ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Так немає що приймати. 1 черга не готова до здачі, а моя квартира тим більше.
    Коли міняєте логін, треба міняти повністю, а не тільки другу половину
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. trap

    trap Member

    так і Ви для мене теж "невідома людина" :))) , надійний/ненадійний - критерії кожен вибирає для себе сам, як кажуть - "Кому и кобыла - невеста" (12 стільців)
    P.S. а про визначення змісту слова "послідовність" Ви щось собі нафантазували ;)
     
  3. Vlad Lviv

    Vlad Lviv Well-Known Member

    Соціальна упередженість, інфантильність та конфліктність - ось таких ознак набула дана дискусія. Не дозволю собі кваліфікувати вас, панове опоненти, так як переконаний, що це буде суб'єктивно і викличе певне назадоволення з вашого боку. Зі своєї сторони приношу вибачення, адже об'єктивно будь-який учасник даної дискусії приречений бути неправим. Пропоную вам закрити цю дискусію, яка вже втратила свою предметність і бути зваженими в критиці об'єктів, в які люди вклали свої кошти і до яких ви не маєте відношення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Це такий забудовник напевно. Якщо уважно дивитися фото того Михайла то проблеми з прокладанням труб страшні. Так стяжку переробите але топити там буде всіх і ви тоді змінене думку
     
  5. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Сусіди, доброго дня!
    Яка ситуація не будові ? Є якийсь прогрес ?
    Можливо хтось має свіжі фото ?
     
  6. Jereg

    Jereg Member

    Також цікаво би було отримати свіжі новини, трохи далеко я від Львова ))
     
  7. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Можливо у когось є свіжа інформація чи фото ?
     
  8. tanyufka

    tanyufka New Member

    Привіт сусідам)
    є сьогоднішні фото)
    розбирають ангар та роблять відпорну стіну ) 20171104_113244.jpg 20171104_113247.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. Jereg

    Jereg Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

  12. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

  13. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Розкажіть чи хоть фундамент залили?
     
  14. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Першу чергу здадуть разом з пЯтою бо дешеве контролюючим органам дати на лапу за всі будинки одночасно. Так, що тримайте за нас кулаки і моліться щоб всі квартири продалися :))))
     
  15. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    "чоловіче" от і "тішся", що в такій країні живеш...хто не знає - має знати, а далі - справа кожного мовчати в тряпку, чи виясняти до кінця всі ризики.
    я взяв квартиру на території військової частини розформованої, але в іншім місті, та там із землею порядок повний по документам.
     
  16. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Вітаю з покупкою, а навіщо постити цю стару статю зразу в шести темах повязаних з Ріелом? Схоже, до туалету недоніс, навалив на форумі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    та ні шановний, я так розумію на відміну від Вас, ЕНКОПРЕЗОМ не хворію і не страждаю.
    до туалету все доношу, все природньо, а Вам співчуваю, раз судите по собі і "валите" в громадських місцях..))) не треба "чоловіче" свої болячки на весь загал виставляти....
    1. я ледь не купив в цьому місці, але вияснивши ці і інші деталі на цьому форумі Слава Богу передумав
    2. нащо постив цю статтю? - щоб, як варіант, хтось нічого не знаючи про цього забудовника і цей ЖК, володів інформацією і не зробив помилки, купивши кота в мішку.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кота в мішку - це коли черевики не по розміру.
    А тут цілий геморой на відомому місці.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  19. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Боже, як благородно... просто лицар у сяючих обладунках. Вам всі повинні зібратися і зробити медаль.
     
    • Тупо Тупо x 3
  20. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    милостиню не прошу, збиратися мені не треба. Медаль маю і не один десяток, і не куповані. Зробіть/купіть собі - вам треба більше, але шоколадну, ріел - це гіркий досвід.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)