніяких. Будемо раді на платформі Lviv Music Room вітати гостей із Києва зі свіжим звучанням. The Doox 20.00

  The Doox онлайн концерт у Lviv Music Room | DROZDOV

  View: https://youtu.be/I1l0tEAbwYc
   
 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  21 хв ·
  20-00 запрошую на прямий етер на
  4 КАНАЛ
  . Зелена шобла дедалі борзіє - цим лейтмотивом будуть пронизані всі теми, які я спробую осягнути під час програми. Спробую, бо кожний тиждень підкидає нам таку кількість членограйних факапів, що доводиться з-поміж них вибирати найбільш ілюстративні, а по суті всі вони однаково виразно ілюструють банановість нашої республіки.
  Корумпована, некомпетентна, вузьколоба кліка + пограбунок + повна економічна залежність + забембане постколоніальне суспільство = більшість хрестоматійних ознак бананових республік сходяться воєдино, і під цією призмою теж варто дивитися на стрімке піке безталанної нашої земельки.
  О 20 починаєм

  Бананова республіка: Прямим текстом

  View: https://youtu.be/DVQ8L44xn28
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Олександр Данилюк:
  Керівник Національного координаційного центру кібербезпеки з 19 червня до 25 жовтня 2019 року[1].
  Секретар РНБО України (травень—вересень 2019),
  Міністр фінансів України в уряді Володимира Гройсмана (2016—2018).


  Ostap Drozdov
  1 год ·
  Сильним вийшло це інтерв'ю. Гранично прямо, компетентно й діагностично
  Oleksandr Danylyuk
  говорить про природу і тонкощі зеленого болота


  Олександр Данилюк про зелене болото, самодурство "папи націі" та авантюристів на Банковій | DROZDOV

  View: https://youtu.be/0qPXwdnwk6E
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  9 хв ·
  Учора у Львові поховали
  Роман Кісь
  . Пам'яті одного з останніх філософів-мислителів нашого часу публікую наше з ним ретро-інтерв'ю 7-річної давності. Осінь 2013 року. Про невіру у свій народ говорить цей дивовижний дивак. Про відчуття дисидентства. Про небо над головою. Це інтерв'ю було записане після того, як Роман Кісь на 5 місяців став ескапістом і провів цей час у безлюдді, високо в карпатських горах. "Я ловив себе на думці, що коли розглядаю квітку проти сонця, то забуваю геть про все на світі". Унікальна Людина.

  Пам'яті Романа Кіся | Етер від 10.09.13

  View: https://youtu.be/x0VLoiGgFNo
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  .

  13 хв ·
  20:00 прямий етер на
  4 КАНАЛ
  про шизу, яка косить наші лави. Головний політик року і головне розчарування року – одна й та ж людина. З великим відривом усі рейтинги той, у кому НАЙБІЛЬШЕ розчаровані. Найбільші шанси дають людині, яка найбільше підводить. Лідером опозиції самопроголошує себе людина з найбільшим відсотком НЕДОвіри та АНТИрейтингу. Ну й інші чудернацькості нашого політичного буття стануть мішенню обговорення в студії з наміром вивести формулу здорової ідіотостійкості в умовах, коли здоровий глузд проситься на канікули.

  Початок 20:00

  Як не стати ідіотом, живучи між ними: Прямим текстом

  View: https://youtu.be/2ms6lddpWqM
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 16. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Дослушала до конца. Так вот почему военные на передке слабо голосовали за Пороха. Ненадежные медицинские Богданы, на которых Порошенко делал гешефт.
  Но они на передке были не нужны.
  Волонтерам приходилось пригонять из-за кордона медицинские Тойоты, которые приспособлены к таким условиям, оснащены всем, чем надо и которые не надо бесконечно ремонтировать.
  И как прозвучало, что патриот он ряженый, и было бы выгодно - снял бы вышиванку, а надел косоворотку. Это то, о чем я говорю постоянно.
  Патриот своего капитала.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  1 год ·
  22:30. Крайня в 2020 році розмова підведе до головного висновку року: вони не лише малограмотні дилетанти, але й крадії й корупціонери. Про це підставово розповідає фігурант плівок Єрмака
  Дмитрий Штанько
  . Про обох братів-шахраїв Єрмаків. Про розпродаж посад. Про те, чи Зеленський у долі. 2020 рік знаменується тим, що шобла зеленкуватих аферистів повністю проявила себе як збіговисько злодюг. Тому логічно буде поставити крапку в сім огиднім році ось такою програмою.

  View: https://youtu.be/rQrnaTEzUpY
   
 18. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  10 січня о 15:04 ·
  Мій улюблений фрагмент наприкінцеворічного етеру - про Шута Болотного. Зі слов’янської мітології цей огидний носатий смердючий підступний персонаж-кордупель ідеально лягає на того, на кого ви подумали. Шут Болотний мешкає на зеленому болоті і прагне всю країну перетворити в болото. Слов’янська мітологія (у цьому відео я детально все це переповів) описує методи, до яких вдається Шут Болотний. Також дається рецептура, як боротися з цим шкідливим чудовиськом на лижах. 7 хвилин займає цей екскурс у етновірування предків – а стільки точних аналогій! Яко недільну розвагу – можна подивитися тут:

  Шут болотний. Слов'янська міфологія і наше ЗЕ

  View: https://youtu.be/sgsLn405XqU
   
 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Доброго ранку

  Ostap Drozdov

  9 год
  Нехай нікого не вводить в оману гучний заголовок, висмикнутий із контексту й покликаний подразнити певну аудиторію.
  Насправді повна цитата звучить таким чином:
  "...Допоки лідером болота є Зеленський, а лідером безвиході є Порошенко – доти країну можна вважати приреченою".
  ...
  Кому цікаво, по діагоналі можна пробігтися тут:

  Остап Дроздов: Доки лідером опозиції є Порошенко — країну можна вважати приреченою
   
 20. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov
  3 год ·
  20:15 на
  4 КАНАЛ
  і тут - понеділковий прямий етер. Не варто нинішньому уродиннику-лижнику дивитися його, бо то й забухати можна від того, що ми будемо говорити про ювіляра в його дєнь варєнья, днюху чи як там повзрослілі піонери це іменують. Говорити є про що, і не лише про навальні колихання в мордорі, а більшою мірою про наших дома рощених профанів, які корчать із себе значимих. Нуль, що плаває на поверхні води, дуже часто можна сплутати з рятівним колом (що й сталося свого часу). О 20:10 зустрінемся за святковим етером


  View: https://youtu.be/jXkprTFYKxE
   
а де твій аватар? :)