Звичний день (2)

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 13 бер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Початок теми тут http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=24974
    ------------------------------

    Ну нарешті ЛФ працює!
    Вчора мало того,що весь день в біготні так ще й з ЛФ такі проблеми.
    Зранку на базар,бо вже час роздягатись .а нема що вдягнути:)Два рази пробігла той базар,а крім білизни нічого й не купила.
    Потім на репетицію думала,що впаду там від втоми.Сьогодні їздили в Миколаїв виступати,а іспанський танець тільки за день почали вчити.
    Дали концертну сукню,то мало не до ранку її обшивала блискітками,а в 7ранку вже ми виїхали.
    Зараз трохи відпочину,потім напишу що за концерт і як ми виступили.Якщо Наталка не забрала кабель,покажу фотки.
    А погодка..так і шепче..+16!ще б вітру не було,можна й роздягнутись:)
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    День вдався!
    -Вимазався в болоті
    -Побачив, як Шахтар програє Карпатам
    -Ситно поїв

    Тепер можна йти філософію вчити)
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Ми жиємо нічого,бо ми майже центрові:біля школи,на повороті до церкви.А до "Барвінку"біля школи по асфальту переходжу,бо звиклу дорогу один ідійот машиною розбив по саме не горюй.А ходила нині на цвинтар(йшла з церкви),то думала,що не вилізу з болота.;););)
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Radistka

    Radistka Rändaj

    Ну і де ви? Щось вас не видно в гілці "філософія" :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Тема про посткроссінг на ЛФі - http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=52557
    Онлайн перекладач від Гугла - http://translate.google.com
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Главное там вот что есть. ;)
    Найдите лучший рецепт суши на японском! Поиск с переводом от Google поможет вам в этом.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Суші шкодят на здоровля.:nea:
    Во Ющенко шо...їв тото,їв,бідака...і чим сі скінчило?:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Серед колективів Одеси,Херсона,Миколаєва,Іллічівська і ін. наш колектив у своїй номінації зайняв знову 1-е місце!Середня і молодша групи теж 1-е!Во,ми які!.

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    Став президентом!:))
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    А ми вас вітаємо
    Погода файна....прогулялись....потім спекла піцу,та й все......відпочиваю з ЛФ:preved:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дякую...ммм..мої любимі тюльпанчики.:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. hunter

    hunter мандрівник

    кайфовий день!!!! :preved:
    cпершу в хаті допоміг, потім було тригодинне обговорення табору, далі футбол - перемога карпат над шахтою :preved:, і далі дома смачненьке :drinks:, а тепер пиво каже спати йти))) :bye2:
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Honda

    Honda Well-Known Member

    То швидкісний поїзд, з Франківська до Львова їде за 2год 40 хв. А чому коло? Якраз норм. Тим більше їде через Львів, шоб пасажири були.
    http://railway.lviv.ua/fileadmin/trafaret/tro0043.txt
     
    Останнє редагування: 13 бер 2011
    • Подобається Подобається x 8
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    на вулиці так тепло нині, сходила в сільпо- використала подарований бонус гроші :), ціни ..а то окрема тема... накупила фруктів, трохи печива, кексів -от зробила собі свято живота ))) біля мене лавочки, та от вже лавочники сидять, шумлять - ну весна ж :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    гарний день.....
    тепло....
    правда народу висипалось після футболу......
    люблю я будні... ввечері центр міста пустує.... (якщо порівнювати із сьогоднішнім)...
    а сьогодні було гарно.... особливо коли проходиш повз Латинську Катедру.... Будинок Книг.... по 100-метрівці... і не думаєш... просто відключаєш мозок.... насолоджуєшся кожним новим вдихом та видихом.... і байдуже що чути як тут пробігли коні (на запах...чути)... ти про це не думаєш.... ковтаєш історію такого старого міста.... і не хочеться повертатись додому.... ти уже вдома :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Honda

    Honda Well-Known Member

    скоро і внас в дворі таке буде, по квартирах є багато дітей, і до пізньої ночі будуть сидіти на дворі, не думаючи, шо в когось сесія :sad:

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:47 ----------

    Всім надобраніч!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не то слово. І навіть декому становлять загрозу для життя. Недавно один бідний інженер сходив в суші-бар і, подумати тільки, не дожив до наступної зарплати.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Люди не каються....
    Великий процент смертей відбувається в ліжку...і люди не бояться туди лягати....
    Хм...мушу філософствувати тутка...мабуть цей допис перенесеться в тему "допоможем форумлянину".
    Як я зрозумів,тепер,на елефі на ура допускаються лише філософствування на тему анального сексу і еротичних фантазій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Якось стає на ЛФ не затишно..а може то мені здається...Оті всі перетрубації негативно впливають на мене.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А я взагалі тепер рідко на ЛФ,щось таляпну тай все.....Гарно, по-весняному.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну та в тебе часу не вистачає,то зрозуміло.

    Угу..тільки в мене почалася весняна депресія...
     
    • Подобається Подобається x 6
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)