Еко дім - "хороший" дім. відгук про еко дім від власника.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Tarras, 25 лют 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Tarras

  Tarras New Member

  Сподіваюся мій досвід буде корисний вам.
  Я є власником квартири в новобулові, яку побудував цей горе забудовник.

  Купляв квартиру в 2013 році з того часу проживаю в ній вже два роки і маю таку купу неоцікуваних проблем, що жалію що зв’язався з еко дім. І вам не рекомендую.

  Якщо коротко, то:

  • затримка здачі будинку на пів року(ну це типу нормально з їхньої сторони)
  • криві стяжки
  • свідоцтво про право власності видавадося при умові підписання документу, що забудовник завершив будову хоча благоустрою території так і не було (це потім виліздод боком з дитячим мацжанчиком парковкою і новобудовою під вікнами)
  • балкон сусіда зверху (непродумані стьоки води). наслідок мене затопили ще до закінченння ремонтку.
  • бетонні свії з першого по останній поверх. наслідок - купа тріщин по стінах(і це рік після ремонту)
  • фільтр грубої очистки води (встановдений забудовником) бракований тому купа потопів було по будинку. хто встиг той поміняв його за свій кошт.
  • звукоізоляція відстутня
  • вікна неякісні (мають підконтрольну фірму і купуть в неї). я чув багато скарг від сусідів, а сам зіткнувся з проблемою цієї зими при -25. мене не було вікна-форточки самі відкрилися спрацювала сигналізація, набіг нормальний рахунок за газ + ремонт за свій конт.
  І це все квіточки, з усім цим можна було б жити і не тратити свій час на цю писанину. Допекло мене те, що наш «цінуючий кожного клієнта» еко дім вирішив під вікнами свогоєїж новобудови вивалити нову десяти а то й вищу новобудову.

  Коли мешканці сказали що там де ви хочете будувати мав бути дитячий майданчик, парковка, забудовник сказав, що то не план був, а малюнок- ілюстрація. Ми на неї купилися і ви купитеся. Хотіли затишок, а фіг вам - цегляна стіна!

  І не зовсім законні ті їхні наміри були, і поверховість будинку, і план забудови, і погодження з міською радою, план забудови міста,- але добре попотіли, потратили не мало сил, обійшли міську раду і пропхали. Тепер будують.

  І це ще не все. Тепер показують план де в мене під вікнами планують поставити ряд смітників - "з думкою про нас"

  Що я бачитиму за вікном сонце?- ні - чужі стіни і сміття. "Дякую" тобі еко дім.

  Тому слова з їхнього сайту це суцільна брехня.

  ("Ми цінуємо кожного нашого клієнта, відповідально ставимося до нашої роботи, тому що для нас важливо, щоб Ви були задоволені співпрацею з нами. Ми прагнемо не просто задоволення потреб наших клієнтів, ми прагнемо створення з ними довгострокових позитивних взаємовідносин!")

  Чесно звучало б так:

  "Ми цінуємо кожного нашого клієнта поки він не заплатить, не відповідально ставимося до нашої роботи, тому що для нас важливо лише, щоб ви були задоволені співпрацею з нами і купили в нас квартиру. А далі Нам байдуже на задоволення потреб наших клієнтів, ми не прагнемо створення з ними довгострокових позитивних взаємовідносин!"
   
  Останнє редагування: 25 лют 2017
  • Подобається Подобається x 1
  • Корисно Корисно x 1
 2. Oblako Oorta

  Oblako Oorta New Member

  адреса?
   
а де твій аватар? :)