ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Тема для власників квартир у будинку 2-ї черги ЖК "Велика Британія".

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

  3. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    У кого це працює? Там наче є власний кабінет, але він часто зависає і відповіді приходиться чекати дуже довго. Я за те, щоб всетаки відвідувати будову.
     
  4. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Так,звичайно.Давайте наполягати,щоб оглянути ще в цьому місяці.Зрештою ,коли ми в минулому місяці просили огляд, нам зразу дозволили.Я думаю питань не буде і цього разу.В квітні сказали ,що свята,а після свят дозволять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Хоча я не інвестор 2 черги, але дозволю собі, зі свого гіркого досвіду, порадити вам добиватись відвідин будинку, особливо власникам квартир на останніх поверхах. Щоразу, коли робитимете похід, робіть максимум фото і відео фіксаціі своєї інвестиціїї.
    Тепер кілька порад тим, хто матиме тераси:
    - поцікавтесь як буде організовано водовідведення з тераси. Хай вам покажуть, розкажуть і зробіть фотографіі. Я давав в гілці Новобудови від Ріел посилання на ДБН;
    Провірте куди зроблено відведння/стік води. Якщо відведення зроблено під стінуі вздовж стіни до воронки, вимагайте негайно переробити. ДБН забороняє влаштовувати водоприймальну воронку в стіні, сток має бути організований від стіни. (В мене через навіть зараз в певних точках вологість доходила до 90).
    - огорожа тераси. Вони вже встановлені. Провірте кріплення до бетону, антикорозійну обробку. Кріплення повинно бути заізольовано до рівня майбутніх плит на терасі. В 1 черзі вся основа в іржі. Пройдіться вздовж огорожі і потрясіть нею. Огорожа має бути жорсткою і не розхитуватись.
    Зробіть собі невеличкий відеозапись всього процесу. Може пригодитись в майбутньому при виявленні скритих дефектів навіть через 5 років.

    Візміть за правило краще раз побачити, чим 10 раз почути. І удачі всім.
     
  6. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Нажаль у Львові буду тільки з 2-3 травня, тому швидше не зможу (

    Але наполягати це слушна думка. Ви дзвонили їм і тільки вам одним дозволили прийти на будову?
     
  7. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Дякую, що поділились власним досвідом. Мабуть потрібно їм вже від зараз вказувати на дефекти і недоліки, щоб не робити це вже коли пора підписувати основний договір. Хоча без цього не обійдеться.
     
  8. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    я запитувався про можливість перегляду, сказали, що організовано це можливо, ніхто не проти. Так що давайте організуємось підемо подивимось, що там і як.
     
  9. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Супер, організовуємось! Я зможу підключитись тільки після 3-го травня. Побачити б більше активності тут чи у ФБ, щоб зрозуміти скільки нас реально є, читає і може організуватись.
     
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Зайшла поцікавитися, як справи у 2 черги, а ви вже зі своїм дахом і тут побували. У мене питання до інвесторів, є хто небудь, у кого останній поверх? Як у вас справи з дахом?
     
  11. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    із сайту забудовника:
    -У секції А завершили, а у секціях Б та В розпочали монтаж
    -Закінчуємо утеплення та гідроізоляцію даху
    -Встановили системи димовидалення та вентиляції
    -Продовжуємо улаштування благоустрою біля будинку
    -Секції А, Б, В: розпочали оздоблення фасаду; монтуємо вхідні двері
    -Секції Г, Д, Е: розпочали монтаж систем внутрішнього газопостачання та ліфтів
    19041v2.jpg 19042vb2.jpg 19043vb2.jpg
     
  12. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Дякую,пане Михайло,що інформуєте по суті.В мене квартира також на останньому поверсі і тому я вдячна за ваші змістовні роз"яснення .Оскільки я нічого в цьому не розумію, я б дуже хотіла подивитися на що звертати увагу на прикладі вашоі квартири. А щодо огляду квартир , то обов"язково об"єднаємось на початку травня і подивимось ,що нам набудували.
     
  13. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    а хто знає коли можна буде почати ремонтні роботи?
     
  14. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Тоді коли будинок здадуть в експлуатацію і ми підпишемо основновний договір, а це не швидше серпня-вересня якщо все буде по плану.
     
  15. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    ого, не скоро, дякую за інформацію
     
  16. Zorianna Zor

    Zorianna Zor Member

    Питала сьогодні за перегляд.Сказали, що біля 2 черги вирили глибокий котлаван і роблять каналізацію,тому пройти туди не можна.В третю чергу можна пройти ,а в другу треба чекати 2 тижні,саме стільки будуть тривати роботи.Я там не була, але не думаю, що зовсім нема проходу.
     
  17. Прохід є. Нових покупців туди майже щодня проводять
     
  18. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    дякую за інформацію, треба поїхати і подивитись самотужки, якщо організовано не виходить
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

    Ну що, коли збираємось піти на будову? Пропоную з понеділка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vitaliyliy

    Vitaliyliy Well-Known Member

а де твій аватар? :)