Як вдало вибрати та вигідно купити смартфон?

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 148

upload_2024-6-2_19-26-12.jpeg

Якщо сучасна людина, незалежно від віку, не користується смартфоном, її починають питати, чи пам’ятає вона динозаврів. Кількість власників смартфонів у світі 2020 року становила 3,5 млрд (кількість користувачів звичайних мобільних телефонів — 4,8 млрд). В Україні того ж 2020 року нарахували приблизно 40 мільйонів користувачів мобільних телефонів, з них 66% — власники смартфонів. І кількість користувачів смартфонів стрімко зростає.

Вибір таких „комп’ютерів у кишені” зараз такий широкий, що вибираючи собі новий, легко розгубитися.

Є дві категорії покупців, яким найлегше вибирати смартфон.

  • Передовсім це люди з обмеженим бюджетом на обновку. Якщо при цьому для них важливі певні технічні характеристики, то марку й модель вони вибирають відповідно до того, в яких ці характеристики забезпечені. Найчастіше це китайські бренди або аналоги відомих світових марок. Таким покупцям купувати краще у великих мережах на кшталт comfy.ua — там зазвичай краща цінова політика, такі магазини можуть пропонувати додаткові знижки чи безкоштовні аксесуари.
  • Друга категорія, яким легко вибирати, — це любителі флагманів. Ці покупці постійно відстежують усі новинки на ринку, намагаються бути в числі перших покупців. Одні стежать за тенденціями на ринку загалом, інші прихильні до конкретних марок, їхні новинки й купують постійно. Їхній вибір — це не пошук моделі, марки, а пошук магазину чи мережі із вигідними цінами, великими знижками.
Отож, справжні муки вибору постають лише перед покупцями, які змінюють телефон на новий тоді, коли старий розбився, загубився, „висить” чи морально застарів — словом, не виконує свої функції або робить це недостатньо добре.

Якщо ви не мама дорослої дитини, яка віддає вам свій телефон щоразу, коли купує новий собі, доведеться витратити трохи часу і зусиль на вивчення пропозиції. Вибираючи смартфон, найкраще більш-менш визначитися з маркою і відповідними характеристиками. Адже як пропозицій є безліч, так і статей-оглядів, які можуть тільки заплутати, якщо не знаєш, чого хочеш. Визначившись із потребами, які має задовольняти новий ґаджет, варто пошукати інформацію про товар ще до походу в магазин. Консультант може бути зацікавлений у продажі конкретної моделі або просто бути упередженим до певної марки чи навпаки прихильником конкретного виробника. Отож, щоб критично оцінювати надану продавцем інформацію, варто мати вже власну думку про пропозицію на ринку.

Вивчаючи характеристики, треба зосередитись на тому, що саме вам потрібно. Не обов’язково телефон, який має найбільший обсяг оперативної пам’яті та фізичної, буде найкращим вибором. Якщо процесор не достатньо потужний, великий обсяг оперативки не дозволить працювати швидко. Та якщо ви не геймер, достатньо буде 3-4 гігабайт.

Якщо смартфон вам потрібен лише для того, що подзвонити і почитати соцмережі та новини в месенджерах, не варто схилятись до найпростіших технічних характеристик. Адже техніка постійно оновлюється, тому за якийсь час вам просто бракуватиме оперативної пам’яті для безпроблемного функціонування вашого ґаджета.

Визначившись із потребами, можна вирушати в магазин. Великі мережі електронної техніки пропонують широкий вибір техніки на своїх сайтах. На веб-сторінці https://comfy.ua/ua/smartfon/ ще легше вибирати: сортуєте товари відповідно до технічних характеристик — і одержуєте палітру доступних ґаджетів. Якщо ж не потребуєте додаткової консультації від працівників магазину, покупку можна здійснити в кілька кліків. Ціна доставки не набагато перевищує (а то й нижча) від вартості поїздки в магазин.
You need to be logged in to comment