Злочинність

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем spm1950, 15 лип 2007.

  1. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Від кого і від чого залежить ріст злочинності ,яким чином можна з нею покінчити щоб дійти до рівня післявоеннних років ,а ще краще до рівня деяких країн близького сходу?
     
  2. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    А чому краще? Які саме країни?
    Саудівська Аравія... Ізраїль...
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Злочинність

    Хочете пів України знов у Сибір вислати,єка привид комунізму не дає спокою,та що жто з нашими братями?Сталіна вам і к стенке
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Злочинність

    А що у Львові не так ?
    Тепер коли заклади після 22-00 в більшості своїй закриті, у Львові такий собі комендантський час настає.
    Покрайній мірі на Сихові, і в Центрі можу гуляти з 21-00 до 00-00 і абсолютно не переживати про безпеку.
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Злочинність

    від злочинців
    виїхати на ПМП в ті країни
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Багато хто б з моїх друзів теж би хотів не переживати. Але надто багато вже піддавались нападам - в кого сумки виривали, кого били ззаду по голові важкими предметами, з кого ланцюжки здирали серед білого дня в центрі, а деяким і ножі підставляли і били на очах у перехожих.. Особиста статистика просто жахає.. Закони треба змінювати. І, даруйте, панове міліціянти, але й по відношенню до вас також. Бо одні ловлять, а інші тут же безкаранно цих падлюк за певну суму випускають.. Після чого нелюди йдуть відпрацьовувати вже втрачене в міліції. Так це ніколи не закінчиться((
    В мене тільки на одному тижні вирвали сумку, і за пару днів наступну на моїх очах нагло розрізали. І шоб не рипалась. Найгірше що набираєшся від того страху й лякаєшся від кожного кроку за спиною(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Злочинність

    В яку сторону змінювати? Смертну кару за зірваний ланцюжок? В Україні і так чи не найбільш жорстке кримінальне законодавство у Європі. Тому зараз збираються його гуманізувати. Тробто зменшити кількість злочинів, за які можна потрапити в тюрму, а також зменшити терміни ув"язнення.
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Чому зразу смертну кару... он в мусульман за крадіжку просто руку відрубують, і нічого, нормально, там люди навіть вхідні двері не дуже закривають - не бояться злодіїв, бо злодії бояться калікою залишитись.
    А в нас злодії до краю доходять. В сусідки он серед білого дні все золото познімали. Гуляла на вулиці з немовлям, підійшло двоє . Один підсів, обняв за шию (придусив легенько) і почав золото знімати, другий над візочком схилився , і сказав "Вякнеш, дитину приріжу". І все, білий день на лавочці під під"їздом - 2 хвилини і гудбай. От повісили б таку падлу - іншим не повадно б було. А так в результаті один умовно отримав (на замалу суму було вкрадено) , а інший (вже раз сидів) пару років. От вийдуть вони, і що, не підуть знову таке саме робити ? а якщо в наступний раз таки дійсно щось дитині зроблять ? Сташного ж нічого немає "отделались легким испугом (с)"
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Найбільш жорстоке у Європі по відношенню хіба до потерпілих.)) Смертну кару я не можу виправдати. Як і закони щодо корупції (чи просто відповідальності) в міліцейських рядах, судах -їх треба змінювати.
    Просто доки особисто не походиш по цих установах роздаючи на ВИМОГУ гроші за те, щоб ВАМ ВАШЕ ж і повернули, а потім не довідаєшся, що їх зловили але за недостатністю доказів відпустили!! доти все здається красивим і жорстоким по відношенню до заблудлих вівцят.
    І, знаєте... сумок тих навіть не шкода. Просто звідки знаєш як воно обернеться? Коли подруга (сугубо за інерцією) вчіпилась за сумочку при нападі такий недоумок почав її щосили гамселити. Тиждень обличчя бідолашна боялась комусь показати. Це сталось о 6 вечора.
    Хто ж буде в нашій країні до пересічних громадян гуманним? Вона бачила його в лице. Але віз і нині там.
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Дивлюся я на spm1950 і гадаю що взагалі непогано коли на форумі є учасник який приходить у понеділок бере "кривий стартер" від фольксвагена, встромляє та заводить двигун форуму по новій, відкриває "нові теми" і все починається знову.:) Взагалі це непогано, гріха тут ніякого, просто цікаво спостерігати, як і мене затягує цій електронний вир до себе в обійми.:) Життя триває... І дійсно стає небезпечним, більше людей, грошей - більше злочинів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    +1.
    Але подивіться но на крадіїв у маршрутках -вони ж вічно з підбитими носами-очима))І не допомагає))Мазохісти якісь.))
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Злочинність

    Бора, при чому тут законодавство? У нас хіба законодавством не передбачено кримінальної відповідальності за пограбування? Все необхідне в законодавстві є для того, аби вор сідєл в тюрьмє. Україна взагалі є одною із світових країн-лідерів за кількістю ув"язнених на душу населення. Самі ж тюрми у нас жахливі, переповнені, нема вже куди тих зеків розміщувати, туберкульоз, антисанітарія, підарастія. Але не лякає це того, хто йде на злочин. Не законодавство треба міняти, а людям слід мінятися, виконувати ті закони, не бути байдужими один до одного. Проблема не в поганих законах, а в низькій якості життя, матеріальній і духовній бідності.
     
  13. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Цікаво, чи є в світі держава де б злочинність була повністю подолана завдяки саме поліпшенням якості життя, тощо? В США наприклад якість життя є, але ж є і буцегарні. Може правда буцегарні теж якісніші за наші, судячи з кінострічок. Здається, там все теж від району проживання залежить. Гітлер, начебто вже хотів побороти завдяки очищенню нації від євреїв, циган... А вийшло ще гірше - суцільна територія концлагерів, та жахливі, відбірні злочинці при владі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Проблема в не дотриманні усіма цих законів, зокрема щабелями влади та контролюючими органами. Духовне багатство отим упирям як насаджати - як за комуністів? Згідна, що коли були піонерські табори, то дітям було де дітись, вони не були самі на себе покинуті. Але не всім і піонервожаті можуть привити добро та вселенську любов. Я вже мовчу про віру в Бога..Проповідників-церков ніби немало, але злодюжок все більшає.
    А матеріальна сторона... Я взагалі обурююсь такій постановці питання. Тобто якщо в мене якість життя низька, то я можу другу людину за її сумочку побити???Завждим будуть люди, що житимуть гірше за сусіда приміром. Має бути повага до закону і відповідальність за вчинки (яка в свою чергу неможлива без непідкупності каральних органів).
    І знову ж таки - мова йде про ЛЕГКІ гроші, бо якщо йому запропонують роботу слюсарем за 500 умовних - думаєте піде? Аж ніяк. Бо йому "гарного" життя з пивом та дівками хочеться, а не заробляти. І поки це безкарно (відкупно$)-чому б ні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    Про що мова, коли прем'єр держави такий як Ви описали. Тут багато дискусій про всяке різне, про те наприклад що всі мовляв ті політики однакові, та їм не можна вірити, нікому. Взагалі навіщо нам ті вибори,як не підемо та нічого не зміниться. Коріння зла може у нашій суспільній несвідомості, байдужості, «хатаскраївстві»?..
    Як будуть гідні правила для всіх, то й підприємства будуть будувати та утримувати у належному стані дитячі табори. Це доречи дуже важлива справа, я вважаю.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Злочинність

    Бора, зауважте, я казав про матеріальне і духовне зубожіння. Один бідний піде грабува, а інший не піде, як би йому зле не було. А зараз у дуже багатьох немає моральних гальм.

    Я про те і кажу, що закони міняти не треба, їх треба виконувати. Зараз законів достатньо, щоб будь-якого злочинця - в тому числі чиновника чи міліціонера - посадити до тюрми, так само як і квартирного злодія, але нема для того волі ні в кого, бо всі, згрубша, є одинакові, всі пов"язані межи собою. Таке враження, що у всіх нас давати і брати хабар у крові. Дітей змалечку привчають до цього ще у школі. Скільки всього можна "поклеїти" чи пришвидшити за шоколадку чи коньячок... Українець доти порядний, поки не отримує бодай шматочок влади, і як має доступ до корита, то буде в то корито своє рило пхати. Даішник братиме гроші з п"яного водія, податківець буде брати хабарі з підприємців, урядовець відкати, у міліціонера можна викупити злочинця, у судді можна купити вирок.

    І все це не через погане законодавство. Законодавством це все заборонено і передбачена відповідальність, але ніхто тої відповідальності не боїться. Народ бачить цю гнилість тих, хто при владі, тому вважають, що раз їх щодня грабують теж можуть красти і грабувати.

    Мені здається, що рівень злочинності в Україні знизити може хіба якесь чудо. А щоб впоратися із цим самотужки, то має пройти дуже багато часу, мусимо починати із себе самих, із виховання власних дітей. З"явиться покоління "із гальмами", тоді проблема зникне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    І моє - Проблема в не дотриманні усіма цих законів.Думаю ми порозуміємося)
    А про те, які законодавство наше має дірки в каральному відношенні й якими успішно користуються для того щоб відпустити вже "злапаного" злодія, то можуть самі міліціонери розказати..
     
  18. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    А щось не чути пана Капітана? Чи у відпустку подався, дікарьом?:)
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Злочинність

    2 Данило :)) - певно гарцує десь на пляжі за нас усіх тут.
    Ще про наші жорстокі закони... Автомобілісти - який штраф за незупинку на пішеходному переході? 3,50 грн? От тому на пішоходних даїшникам ліньки стояти. От як вже когось зіб"ють, то тоді мусить прибути поборник закону. Інакше - цікавіше з-за кущів заробляти. А якби 500 грн за незупинку перед пішоходним заплатив, то й мо гарніше б себе наступного разу вів.
     
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Злочинність

    насправді - це відголосок прадавньої війни. Ще в давнину, як відомо, ситий гусь п'яній свині, а також кінний пішому, був не товариш...
    Ото отак собі жиє пішоход, нікого не рухає, ввічливо з бабцями під під'їздом вітається - і лише вряди-годи загне солов'їну трель парканадцятиповерхового мату вслід машині, що обляпала, або жевжику якому, що на пішохідний перехід не зреагував...
    І тут несподівано приходить лихо... такий-от цілком пристойний пішохід - раптом купує машину...
    І тоді він - і по калюжах, і пішоходів на переході лає - стає абсолютно неадекватною людиною! а ті мєнти - паскуди! за що штрафують! лібше б пішоходів штрафували, бо так під колеса і лізуть!
    --
    І тільки іноді, коли ремонт затягується на тиждень-два, пішохід згадує своє радісне минуле - і знову лає водіїв... Доки машину не зремонтують...
     
а де твій аватар? :)