ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а де ви бачили, що я мала щось інше на увазі. Звичайно ж рендер, бо комплекс ще будується. Але ж гарний який
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я не знаю яке у них завдання, але понакидувати такого всі полюбляють. Розбавлюють діалоги своїми повідомленнями, щоб сумно не жилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Щось тут тихо-тихо, аж сумно. Помирають гілки наших форумів. Щодо реклами та агітаторів - зараз заходить нова тема з гівами, і деякі будуть проводитись якраз «на теренах» форумів, тож чекаємо на нову «багатоходовку» від форумських «блогерів», якщо їх можна так назвати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Та ви що, який будівельний форум, коли у світі така фігня? Вперше за все моє життя така лажа трапляється! І не знаєш хто помре від того, в хто ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Хочу сказати, що в Італіі, не те що всі лікарні переповнені... гробів нікуди ставити( ми тут паримось, і судячи з усього не дуже хвилюємось, даремно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вже більшість хвилюється, хоча бачила вчора купу народу гуляли і з дітьми у лісі і в парках, безпечні. Таі в центрі купа народу вештається без діла
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не нагнітайте, все буде добре, бережіть нерви
     
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Все, лафа закінчилась, тепер ніхто та ніде не вештається, всі сидять і чекають на температуру та кашель...жах, якщо чесно.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    якби ж то, вештаються ще й як
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви в цьому впевнені? Вийдіть о 5-й вечора на вулицю, гарантую - ви будете здивовані кількості людей, ще й без масок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сумно це все, статистика то невтішна
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    якби всі сиділи, то не було б такої динаміки заражень. Поки не почнуть реально штрафувати і слідкувати за порядком так і всі будуть гуляти
     
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    тримаймося, Україна все здолає
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Припустимо, буде штраф 20000. Людина в Рахові отримує зп у 2500, відкладати звісно не виходить бо нема з чого... питання: де їй взяти 20000?
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всі все здолають - це 100%. Питання тільки постає, якою ціною, а в данному випадку, якою кількістю жертв?
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    «Якби всі сиділи»... оно у неділю подивимось, нашим людям втрачати нічого, тож всі гуртом пійдуть до церкви, Пасха ж!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якщо законів ти не знаєш то будеш платити, через суд встановлять сумму яку будете мати щомісяця платити, але про що я... нічого не матимете платити, бо те все незаконно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як бачимо в Білорусії жертв коронавірусу взагалі немає. Тож не сіємо паніку, слідкуємо за світовим спектаклем й далі.
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    там багато жертв, там такий режим, що просто не кажуть
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    всі ті штрафи незаконні, у нас немає режиму чс та і чітко не сформульовані ті закони, тому з добрим адвокатом штраф знімуть. Але і без штрафів мізки людям не заввадять, щоб зрозуміти що то не жарти і треба сидіти вдома
     
а де твій аватар? :)