Зброя.

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 23 січ 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Щось так мене та революція заділа, і так мене пройняв закон про зброю в штаті Вермонт, що вирішив Я як тільки та вся катавасія закінчиться куплю собі як мінімум помпову рушницю-дробовик, і далекобійний карабін, а якщо ми їх таки дотиснемо, і закон про зброю в Україні буде нормальним, то і зо два пістолети, або пістолети-кулемети.

    Час ставати відповідальними громадянами, і не дозволяти над собою тиранії...

    Хто що думає з цього приводу?

    ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    Розміщаю цю тему саме тут, бо хочу обговорити не так технічну сторону питання, як суспільно-політичну.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хороше питання... Ось такий давній приклад: мій батько жив у Середній Азії. У 70-ті роки вступив до товариства мисливців та рибалок, отримав квиток, купив дробовик. І там видали республіканський закон про те, що особи, які мають дозвіл на зброю (офіцери і мисливці) можуть застосовувати зброю для захисту майна та життя. Ну з купою умов, звичайно.
    Дехто (причому росіяни) двічі намагалися залізти у батьків гараж. Якось батько ішов з роботи, побачив тих бовдурів на лавочці, привітався і сказав:
    - Чули про новий закон про зброю?
    - А ми тут до чого?
    - Та ви ні до чого. Ось тільки я вже немолодий і боюся переплутати: перший постріл "в корпус", а другий - у повітря.

    На цьому усі проблеми закінчилися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Зброя повинна бути в кожній хаті.В мене вже 4 пістолети,три дробовика і 7 рушниць
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    По теперішньому нашому закону можна захищати тільки життя, якщо стрільнете за майно то кримінальний злочин.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не обов"язково стріляти на ураження.
    Ось ще один приклад:
    Киянин, програміст, спортсмен, колишній морпех на початку 90-х поїхав кудись на Алтай, влаштувався лісником, потім єгерем. Розповідав про тамтешнє життя так:
    - Ви тут у Києві якісь дурні: тебе образили, ти покликав двох друзів, відмутузили того хто образив. Він покликав п"ятьох, вони відмутузили вас.
    А у нас так: я знаю, що ти маєш рушницю, ти знаєш, що я маю рушницю, а навкруги - тайга! І всі такі чемні, привітні - і росіяни, і алтайці.

    Головне - щоби "хто потрібно" знав: "оцей пан має зброю".
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто коли зброю буде мати народ, і про це буде знати влада то.............:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Після недавніх подій зрозумів що насправді озброєння і екіпіровка це надзвичайно важливо, просто питання життя і смерті...

    Почнем з шльомика...Будівельна каска то "панти" і годиться хіба як символ, або може в бійці з тітушками шось поможе. Військова каска трохи краще, але теж не підходить....Тяжка як холєра, та і захищає хіба верх голови...

    Потрібен легкий і міцний шолом, бажано військового зразка, з протиосколочними окулярами, за гроші до 1000 грн. бажано дешевше, нейтрального кольору, щоб не кидався в очі...
     
  8. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Я вважаю, що майдан довів - якщо б кияни, та інші українці були б легально озброєні, яник би хрін наважався б розганяти. Якщо б з тих сотен тисяч, що вийшли 1 грудня хоч кожен десятий мав би нормальний зареєстрований короткий ствол не для полювання.

    До речі, як все скінчиться, думаю поїхати на западенщину, придбати щось з тих тисяч штук, які зникли з військових баз. Пропозиції в лс, зараз можна, мвс та сбу все одно в отключці.
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Зброю з Тернопільського управління СБУ знайшли в батьків заступника керівника СБУ області. Про це повідомив Уповноважений з прокуратури Олег Махніцький під час виступу у Верховній раді.

    "Затримали батьків заступника керівника СБУ Тернопільщини. Їх мікроавтобус був нашпигований зброєю. Перевірка показала, що це зброя Тернопільського управління СБУ, її після виявлення повернули до місця зберігання", - розповів Махніцький.

    Як відомо, раніше, під час акцій протесту, силовики заявляли, що "екстремісти" забирають зброю з управлінь міліції та СБУ у Західних областях.

    theinsider.ua
     
  10. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    "сфера" ...
     
  12. Dobrodiy

    Dobrodiy Well-Known Member

    о_О
    Я понимаю революция и т.д. , но лучше на форуме такого не писать.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо за клоунада тут.
     
  14. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    правильно ,--будут завидовать и еще зглазят
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    що вільний продаж зброї наводнить країну цією самою зброєю, в країні де така величезна кількість гопоти - це глупо, для захисту власного помешкання вистачить рушниці, для авто, можливо помповуху ... далекобійний карбін це лише для війни не для захисту ...

    ---------- Додано в 23:47 ---------- Попередній допис був написаний в 23:46 ----------

    танка нема?
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В мене ж купа грамот з войска десь валяєцця.
    СКС - то вєсч...:good:
    А,от з калашом не дружив...
     
  17. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    [​IMG]
    нажаль танку не має , ось таке на господарці є, але бензини багато жере
     
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    не впевнений, що варто так одразу
    щоб не сталося, як у 90-х після популяризації “крутих хлопів” та “безкомплексних дівчат”, коли багато підлітків хтіли стати “пацанами” або валютними шльондрами
     
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ото Ви його зібралися таскати з собою ????
    )))) маємо таку весч ... нема де шпуляти, рикошетом куля летить за обрій, а вдруг там якийсь пастух рота на сонця відкриває а тут - маєш ...
    от ви брехло і мабуть троль: колітся мета розвідки, контакти, явкі ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якшо цілитись, то вуха закладає на три дні. Одне принаймні.
     
а де твій аватар? :)