ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Зрозуміло, цікаво, які тарифи виставляються в зимку? Як взагалі проходить у вас зимовий сезон, на скільки гривень ви грієтесь? (Хоча б в середньому за двокімнатну квартиру.)
     
  2. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    У них лише один будинок має апартаменти, тож то не суттєво, особливо коли плануєш придбати в збудованому будинку квартиру, або ж перекупити у когось з 5-ї черги, як варіант.
     
  3. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Скажіть будь ласка, хто планує робити будь-яке перепланування у своїй квартирі? У мене є декілька питань, які б я хотів задати по цій темі, не взагалі, а саме по ЖК Велика Британія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Так задайте їх прямо тут, які можуть виникати питання? Товщина стіни? Наврядчи вам допоможуть у вирішенні цих питань форумчани.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Слідкуючи за діалогами окремих людей, я б не хотів підіймати такі питання на форумі, бо одразу ж буде непотрібна мені критика. На сьогодні я вже всі питання які мав поставив та отримав відповідь. Дякую за увагу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Особливої уваги тут заслуговують діалоги ріелососів. То Всеволод забуде тампакс витягнути і напише про манікюр, то електрик задасть лівацькі інфантильні питання і сам тихенько злиється.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Баян Баян x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ото знайшов
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    пошукай щось постаріше, але на чому ж тобі маніпулювати, як не на застарілих постах та чужих думках, своїх нема нажаль... тільки і вистачає клепки перепости робити, та й то не дуже влучно виходить.
     
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Не меліть дурниць, вже не знаєте за що ципанути когось аби розвинути пустий діалог. Не цікаво вже Лукапе!
     
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Просто треба бути ідіотом сидіти перерепости робити на форумі до якого по типу не має відношення. Ви в це вірите? Я ні!
     
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Яке ж ти тупе створіння, про думки ти банально цитуєш те, що я раніше писав про ваш дебелуватий квартет. Ти настільки тупа істота, що вже не пам'ятаєш хто і коли писав. Та що з тебе взяти - почитати ваші дебелуваті діалоги про манікюри і тд чи обговорення вентиляцій без будь-яких планувань чи креслень, тощо. Ти просто два слова зв'язати не можеш, а мені тут пишеш про якісь думки. Ти взагалі не знаєш що таке думка, ти на неї не здатна. Стули краще свою гнилу пельку і передавай естафету всеволоду чи цезарю. Надіюсь пароль до їх акаунтів ти не забула.
     
    • Баян Баян x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та й те повідомлення - це ж чіткий діагноз вашій ріелобратії. З того часу нічого не змінилось, тому текст як і завжди актуальний і дуже влучний. Ріелососи мабуть думали що темами про манікюр швиденько переб'ють незручні пости. Ні, цього вам не вдастся. Взагалі, на початку цієї теми багато цікавого.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Ох лукап, ти як дівчинка: завелася-понеслася... може ти і є дівчинка? Постійно шепчеш про зміну аккаунтів, сам собі понапридумував, що то одна особа і кайфуєш від своєї шизофренії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Який манікюр? Чи я не пам‘ятаю, чи щось пропустила. Ану лукап нагадайте, бо не маю часу листати сторінки форумів, на відміну від вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Аня, звернись у відділ продажів :)
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ось знайшла про тебе чітке визначення
    Ідіот (дав.-гр. ἰδιώτης — «приватна особа»):
    • Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління.
    • Ідіот — людина, що страждає глибокою формою розумової відсталості (олігофренією) — ідіотією.
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Сучко, і до чого це визначення? Хочеш позмагатись в оцінці знань? Ти ж програєш
     
  18. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Вони явно не слідкують за цима діалогами, а тобі немає що робити, тож знайди та скинь, я почитаю.
     
  19. Anna Lewkina

    Anna Lewkina Well-Known Member

    Друге визначення прям точно характеризує істоту лукап, перше також влучне. Непоганий аналіз особистості.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Левкіна, бачу в тебе вже остаточно дах поїхав з твоїм клімаксом.
     
а де твій аватар? :)