Живопис.Графіка. (форумлян)

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Фрезія, 30 січ 2007.

  1. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    :)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2008
    • Подобається Подобається x 7
  2. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Ось такі стільнички малюю часом. Усього, мабуть, з десяток є. В основному дарую їх приємним мені людям.
    Жоден сюжет і костюм не повторюється, хлопці у мене із ложками, один із скрипкою, а в основному - із загребущими руками. :D Дівчата зазвичай з пиріжками або варениками, квіти теж різні. :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    У Вас, Світлику, непересічні здібності. І в малярстві, і в мистецтві поетично думки складати... і мабуть в усьому решта. Талановита людина талановита всюди, за що не візьметься!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Духмяна

    Духмяна New Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Я малюю вуглем і пастеллю. Але, нажаль, не маю в електронному вигляді малюнків. Хтось може взагалі якісь технічні цікавинки розказати? Буду вдячна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Попробуйте watercolor pencils, нагадують звичайні кольорові олівці, після того як Ви помалювали, малюнок можна розмити пензлем, помалювати, розмити знову, змочити протилежну сторону паперу, пливуть як акварель. Експерементувати бажано на акварельному папері.
    Wax pencils- імітують олійні фарби.

    Ще раз переконався, що Claude Monet мені не подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Ось мій японський живопис.Звичайно,це робилося для того,щоб спробувати бамбукове перо.Але вийшло досить непогано.На другий раз буде ліпше)))
    [​IMG]
    [​IMG]
    А це мій натюрморт.Правда,тема трохи по-іншому звучала,але при передньому світлі зовсім нічо.Хоча я не в захваті.
    [​IMG]
    А так все починалося.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Класно, Мег!
    Свої сфоткаю , теж покажу
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.


    Это-хлебница?
    Как может быть не оценено украинцем то, что являет девственную чистоту его народа, любовь к нему? Проясняет память об Украине....
    И еще при этом Ваш удивительно подходящий, верный комментарий о хлопцах..., "в основном - с загребущими руками", и дивчатах....
    Вспомнилось, как мать рассказывала, какая в юности тонкая была у нее талия, и что не нашлось в нашем селе на молодежных весельях знакомого хлопца, который не стремился бы соединить на ней пальцы своих "загребущих" рук.
    Захотелось увидеть и "таких Ваших хлопцив и дивчат".
    Возможно ли это?
    Спасибо!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Так, це - стільничка на якій ріжуть хліб.
    "Загребущі руки" символізують у мене отакі от (зображені) обережні обійми. :)
    Всі крім однієї, домашньої, стільнички подаровані людям, а фотографувати їх спало мені на гадку лише нещодавно, так що з зображеннями не густо.
    Планую найближчим часом ще дві нові роботи для того щоб залишити собі. Якщо вийде гарно і якщо Ви не втратите цікавість - можливо, вивішу на кілочку. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Відповідь: Живопис.Графіка.

    Єх нажаль в електронному вигляді не маю малюнків..Малюю олівцями простими, кольоровими, соусом, сангіною.Щодо живопису-акварель, олія..Більш маю імпрессіоністичну манеру
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. сотник

    сотник Well-Known Member


    Ромашки как живые.

    А как Вам вода в вазах?

    Она тоже живая.

    Ваше обращение к японскому искусству понимаю.
    Япония, как самобытная цивилизация, вызвала у меня изумление и уважение с первого знакомства с ней.
    Запомнил послевоенный рассказ фронтовика - участника боевых
    действий на Востоке в 1945г.. Его взвод в рукопашной схватке столкнулся с японским офицером. Прежде, чем быть искрошенным из ППШ, тот успел зарубить восемь бойцов.
    В юности мой приятель - однокашник, приобрел п/пластинку с наклейками с японскими иероглифами (так сказал продавец).
    На одной строне ее оказалась песня "Сибоней" (это сейчас она всемирно известна). Пел мужчина необыкновенным, почти божественным голосом человека, приговоренного к смерти.
    На второй - неповторимое танго (без слов), его больше никогда не слышал, но не забыл.
    А "Сибоней", как и "Бэ самэ мучо", бывает, напеваю и сейчас.

    С уверенностью констатирую, Ваша работа несет в себе почерк и дух японского восприятия бытия.


    Ваша неудовлетворенность естесственна. Но знайте, свою задачу Вы выполнили, цели достигли. Не только для меня, Ваш натюрморт -искусство, радующее взгляд и душу.

    "На другий раз буде лiпше". Ждем...

    PS Прежде, чем написать это, многократно приглядывался.....
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2008
    • Подобається Подобається x 3
  13. Mirka

    Mirka Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    В них е щось дуже сексуальне :)
     
  14. сотник

    сотник Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Mirka === В них е щось дуже сексуальне: -) =====


    Они прекрасны. Это есть любовь и зарождающаяся страсть.
    И молодой человек - печален.

    Ранее я уже сделал "допис" об этом шедевре.
    Первые светлые, радостные впечатления от него и такие же воспоминания, заслонили все. Но спустя день, как вспышка, была мысль - эту пару я уже видел, но живую! И помнил всегда, но в тот момент о ней забыл.
    Я видел и помню, как в сентябре 1941г. пока не подлежащие по возрасту призыву в армию парубки нашего села уходили на восток.
    Суетился фотограф. Все фотографировались "на память", многие - на вечную.
    Встали рядом, почти точь- в -точь как у Фрэзии, и сфотографировались:
    моя нянька - старшая сестра и сосед- красивый статный юноша. Их молва на тот момент уже повенчала. Только они были значительно моложе, чем пара Фрезии. Было и фото.

    Юношу убили в 1943 году , а мою сестру -год, полтора спустя.

    И для меня сейчас пара Фрезии и моя слились воедино, как несбывшаяся счастливая судьба Украины.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Перша картина супер! Якраз під мій настрій нинішній. А кольори, а похилене дерево. Взагалі брак слів!!
     
  16. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Дуже дякую :)
     
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Трішечки малюю.Але тільки олівцем і тільки коней.:cowboy: :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  18. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Трішки не вистачає промальовки м'язів і до анатомії є прискиплення, але гарно... Десь зустрічала електронний підручник, там гарно розповідалось про малювання коней... Знайду, кину посилання...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Живопис.Графіка.

    Так я кажу,що малюю трішечки:) А посилання скиньте,буду вдячна.:)
     
  20. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)