Жив-був пес (українською)

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем duncan, 3 гру 2012.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Як на мене, в актора дубляжу не може бути поганий голос( їх же спеціально відбирають). От зіграти погано може - то так.
    От подивилася я той дубльований Жив - був пес - не сподобалось власне через акторів ( і голоси по тембру якісь неприємні, та й в озвучку не було вкладено душі, вони не грали ті ролі, хоч там тих слів не так і багато).
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я мав на увазі, який з акторів настільки поганий, що фільми з його участю краще дивитися в українському дубляжі, ніж в російському оригіналі?
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Гм, отут я замислилася - а власне в чому його "поганість" має проявлятися? В голосі чи в акторській грі? Якщо в голосі - то мені не подобається голос Гоші Куценко:)))
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    мультик "мадагаскар", кажуть -- російська версія, у порівнянні з українською, просто г.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    До чого тут рос переклад проти укр перекладу? Мова про оригінал проти перекладу
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Для мене ідеально - то субтитрований оригінал. Але якщо говорити про пересічного глядача - то має бути насамперед якісно зроблений переклад.
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чесно кажучи, я дуже балувана навіть не перекладом - саме даббінгом. Чеський даббінг вважається одним з найкращих (це автори фільмів зазначають), акторів підбирають за тембром голосу і темпераментом. Луї де Фюнес та Бельмондо найбільше хвалять саме чеську озвучку. І я, коли подивлюсь фільм чеською мовою, то російською не можу - не те.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Угу. Наша Галя балувана...
     
  9. ellis

    ellis Active Member

    Це найкращий мультик в світі. Я його давно скачала і тримаю на комп’ютері для підняття настрою. І ніяк не треба його перекладати чи субтитри туди ліпити, ну усі ж розуміють про що там йдеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Мені він дуже подобається і діти в мене його полюбляють.
     
  11. NilaO

    NilaO миється в бані

    Крутий мульт))))))
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так собі, погана копія "Вольта". А "Жив-був пес" вже не побачив...:cry:
     
а де твій аватар? :)