Голодомор

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем РАДИОТОЧКА, 19 кві 2012.

 1. РАДИОТОЧКА

  РАДИОТОЧКА Well-Known Member

  Голод 30тых
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Пройшло 86 років, ще живі свідки цього жахливого злодійства радянщини, і коли їх не буде - все одне забути чи підретушировати цю страшну сторінку нашої історії неможливо.
  Голоди були і до цього, і після, а 1932-1933 це був Голодомор - тобто було прийнято і реалізовано рішення привести селянство найбільш хлібовиробляючих районів з українським населенням до покори, дати йому предметний урок - шляхом покарання голодом. При цьому смерть мільйонів людей була обрана в якості основного засобу досягнення політичної мети, а зовсім не побічного ефекту досягнення цілей індустріалізації.
  Найбільше постраждали багатодітні родини (. В родині матері мого чоловіка було 7 дітей. Двоє братів- підлітків раз поїхали з села до Харкова - попали в облаву, більше їх ніхто не бачив. Вмерла від хвороби та голоду сестричка матері, а сама вона дивом вижила, їй було 3 роки - перестала ходити, тільки повзала. Навесні вмер і батько, який не став ховати все зерно, казав тоді "та вони щось же думають". Мати чоловіка ще жива - живий свідок...Каже, що забирали навіть сушені яблука, вигрібали усе. Старі все розуміли і плакали, а молодші не могли повірити, що влада кидає їх з дітьми на страшну голодну смерть.
  Якби старший брат-підліток не робив на залізній дорозі та не мав робітничого пайка, то не вижити б нікому. При цьому неврожаю як такового і не було.
   
 5. Nerto

  Nerto Well-Known Member

  [​IMG]

  В місті мало хто пишається тимчасовою сумнівною честю столиці, отриманою від ленінських більшовиків. Пізніше прийшли сталінський Голодомор з Геноцидом і столицю забрали в Київ. В 2014 році московські чекісті одноманітно спробували повторити ленінсько-сталінський фокус в Донбасі, який і досі не здогадався з ким він має справи і чого від кого очікувати.
  Але просвічена молодь зробила правильні висновки і головний полягає в тому що будь-яка партія, суспільство чи союз завжди є комуністичними за визначенням.
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)