Зуби мудрості

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kjk, 28 бер 2011.

  1. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Перший як виріс то навіть не помітив, а там де другий троха болить (не сам зуб а ясна, піднебіння коло нього)
    Чи це означає, що він росте неправильно і треба йти до лікаря?
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Вам до стоматолога треба би, а не на форум з тим питанням)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Honda

    Honda Well-Known Member

    В мене зараз всі чотири прорізаються: часом болить, потім перестає. Але до стоматолога ходила, робила рентген. Знаю, що ростуть трохи впираючись в сімку, від того може й болить півщелепи ;) А так як вас болять ясна, то від прорізання.. А до лікаря сходіть...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Лікар скаже треба виривати
    на то він і лікар
    взагалі не дуже люблю ходити до стоматологів
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А Вам часом туди нічого не попало? Наприклад, дрібна кісточка? Вона може гноїтись, і від того все решта болить. В мене таке було. 3 дні терпіла, а коли вже пів лиця боліло, то поїхала в швидку, стоматолог дала знеболююче і проколола десну, щоб гній вийшов. Почистила, виписала ліки, за кілька днів загоїлось.
     
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Ніби ні
    але мабудь таки прийдеться до стоматолога йти(
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Не обов"язково.

    Може, просто запалення ясен. Або таке специфічне прорізування.

    А взагалі-то якщо і вирвуть - не страшно. В мене вже три зуба мудрості "покинули приміщення", і ніц мені не є) Головне хорошого хірурга знайти, бо такий зуб трохи складно видаляється.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Fairy

    Fairy Member

    А мені і треба було б вирвати одного такого зуба, але так боюсь... Мені здається, що саме зуб мудрості рвати дуже боляче.
    А він у мене неправильно виріс. Низ зуба майже повність повернуто в сторону щоки, час від часу так нарізує щоку, що говорити не можу
     
  9. myrsik

    myrsik Member

    Усім добрий вечір!Так як я - стомалотог,то з впевненістб можу Вам сказати,що обов*язково потрібно зробити ренген цього зуба.Дуже часто зачатки зубів мудрості росташовані не вертикально,а горизонтально і під час їхнього прорізування,вони тиснуть 7-й зуб,а це призводить до: зміщення зубів у зубному ряду,пошкодження 7-го зуба,головний біль і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    :))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ViTanya

    ViTanya Well-Known Member

    У мене так три зуби мудрості виросли - криво, весь час травмували щоку. Один онколог сказав, що від такого навіть рак щоки може з часом бути. Я по одному в місяць їх вирвала. Не було боляче взагалі, бо рвав дуже хороший хірург-стоматолог, який вміє і знеболити добре і вирвати вміло. Четвертий зуб мудрості прорізався дуже довго і болісно і так до кінця і не прорізався, тільки пеньок виглядав, а потім той пеньок почав сильно псуватись. Я пішла його рвати, а сама думаю: як він справиться? Там ж нема за що вхопитись! Мабуть, десну надрізати буде і якось його виколуплювати... Нічого подібного, вирвав як має бути. Вже й забула, що в мене таке було. Як би не ця темка, то б і не згадала.
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В мене теж місяць тому видерли. Болів шо капець, бо розруха була, і ще якийсь складний випадок, не могла хірург видерти. Шось кришила-кришила його, потім ще одна прийшла і зубилом молотком вибили. Шов наклали. А так боліло пів голови, вухо і горло від нього. Троха мав спокою, а тепер нижня щелепа болить, правда вже не мудрості скоріше всього.
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не бійтеся! обирайте стоматолога за принципом "мужик із міцними руками". Висмикне як моркву з политої грядки - і не відчуєте.

    Мене почав турбувати останній зуб мудрості у 50 років.
    Стоматолог каже - видалити! Але наступного дня я мав зустріти у Борисполі гамериканця, вирішив відкласти смикання зуба.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Боляче без анастезії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Кохана

    Кохана LuBimaya

    інколи буває, що лікар не правильно дає анастезію, і тоді все затерпло, а воно все одно боляче..
    мені 8-ку видаляли, коли вагітна була, то вкололи звичайний льодокаін, але лікар - суперова, за 10 хвилин я вже з кабінету вийшла, щаслива і без 8-го зуба... не боліло взагалі...
    а сьогодні якраз полікувала ще одну вісімку... сижу тепер як каліка... пів щелепи не мої...затерпло зараза капітально...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    У мене ріс якось по діагоналі, то сильно дер щоку,впирав у сусідній зуб ніби підпирачка до того зуба.Боляче було , а рвати прийшлосяо_О, стоматолог направила в стоматологічну поліклінніку.
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Зробіть рентген (краще у будь-якому травмпункті, о 7-8 вечора). Приблизно 20 грн готівкою, без направлення стоматолога.
    Стоматологу буде легше розібратися - що там, чи треба видаляти і як саме видаляти, щоби було швидко і безболісно.
     
  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    а чому саме в травмпункті і о 7-й вечора?
    я вчора робила в 8-й ранкуЇ в рентген кабінеті стоматполіклініки, без скерування за 20 грн готівкою...
     
  19. ograda

    ograda Well-Known Member

    Син на роботі має соцпакет, в тому числі безкоштовне (для нього) лікування, протезування зубів. Та не в коня корм - в нього всі зуби цілі, не болять! Аж це почав різатись один восьмий, ясна запалились - пішов в клініку. Там розказали, який це важкий випадок, показали фільм в підтвердження та завірили, що за 700грн його цього зуба позбавлять, дуже правильно і безболісно для організму (і гаманця), лишень нехай вибере час.

    Запалення зараз вже минуло, а навязлива думка про видалення залишилась. І мабуть таки зробить... воно ж надурняк і хрін солодкий.
    У мене ж всі чотири на місці і не мішають, навпаки.

    Мо’ це такий розвод?
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Явно розвод.
    700 грн. за видалення одного зуба - ви мєня ізвінітє. о_О
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)