Найкраща книга з історії України!

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Iren Kovalchuk, 2 гру 2014.

?

То що допоможите???

 1. Так, звісно!

  0 голосів
  0,0%
 2. Треба подумати!

  0 голосів
  0,0%
 3. Ні!

  0 голосів
  0,0%
 1. Iren Kovalchuk

  Iren Kovalchuk New Member

  Прошу допомогти!!!!!!!!!! мені потрібна книга на подарунок, для дуже хорошої людини!а саме про істрію України:uanew:!!! від найдавніших часів і по сьогодення. Важливо, щоб було добре викладений матеріал, а головне правдивий!:good:
  Книга піде за кордон, тож хотілося, щоб людина сповна оцінила книгу та автора) Дякую*[/SIZE][/FONT]
   
 2. Yarka Yata

  Yarka Yata Well-Known Member

  Серйозні історики звичайно не пишуть таких стислих книг "Від А до Ь", а присвячують свої праці окремим темам і детально їх висвітлюють. Й крім того, щиро Вам кажу, з власного досвіду і своїх знайомих: непідготовленій людині, що раніше ніколи не читала книг з історії, таку літератуту буде читати важко, бо фактично історія - це опис майна і побуту, чим відрізнялись глечики однієї археологічної культури від іншої, який тип землеробства вони практикували, який тип печей мали, тощо. Тільки коли про народ згадують у письмових свідоцтвах, то означена інформація розбавляється свідоцтвами про їхні військові походи і стосунки з іншими народами. І повірте, опис усіх цих археологічних культур починає затримуватись в голові, лиш коли ви непогано знаєте історію в цілому. А щоб її знати, треба перечитати купу таких книг, інформація з яких спочатку вилітатиме з голови, та після чергової книги ви вже почнете те запам'ятовувати й добре орієнтуватися:)
  Тому можу лише порадити автора, що пише цікаво, й його книгами можна зачитуватись, як художньою літературою - Михайла Відейка. Він археолог, а археологи - то найкращі історики, бо вони користаються фактичними матеріалами й науковими методами визначення давно минулих подій, і не вдаються до аматорства, як це інколи роблять інші. Але наскільки мені відомо, в нього теж немає такої повної книги, тому можете взяти, наприклад, "трилогію": "Від трипілля до антів", "Від антів до Русі", й "Від Русі до Святої Русі".
   
 3. reco

  reco New Member

  [​IMG]
  Раджу взяти на замiтку, чесна книга, до того ж усього цiкаво читати
   
 4. Serhiio

  Serhiio миється в бані

 5. mypucm

  mypucm ...

  колись читав перевидання М.Грушевський "Ілюстрована історія України" 1913..

  дуже цікаво пише
   
а де твій аватар? :)