ЖК Містечко Підзамче

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 28 гру 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Доброго дня!

    Хочу поділитися відгуком на ЖК Містечко Підзамче.
    22 серпня 2019 року я підписав попередній договір по ЖК Новий Форт і 4 місяці очікував на старт продажів. Ціна була зафіксована на рівні 550$, але вчора мені телефонували з відділу продажу і повідомили, що ціна була змінена в односторонньому порядку і тепер становить 610$.

    Хто ще стикався з доною проблемою?
     
  2. irynajavorska

    irynajavorska Member

    До
    Добрий день! Також підписала літом 2019 року попередній договір по ЖК Містечко Підзамче за який ще заплатила 1700 грн. Ріеловські менеджери вішали на вуха лапшу, що ціна буде зафіксована в долларах 550$ за м2. Вчора зателефонували з відділу продажу і порадили підітерти договором заднє місце, бо ціна тепер 14300 грн за м2. Причиною є ревальвація гривні, тому по старій ціні мені квартиру ніхто не продасть. Писала в іншій темі, що ми з чоловіком вже мали справу з Ріелом, тому в листопаді 2019 підписати договір з іншим забудовником. Чесно кажучи, в цій ситуації Ріел пробив друге дно і показав себе підлим забудовником договори з яким не варті й паперу, на якому написані.
     
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    На цьому форумі правди не шукайте, але відгуки пишіть. Форум легко гуглиться і інформація буде корисною для інших. Скоро сюди нагрянуть "інвестори-експерти" з сусідніх гілок про ріел і пояснять чому так краще і чому так правильно.

    У вас договір був без нотаріального посвідчення? Якщо так - то по-перше самі допустили цю провину, по-друге ним дійсно можна лише підтертись. Ріел тут захистив свої інтереси, навішавши лапшу на вуха про юридичну силу "нікчемного" договору.

    Але навіть в такому разі, при масових приверненнях уваги до проблеми - результат може бути позитивним. Є купа місць, де можна написати відгуки про цих шахраїв, бо фактично це кидок на гроші.
     
  4. irynajavorska

    irynajavorska Member

    Договір нотаріально завірений.
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Тоді, якщо не минув рік з дати підписання, то договір має юридичну силу. Не забудьте тільки продовжити його дію (укласти відповідний додаток до попереднього договору) не пізніше ніж через рік з моменту його підписання. Адже попередній договір має дію в 1 рік (НАВІТЬ якщо в договорі написано інше). Там дуже багато колізій. Ріел буде впиратись рогом, затягувати, шантажувати, прикидатись шлангом, робити все для того щоби вийшов цей рік. Додаток який буде підписаний після року - теж буде вважатись нікчемним.

    А так, якщо ви виплатили всі гроші за попереднім договором, то тепер можете чекати на виконання умов за договором згідно зобов'язань забудовника. От тільки не забувайте про проблему одного року.

    Взагалі, якщо інше не вказано, то після року забудовник має підписати з вами основний договір, або ж віддати ваші гроші (в терміни і суми обумовлені цим договором). Є судові практики, коли можна стягнути навіть більше. Можете погуглити, можливо я знайду цей приклад. Але там суд став на сторону забудовника, оскільки вийшов цей 1 рік.

    Все виглядає на те, що у РІЕЛа немає грошей навіть не на завершення своїх проектів, а й на нормальний старт. Це дуже ризиковано. Я взагалі не розумію для чого було брати у цього забудовника, маючи вже стільки прецендентів. Подумайте і про розірвання. Це може бути менш геморно, ніж очікування невідомо скільки невідомо якого по якості.

    Зрештою, з нотаріально посвідченим договором можна діяти. Але треба звертатись до адвоката, адже такі договори завжди мають додаткові ступені захисту для забудовника, якщо ви не подбали про їх виправлення/уточнення на етапі підписання. Та й я сумніваюсь що ріел на таке погодвився б.

    Не забувайте про рік. Сплачувати додаткові кошти ви не мусите, адже для цього потрібно підписати додатковий договір (додаток до попереднього договору), який ви маєте власноруч підписати, тобто погодитись на цю аферу.
     
    Останнє редагування: 28 гру 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це певно через те, що курс дуже просів, у інших забудовників така сама стратегія, всі змінюють ціни...
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти диви, вже намалювалась "адвокатиня" ріелу. Та хай собі змінюють ціни, але мова йде про вже оформлені і підписані договори. Це тільки ріелівські аферисти пробують вибити гроші понад договір. Яка ж це клоака...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А чи так воно все є насправді? Можливо це знаву байки, дочекаємось кінця свят та тоді поговоримо, а то Лукап одразу ж оживився всім поради давати.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шо грета, методички не видали?! Тільки в друк от-от підуть? Ну-ну
     
    Останнє редагування: 28 гру 2019
    • Тупо Тупо x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вашу експертну думку тут ніхто не питав. Що там за договори? вони певно попередні і передбачали таку ситуацію. Тут треба детально розбиратись. Хоча можливо цю гілку завели ваші колеги Лукапе?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Дивіться, зміїне кодло ріелівськіх гадюк поміж слів нав'язує "думку" що попередні договори передбачають таку ситуацію. До вашого відома, попередні договори передбачають підписання основного на умовах попереднього. Гадаю що irynajavorska та Pavlo from Lemberg можуть надати вичерпну відповідь з цього приводу, адже договори на руках. Я дуууууже сумніваюсь що там десь написано що сума попереднього договору може бути змінена в односторонньому порядку, це треба бути дуже нахабним, аби таке пропонувати на підпис, або дуууже необачним аби підписувати. Тому ріелососи би краще мовчали, бо роблять ще гірше

    І ти, RieloLylka, менше тут розпинайся про експертну думку, бо я хоча б її висловлюю, а ти і твої подільники тільки що й гудять як трутні, ніякої інформативності, ніяких зв'язаних слів. Ох ж і розворушили гніздо під новий рік.
     
    Останнє редагування: 28 гру 2019
    • Подобається Подобається x 2
  12. irynajavorska

    irynajavorska Member

    Навіть не беручи до уваги ваші коментарі в інших гілках цього форуму і аналізуючи лише сьогоднішні дописи по ЖК Містечко Підзамче, стає одразу зрозуміло представником чиїх інтересів ви являєтесь. Перекажіть вашому начальству, що ми цього просто так не залишимо, бо це вже справа принципу)) Інших обманутих інвесторів прошу максимально залучатися до обговорення і розповсюджувати лінк на цю тему в соціальних мережах. Не погоджуйтесь на прохання Ріелівської шараги анулювати попередній договір та консультуйтеся з юристами.

    P.S. lookup, дякую за поради!:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Дуже дякую за вичерпну відповідь на моє питання!! Будемо пробувати дожати цих падлюк, хай розплачують за своюї дії, вони самі привязали курс до долара!
     
  14. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Написав вам у приват, пропоную разом воювати з Ріелом.
     
  15. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Сьогодні видалю усі особисті дані і викладу договір сюди. І до чого тут Лукап?
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Отут я писав, як забудовник може вийти сухим з води, якщо термін попереднього договору вийшов

    Новобуди від Ріел. Які враження?

    Там є посилання на судове рішення
    Система аналізу судових рішень VERDICTUM

    Логіка проста - якщо основний договір не був підписаний у терміни, зазначені в попередньому, то попередній втрачає будь-яку силу. А треба просто продовжувати його дію, чи хоча б направити пропозицію про продовження (у встановленому та задокументованому порядку, щоб було що в суді показувати). Фактично, РІЕЛ буде заговорювати зуби, тягнути, обіцяти що вони розберуться з цим питанням підняття ціни, що треба почекати, що все буде добре, після свят, от от вже буде відповідь, після відпустки, після лікарняного, питання направили на розгляд і т.д. і т.п. Як тільки спливе час, зазначений в договорі, або 1 рік (що наступить швидше) - РІЕЛ в праві вимагати більшу суму, бо нічого його вже не примушуватиме виконувати свої зобов'язання за простроченим нікчемним попереднім договором. От до цього моменту вони і будуть затягувати. І там ви або доплатите, або правди вже не знайдете.

    Забудовникам ця норма про рік чи обов'язкове нотаріальне посвідчення дуже добре заходить - їм навіть краще підписувати основний після втрати дії попереднього. Такий собі жест доброї волі. Коли ніяких зобов'язань вже немає і бути не може. Лишається лише схавати основний договір, бо бабло виплачено за попереднім, який вже став не чинним, а отже не чинними є і зобов'язання. Хоча навіть в такому випадку можна судитись за не повернуті кошти. Тільки і там, частенько, в тому попередньому не вказано чітких термінів повернення, та й не хочеться втрачати 10% чи скільки там помножених на інфляцію та девальвацію.

    P.S. Я вище писав про 1 рік. Так от 1 рік - це максимально можливий термін дії попереднього договору. Якщо Ріел там написав про 2021+рік (тобто це 2 роки, а то й більше), то майте на увазі, що термін дії договору спливе ще в 2020 (коли вийде цей рік), а не то що там написано про 2021+. Відповідно, якщо Ріел встановив термін, до прикладу, в 9 місяців (липень 2019 - квітень 2020), то тут норма про 1 рік не діє, адже є конкретна дата - квітень 2020.
    Основне правило - або рік, або кінцева дата договору - що наступить швидше.

    Взагалі договір з терміном більше року - вже відразу можна вважати проблемним. Хоча юридично це немає ніяких наслідків, тому вони так і пишуть, лишень аби ніхто не звертався з продовженням після 1 року. А далі - дупа прикрита, можна повільно собі добудовувати свій шлачок, без усіляких зобов'язань. А якщо хтось захоче покачати права - то от будь-ласка, посилання на судове рішення на початку цього повідомлення. Повірте мені, як треба буде, вони ще й будуть посилатись на норми одного року, а не те що там у них в договрі написано більше. Скажуть що це прикра помилка )))
     
    Останнє редагування: 30 гру 2019
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Є якісь новини?
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Шось тема падає, таке враження що сусідні хтось вирішив підняти усілякими газовими котлами та іншим непотребом
     
  19. Pavlo from Lemberg

    Pavlo from Lemberg Well-Known Member

    Вже другий тиждень спілкуюся з менеджерами Ріелу. Вони просять написати відмову, але я наполягаю на легітимності попереднього договору і не погоджуюся на збільшення вартості і інші нові умови.
    Вони не можуть дати офіційну відмову і тому просять мене прийти в офіс і все оформити. Дуже цікава позиція. Глянемо, що буде далі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Вони не можуть самостійно змінити умови попереднього договору, а з офіційною "відмовою" можна буде судитись от прям вже. Хоча не знаю як вона може виглядати. Це якийсь гоп-стоп. Вони, в гіршому випадку, будуть чекати коли спливе час попереднього договору, і якщо його не буде продовжено, то у них з'явиться куди більше важелів вимагати бабки.

    Мені здається що ріелу насрати на репутацію, оскільки скоро ця контора або загнеться, або, скорше за все, просто перестане займатись будівельним наєбізнесом. До цього часу їм головне продати якнайбільше об'єктів, або підписати попередні договори, хоча б.

    Пишіть все на диктофон.

    Хоча ці клоуни почитують форум і пристосовуються до усього
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)