зі Львова до ОДЕСИ

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем borkhes, 8 вер 2010.

  1. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    У понеділок у мене починається відпустка.:yahoo:
    Маю намір проїхати до Одеси через Львів. Порадьте будь ласка якою дорогою краще їхати зі Львова до Одеси, так щоб було на що подивитись.


    з.і. Вибачте, але теги я не знаю які треба ставити. :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я б казав, не варто "через". "10-ю"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Максим

    Максим Well-Known Member

    Якщо зі Львова до Одеси - я б радив через Умань.

    Але чи варто Вам їхати до Одеси через Львів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Однозначно через Умань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Запамятовал. Остановка во Львове планируется. Ну как так, был, а кофе не выпил? :)

    Если ехать через Умань, то мне проще через Гомель - Киев и далее по одесской трассе. За один день доеду. Но это ж скучно! Я лучше в Умань и Александрию на обратном пути заеду, поближе к октябрю, посмотрю на то как они красивы осенью.
    А сейчас есть время и желание проехать через те края куда мне довольно долго добираться, например через И-Ф, Каменец, Хотин, далее через Молдавию к морю и вдоль побережья к Одессе. Вот как-то так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Максим

    Максим Well-Known Member

    Тоді пораджу інакше. Якщо є час і бажання, можете дорогою зі Львова до Одеси зачерпнути трохи Карпат. Зі Львова на Івано Франківськ - Надвірна - Яремче - Ворохта - Жаб'є (Верховина) - Косів - Вижниця - Чернівці і далі Молдавія. За бажанням наведений маршрут собі можете скоротити або продовжити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Максиме, дякую!
    Мабуть хтось ще порадить де можна зупинитись у тих краях? Щоб спогади були добрi... :)
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Де саме? Приведений маршрут досить обширний, якщо будете подорожувати кожного дня - будете і спати кожного дня інде.

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Т.е. там нет таких мест, куда стоит заехать/объезжать стороной? :)
    Я палатку возьму на всякий случай, так что проблем не будет думаю. От проблем у меня с собой топорик есть - лучшая подушка. :)))
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Навпаки, там таких (цікавих) місць дуже багато. Але вартує вказати, коли плануєте виїхати, скільки часу можете собі дозволити бути в дорозі, скільки часу можете провести за кермом, чи скільки днів Ви хочете присвятити подорожі (переїзду). Вимоги вкажіть - поїдете сам, з компанією, будуть з Вами діти? А потім можете мати персональний маршрут від Un.Known :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ок. Еду один. ТС двухколёсное, внедорожное, грунтовки и грейдеры - как по асфальту. За рулём время не проблема - именно про мою задницу поют братья Карамазовы. :)
    В районе Львова думаю буду в понедельник. На путь до Одессы с остановками и осмотром достопримечательностей планирую затратить не больше недели - остальное время там.

    з.ы. За Молдову есть чего сказать? Меня тут стращают тем, что там дорог в принципе нет. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ого! Екстрім...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Где он тут? :dntknw:
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Добре. До вечора, думаю, маршрут буде готовий.

    От тільки по Молдові я не по спеціаліст. )
     
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вообще то после наводнений 2008 и 2010 г. не советуют ездить через Ярему-Ворохту-Верховину. Лучше через Ив.-Франк.-Коломыю-Черновцы и дальше через Молдавию. В конце 90-х мы ехали с Черемоша и решили объехать Молдову, поехали Черновцы-Каменец-Муриловани Куриливци-Могилев Под.-Ямполь-Котовск-Одесса, так вот между Винницкой и Одесской областями дороги почти не было, ее какие то враги разбомбили, ехали по полям. Не знаю как сейчас. Но дорога от Каменца до Ямполя живописная и места интересные
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Самый сок! Приключения! :)

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    Заздалегидь дякую!

    Ищем специалиста по Молдове. Впрочем, может кто-то был на Украине, что простирается от Измаила до Одессы и расскажет, что там есть интересного?
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Їхав по тому маршруту пару тижнів тому. Дорога є
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    И как дорога, асфальт везде положили?
     
  19. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Народ на велосипедах їздить в тих краях, ніби подобається
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чорновик.

    Оскільки збираєтесь виїхати зі Львова попивши кави, то думаю, що швидше, ніж в обід, Ви не виїдете. Тобто, залишиться на понеділок не так багато варіантів на цікавинки.

    Пропоную їхати на скали Довбуша. Вони самі по собі цікаві, якщо Ви там ще не були. Якби попереджали заздалегідь - була б можливість все скоординувати так, щоб там же спробувати скелелазіння чи слеклайн.

    Зупинитись після цього можна в Моршині, якщо Вам вистачить скромних умов все ще радянського санаторію, то телефон напишу в приват. Ввечері можете ще прогулятись до бювету мінеральних вод. Вранці можна там же поснідати (або й ні, як виберете), і вирушити у Вигоду - там їздить відомий карпатський трамвай з екскурсоводом, пейзажі справді суперові. Телефон екскурсовода, якщо Вас цікавить, надішлю.

    Карпатський трамвай їде приблизно чотири години, за останніми даними виїжджає в 11 год., тобто, якщо приїде по плану у 15:00, Ви встигнете з Вигоди досить комфортно доїхати в Синєвир, на озеро, через Вишківський (Торуньський) перевал. Сам по собі перевал є найгарнішим, як на мене, а Синєвір - то таке вже трохи паломницьке місце.

    Поселитись можна там як в палатці (думаю, їх буде багато), так і в приватному секторі.

    Звідти, якщо Вас цікавить Закарпаття можна їхати в Яремчу, через Рахів - центр Європи. :) 16 вересня там би мав проходити рок-фестиваль з одноіменною назвою.

    З Яремчі їдьте прямо в Кам'янець-Подільський, а звідти у Хотин. Обидві фортеці неповторні. Якби їхали у відпустку на тиждень швидше - потрапили б у Кам'янці на фестиваль повітряних куль, котрий там саме сьогодні почався. :)

    Хотин вже знаходиться коло молдавського кордону, далі мої знання не простягаються. :)

    Ціла ця траса, від Львова до Хотина має приблизно 660 км. Здужаєте чи хочете простіший? )
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)