Зміїний: острів чи скеля?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Karbofoss, 3 лют 2009.

  1. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    http://korrespondent.net/ukraine/politics/730802
    Обе стороны обещали поддержать любое решение суда. Так всё-таки Змеиный - остров, но на экономическую зону Украины в Чёрном море, с её газовыми месторождениями, не влият?
     
  2. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    В нужник такое решение суда. Что значит: остров Змеиный не может считаться частью прибрежной линии Украины. Опять международное право под особый случай подгоняют.
     
  3. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    Это если остров признали островом, тогда да, это нелогично. А вообще решение суда вполне могло быть реализацией закулисных договорённостей того же Ющенко с ЕС. "Мы отказываемся от шельфа, вы нам ассоциацию с ЕС, североатлантическую перспективу, Румыния отказывается от своих притязаний на часть Одесской области и пр." ИМХО.
     
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А все Тузла-Тузла...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Купчишин також зазначив, що дуже важливим є рішення суду, відповідно до якого острів Зміїний було визнано островом з територіальним морем у 12 морських миль.

    Водночас, зазначив він, острів Зміїний не був визнаний релевантною обставиною для збільшення виключної економічної зони України.

    Румунська сторона звернулася до суду, оскільки вважала, що острів Зміїний є не островом, а скелею.

    Натомість Україна доводила, що о. Зміїний все ж таки є островом і довжина української частини узбережжя навпроти спірних територій становить 1058 км, а румунської – 258 км.

    Відповідно, на переконання України, спірні території шельфу необхідно було поділити в пропорції 1 до 3. Відтак 53,3 тис. кв. км – за Україною, 21,9 тис. кв. км – за Румунією.

    Т.е. это была наша экономическая зона, а теперь - не наша? Или это была неопределенная экономическая зона? Почему говорится о том, что о.Змеиный - не причина для увеличения экономической зоны Украины?

    Как я поняла, речь шла о разграничении прибрежных вод. Наши хотели 3:1, а согласно суду - 2,1:1. А как считалось раньше, кто-нибудь знает?

    в результате этого решения соотношение украинской части континентального шельфа и исключительной экономической зоны и румынской составляет 2,1 к 1. Суд также не учел тот фактор, что соотношение прибрежной линии Украины и линии Румынии составляет 2,8 к 1.
    "На стороне Украины остались практически все разведанные нефтегазовые месторождения", - подчеркнул А.Гончарук.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2009
  6. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Дружні економічні стосунки і товариство з Румунією нам більш потрібніші у майбутньому, ніж бряцання і погрожування зброєю, як це робить всі знаємо хто.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Шурави

    Шурави Well-Known Member


    Во как, а я по наивности полагал, что Украине энергоресурсы важны.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Чому взагалі згодились з Румунами судитись деб..и.Тут не брячанння потрібно зброєю а конкретне посилання н...й всього суду в Гаазі бо скоро почнуть присуджувати кавалки території України всім хто попросить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Нажаль, мушу Вас розчарувати...

    звідси
     
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Останнім часом в України самі "перемоги"-як не з газом то з островом а те що там лялякає цей чиновник не міняє змісту рішення суду-Румунія виграла а Україна глибоко в ....
     
  11. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    А Вам би тілько десь перемагати? Ніхто не виграв - ні Румунія, ні Україна. Подивіться які були вимоги у них до рішення суду. Енергоносії мають властивість закінчуватися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Как это не влияет?! откровенно просрали територию, так не долго и крымом поделится.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Пояснюю в простих виразах- те що Україна вважала своїм купу років тепер чуже бо дядя з Гааги так вирішив.Нема друзів в міжнародних справах-є тільки інтереси конкретних держав.В даному випадку забрали шматок українського шельфу зі всім добром.А якщо Гаага присудить москалям трубу чи Севастополь-тоже будете хлопати в долоні і чепчики підкидати з радості бо так вирішив самий гуманний суд в Гаазі?Я не здивуюсь як випливе через №№№№ років що Огризко чи ще хтось положив в кишеню конкретну суму за це питання
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Судебное разбирательство длилось не первый год, и могло бы еще продлиться, но не при этом правильтесльстве. С такой политической "стабильностью" и с таким мировым рейтингом на что можно было расчитывать? Слабых будут просто добивать. Позор стране из-за политиканов. Не зря в инете появился проект http://badnameofukraine.com.ua
     
  15. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Ага, практически все. Из того, что было своим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    А от якби Україна виграла свою лінію у суді? То що б ви казали? Що Гаагський суд - самий праведний суд у світі, молодці такі. А як тільки навпаки - то віддайте все, продажні гніди, так?
    Румунія вимогала свою лінію, Україна свою - а дісталося ні нам, ні їм. І добре, що це вирішилося мирним шляхом, від цього виграють обі сторони.

    Які Ви розумні. А ось цей сайт з'явився раніш - www.badnameofrussia.ru/

    Ви вже на карті замірили?
     
    Останнє редагування: 3 лют 2009
  17. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Всі питання повинні рішатись двосторонньо-ніяких Гааг.Нема незалежних судів і Гаазький не виняток.Вони всіх судять за воєнні злочини а Штати для прикладу сказали що їхні військові під Гаагу не підуть і всі промовчали.Україні цим рішенням показали її місце в Європі-в кінці черги чекати на милостиню і залишки по решті.
    Канада має претензії Штатів і інших до арктичного шельфу то яке рішення прийняв уряд-судитись а Гаазі? Ні-вони почали розбудовувати військові бази в регіоні і будувати кораблі здатні воювати в кризі.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Линии морской границы, как того требовали Украина (синяя линия) и Румыния (красная)
    [​IMG]

    Линия морской границы, принятая судом. (Карты пресс-службы Международного суда ООН)

    [​IMG]
     
  19. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    Добре... ваше рішення цієї проблеми? Бряцання зброєю ? Не думаю, що з НАТО тако побряцаеш зброєю.
     
    Останнє редагування: 3 лют 2009
  20. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Ни фиг себе, а с какой радости такая дуга в сторону Украины?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)