Знахар

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Пташечка, 19 жов 2007.

  1. Як вис тавитесь до знахарів?
    На відкриття теми наштовхнули проблеми з головним болем, які не дуже хочиться вирішувати ціною здоровя шлунку (тобто приймати таблетки).
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    Накращі ліки - вода з під крана, якщо в це фанатично вірити.
    Особливо якщо ще свою віру підкріпити чималенькою сумою оплати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    99% - шарлатани,які наживаються на чужій біді.Про цей 1% я лише читав,то не беруся стверджувати,що такі є насправді...
    ІМХО Коли в мене болить голова,то п"ю пенталгін(седалгін) і біжу дальше.Нема часу ходити по лікарях і знахарах.Але то лише моя думка...
    [​IMG]
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Знахар

    ТАК відомо ж, що всі біди - від голови.
    Я пігулки приймаю лише у крайньому випадку.
    Вважаю, що варто визначити реальну причину. Тоді й знахарі не потрібні. :)
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    бувають варіанти поскладніші - що пенталгіном не полікуєш. Особливо - в жінок.
    Мігренеподібні болі, що іноді призводять до втрат свідомості. В деякої частини проходять після перших родів. В декого - залишаються на все життя.
    В декого - пов'язані з порушенням кровообігу голови - перетиснуті/звужені судини в шиї.
    --
    В будь-якому разі - краще таки до хорошого лікаря, томографію та енцефалографію зробити.
    А не шарлатанам "кровні" згодовувати..
     
  6. Відповідь: Знахар

    Думаю що у мене головні болі повязані із тим що дуже легко голову простуджую, але раніше такого не було, зате за останні 3 роки лише легенький вітерець, не треба навіть скозняку як моя голова уже тріщить від болі

    А хорошого лікаря де можна знайти?

     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    то що, левандівко - що порадиш? де шукати?
    чи таки краще до бабок-шептух - хоч не нашкодять?
    --
    То з Руданського:
    а от стосовно лікаря - особисто я порадити нічого не можу ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Знахар

    Ти ж знаєш мою відповідь...
    Як в анекдоті: хороші мєнти, най пливуть у хороших гробах...
    Ги-ги-ги...

    А серйозно, то шукайте. Тільки не в районих полУклініках. Ггг...:p :p :p
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Знахар

    Туть чуть- чуть все на жарт перейшло,але в Біблії пряма заборона
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    в чинному законодавстві - теж ;) але є обхід - шарлатанам видають ліцензію - і тоді можна ;) і вроки знімати, і воду по тєлєвізєру намагнічувати ;)
     
  11. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Знахар

    Знахарі обійшлися мені в 75000 грн. , а віз і сьогодні там. Так що думайте!
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    По чому штука ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    Один мені казав,що проблеми з дитиною у нас,бо призавидувала білява(на другий раз чорнява)жінка з сіамським:eek: котом.Інший казав,що в дитину вселився вогненний дух.Третій,що пороблено на смерть.
    На тому я заспокоївся.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Знахар


    А лікарі, що кажуть?
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Знахар

    От сидю, і думаю?: це з моральними збитками пораховано? На скільки поколінь вперед?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Знахар

    Надеюсь у Вас нолик на клаве заел иначе Вы принадлежите к совсем уж редкому виду Людей с Особым Характером :)

    А если серьозно, единственное кому хоть как то могут помочь знахари это тому кто сильно в них верит. Но лучше верить в врачей и медицину, дай Бог что бы они нам встречались только грамотные и ответственные. Человеку, который не закончил медицинский институт свое здоровье не доверю никогда в жизни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    А я не довірю і тому,хто закінчив.Досить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    Як серед традиційної медицини так і серед нетрадиційної повний бардак.
    Біда в тому, що пара паршивих овець все стадо псує. В традиційній є свої плюси і мінуси, в нетрадиційній - свої. В традиційну в більшості потрапляють грошовиті. Отримавши диплом - відробляють гроші, лише одиниці за покликанням допомагають людям. Бувають випадки поєднання корисного з приємним. В нетрадиційну можуть потрапити всі - від сторожа до космонавта. Тут справа можливо і не в дипломі. Бувають люди, тільки присутність яких приносить полегшання. Серед них є люди і покликані але не грошовиті... . Невже ніхто не чув, скільки раз бували випадки, коли традиційна медицина була безсила, а виручала нетрадиційна. Звичайно можливо і навпаки. Але до нетрадиційної в основному звертаються, коли вже немає куди звертатись, тому і результати не завжди тішать, а крайній той, хто останній надавав допомогу. Скільки людей померло віл неправильно наданої допомоги ніхто не скаже. Тому, що в лікаря з дипломом "ніхто не помре і він помилитись не може".
    Бувають і люди з порушеною психікою, взагалі далекі від Істини.
    Найбільш поширений вид "нетрадиційників" - це так звані "цілителі". Начитавшись літератури і набравшись різноманітних термінів - товчуть копійку на людській біді. До такого заходить за день 50 чоловік і у всіх 50 порча, яка загрожує смертельною небезпекою на протязі обмеженого терміну, як правило 1-2 тижні. Компромісних варіантів виходу з кризи немає. Це коштує чималих грошей... . Зате вони всі ліцензовані і мають відповідні сертифікати.
    І остання категорія - це дійсно цілителі, які мають постійних клієнтів, не потребують реклами, а сами, своїми результатами роблять собі рекламу. Там, де є результат- там не потрібна реклама.

    Як би там не було і як би там хто, чим не володів, все одно людина повинна мати елементарні знання з медицини, а не мацати щось на ощуп і вгадувати, що це... . Перш, ніж звертатись до когось, потрібно взнати хто він, не читаючи небилиці в газетах, а спілкуючись з його клієнтами. Точно те саме необхідно робити вибираючи лікаря і лікарню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    Ох,як Ви помиляєтесь!Я вам можу дати купу прикладів про некомпетентність,нелюдяність,просто злочинну байдужість наших лікарів.
    З іншого боку за таку платню вони дійсно тільки шкодити можуть,тим більше,відповідальності ніякої не несуть...
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Знахар

    Я власне і мав це на увазі. Тому поправивши, щойно взяв в лапки.
     
а де твій аватар? :)