Як обрати баштовий кран: особливості використання спецтехніки

Published by adbot in the blog Блог adbot. Перегляди: 63

До категорії незамінної спецтехніки для будівництва будь-якого багатоповерхового об’єкта відноситься баштовий кран. Завдяки обладнанню вдається розв’язати проблему з підйомом на висоту багатотонних вантажів, наприклад, бетонних плит, стінових блоків тощо. Вибір баштового крана – справа відповідальна, адже від неї залежить не тільки обсяг витрачених коштів на обладнання, а й вся економіка будівництва.

Переваги використання баштових кранів на будівництві


Під час будівництва об’єктів часто застосовується баштовий кран для оперативного переміщення вантажів на висоту. За допомогою конструкції працівникам вдається швидко та ефективно розвантажити великий обсяг матеріалів. Вантажопідйомність такого роду спецтехніки може сягати до 75 тонн, що вважається високим показником у порівнянні з іншою технікою для вантажно-розвантажувальних робіт.

До переваг використання баштового крана на будівництві відносять наступні моменти:
  • можливість за потреби змінювати конструкцію агрегатів – будівництво об’єктів здійснюється з урахуванням поставлених завдань;
  • швидке переміщення великих вантажів з однієї точки на іншу;
  • можливість виконання специфічних операцій на будівельному майданчику;
  • невеликий рівень шуму у процесі використання;
  • можливість застосування техніки в будь-яких кліматичних умовах.
На ринку пропонується широкий асортимент баштових кранів. Замовники мають можливість обрати через різноманіття моделей необхідну, під конкретні потреби, спецтехніку.

Критерії вибору баштових кранів


Існує декілька критеріїв підбору, які допомагають у виборі оптимального за своїми показниками баштового крана.

Конструкційні особливості. Якщо оренда механізму необхідна для переміщення та підйому вантажів з малою чи середньою вантажопідйомністю, то варто обирати моделі с плоскою стрілою.

Технічні характеристики. Серед головних параметрів – висота підйому, дальність вильоту стріли та вантажопідйомність. Також варто враховувати додаткові характеристики, які включають поворот крана, швидкість підйому вантажу, енергоспоживання тощо.

Тип та висота об’єкта для будівництва. Потрібно враховувати доцільність покупки, адже при зведенні малоповерхової будівлі не варто витрачатися на техніку з великою вантажопідйомністю. Для роботи з монолітними об’єктами вибір у користь баштового крана буде невдалим.

При будівництві панельної будівлі важливо не прорахуватися з вантажопідйомністю. Такий параметр розраховується при врахуванні маси конструкції, що використовується при зведенні.
You need to be logged in to comment