зцілення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем plastic, 9 лют 2014.

  1. plastic

    plastic Well-Known Member

    Що ви думаєте про зцілення людей через покладання рук християнами, через молитву, через помазання і т.д. можливо хтось має особисте свідчення.

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    Я вірю в зцілення людей через молитву до Бога. Тобто Бог зцілює людину. Але останнім часом мене зацікавило зцілення людей, що відбувається при покладання рук християнами на хвору людину. І зараз таке зцілення практикується багатьма віруючими. Як я розумію для проведення зцілення необхідна віра людини а також хрещення Духом Святим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Можу тільки сказати зі свого власного досвіду і з досвіду своїх друзів, що це слово про те, що віруючі в Ісуса будуть класти руки на хворих і хворі зцілятимуться працює і сьогодні!!!!
    Бог не змінився- як це працювало в часи перших християн, так само це слово працює і сьогодні!

    ---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

    http://youtu.be/Nq_1kFx-4d8
    Чоловік, котрий не чув 30 років, в котрого навіть не було барабанної перетинки у вусі після простої молитви почав чути!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. plastic

    plastic Well-Known Member

    Я часто читаю свідчення людей на сайті молитва.ру, яким допоміг Господь. Жінки,що не мали дітей довгий час змогли завагітніти. Дитина була вилікувана Богом від раку. Діти зцілені від хвороби. У нас в церкві був хлопчик хворий на цукровий діабет. За нього багато людей молилося. І через деякий час рівень цукру в крові впав майже до норми і він сам став значно спокійніший. Слава Богу за всі зцілення що Він робить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ок. Виправляюся:
    "Чоловік, котрий не чув на одне вухо 30 років, в котрого навіть не було барабанної перетинки у вусі після простої молитви почав чути!!!"

    Це щось міняє?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    міняє.

    просто тре казати так, як є.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Що міняє?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    тепер ви сказали правду.
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я тоді також сказав правду...
    Глухий, чи глухий на одне вухо, яка різниця? Найголовніше те що відбулося з людиною, те що вухо було моментально зцілене!
    Просто вам же ж треба було до чогось вчепитися...:)
     
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    глухий - той, хто не чує взагалі нічого.

    ---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    просто ви не помічаєте де говорите правду, а де брехню - от що я хотів сказати.
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Для Миха, то не диво ніяке...:)
    Для нього головне довести що глухий на одне вухо уже й не такий глухий, як той, що глухий на два вуха... :mocking:

    Мимоволі згадуються історії з Писання, коли Ісус зціляв скорчених, відкривав очі сліпим, очищав прокажених, виганяв демонів, то завжди збоку знаходилися люди, котрих не дивували ті чуда, котрі Ісус робив, цих людей не переповняла радість від того, що хворі ставали вільними від своїх недуг. Навпаки, вони постійно були незадоволеними з того, що робив Ісус- то демонів не тим духом виганяє, то зціляє людину тоді коли нібито не можна, цього робити, в суботу і т.п.. Не буду уже казати як Ісус називав таких завжди незадоволених людей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маєте докази, чи знову брешете?
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    :facepalm:
     
  14. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    П. Левку, скажіть будь ласка, для чого Ви знову починаєте розбрат чи суперечку? Так ніби ненароком, то натяки на мертву релігію, то на людей які нічого не розуміють...
    У кожної людини своє спілкування з Богом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    П. talavoda, "скажіть будь-ласка, для чого Ви знову починаєте розбрат чи суперечку?"
    Я спілкуюся з Михом...
     
  16. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Добре, не буду Вам заважати... :)
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ви не заважаєте, приєднуйтеся, якщо маєте щось по темі...:)
     
  18. plastic

    plastic Well-Known Member

    Я зараз читаю книгу віруючих харазматичного руху, які описують своє служіння зцілення людей. Вони описують як були зціленні сотні людей . Як люди, що майже помирали, отримували нову надію і поверталися у життя. Мені цікаво, хто що думає про такі зцілення? Не зважати на них не можна. Але і дещо з їх практик непокоїть мене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Сатана -Диявол батько всіх зцілень в період кінця системи речей
    ,що ту думати Біблію відкрий

    ---------- Додано в 12:53 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

    все вірно,
    у тих хто йде широкою дорогою,котра веде в погибель
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    що це таке?
     
а де твій аватар? :)