ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Інвестор який потрапить на форум... рієлососи.. і все інше що ви пишите тут, ось де пусті балачки! Придовбались к 2-м своїм коронним словам і тявкаєте всю дорогу. А у вашого забудовника будуть купувати? Уявляю які вони люди якщо найняли таке гімно собі на роботу як ви.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, я не працюю ні на якого забудовника, розумію що це рве шаблон. Я ж навіть ніде не порівнюю новобудови ріелу з певними іншими. Чи може я працюю на усіх інших забудовників? Ну яка ж тупість.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не смішіть, фактів немає, подивись скільки новобудов БУДУЄТЬСЯ РІЕЛом, скільки збудовано, так є затримки, проте на разі все йде в гору, наздоганяють по срокам і йдуть уперед, все... твоя будівельна контора не отримає інвесторів, ти позбавлений премії, життя лайно йди набухайся!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Люди вони явно ніякі, якщо обрали настільки агресивний маркетинг, але хай буде, дивно що їх собачка не може більше двох слів зв‘язати між собою, краще б вже іншого співробітника знайшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ага, ні на якого забудовника він не працює, не є інвестором жодного будинку який будує РІЕЛ, сидить тут брудом всіх поливає, бо по кайфу йому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Бовдуре, я на відміну від тебе, пишу тут пости більше трьох речень. Доволі аргументовані. А ти ту несеш якусь заїжджену пургу зі своєї методички.

    Ну прикинь, так буває. Мені не треба тих премій, у мене інший вид діяльності. А сюди я приходжу порозважатись з ріелососів, такий собі тераріум з цим вимираючим видом. Ти тому чуваку краще персонально у фейсбук напиши все що про нього думаєш, ой тобто про мене, закинь посилання на його, ой мої пости.

    І от ти знову про "інвесторів", ну які це "інвестиції" в звичайнісінькі коробки, поганої якості з жахливим протермінуванням? Чи це у вас такий метод підлизування покупцям, щоб вони швидше "приймали рішення"
     
    Останнє редагування: 10 січ 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Гарний у вас атракціон, це ж на скільки треба бути тупим, щоб так розважатись? Невже справжі немає чим зайняти себе, чи вам пофіг на життя? У світі стільки прекрасного та невідомого, може поїдьте у кругосвітку, то буде більше користі, і на людей відверто там зможете мати гнути, бо мови вони все одно не зрозуміють.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуне, та мені є чим зайнятись і я постійно щось цікаве роблю.
     
    • Баян Баян x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    писати капості по форумам - то для тебе цікаво?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    твої великі пости несуть користі нульцілих нуль десятих - тому нема чого вислуговуватись - бонусу директор не виплатить
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    січень (фото з лун)
    3.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Тупенька, у мене немає директора. Це тільки у таких клоунів, як ваш квартет ріелососів є директор і робоче місце.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    то що у тебе за контора ти і директор і прибиральник? ото в тебе великий бізнес, так тримати
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Воно і видно, що не день то занадто цікаво пишите образи на форумі, я звісно розумію що інтереси кожен має свої, але все ж таки лукап, «щось цікаве» - це нічого! Дурньою маєтесь, ось що ви робите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ото напевно так і є, хоча прибиральник зайвий, самі насер***ть самі і приберуть, навіщо ж ще комусь платити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Якщо Ви інвестор 6-го будинку, для комфортного обміну думками шукайте групу в соціальній мережі 'ЖК "ВЕЛИКА БРИТАНІЯ" (6-й будинок)' та приєднуйтесь.
    Там всі свої.
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Дякую, я інвестор 5-го будинку
     
  19. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Придивляюсь до квартир вашої черги. Планую купувати двокімнатну, але одне бажання - це максимально велика кухня. Розглядаю варіант у 3-й секції, квартира 67,5 квадратів. Там кухня 14.5, але з неї ще є вихід на балкон, який я планую прибрати і розмістити там робочу частину (якщо придбаю саме цю квартиру), питання полягає ось у чому: чи хтось планує робити такого плану перепланування?
     
  20. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Треба трохи розбавляти ці оди. "Придивлялись до квартир РІЕЛу", навіть після банального читання форуму зрозуміли - крім локацій ситуативних проектів, там нічого доброго нема й не буде мабуть. Тепер не квартет, а октет інвесторів-вихваляльників - вже відверто втомив, треба обмежувати модераторам допустиму кількість постів щодня, або якось відстежувати IP, бо тупо засирають гілки, маючи на меті витіснити будь-які дописи з конструктивною критикою. То баба видає себе за мужика, то за електрика, слюсара, сантехніка... то за ше когось. Вашим казкам вже не те що лукап, а ніхто не вірить. Не знайомий з лукапом, можливо він теж бот)), може я бот, усі боти, але принаймні так не паляться як "інвестори" та "зацікавлені". На зауваження, що будь-хто з критикою РІЕЛу є представником конкурентів, то, якщо б людина представляла якогось забудовника, вона б писала про конкретний проект - невже так важко до цього додуматись? Дівоньки з відділів продажу, вмикайте мозги хоч іноді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)