Зброя

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Dzeko, 25 лют 2013.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Безшумний гранатомет-карабін "Виріб ДМ" ("Буря") - унікальна зброя, розроблена в 1970х роках в СРСР.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Основними завданнями спецназу на випадок переростання холодної війни в повномасштабний військовий конфлікт в Європі були превентивні удари по ключовим структурам сил НАТО, включаючи штаби і командні пункти, радарні установки, вузли комунікацій, склади палива і боєприпасів, ударні літаки на аеродромах базування і, що особливо важливо , оперативно-тактичні ракети (середнього радіусу дії) з ядерними зарядами на борту.

    Для поразки таких цілей і був розроблений безшумний стрілецький комплекс "Виріб ДМ", що дозволяв вражати як неброньовану техніку і сховища за допомогою фугасних або запальних гранат калібру 30мм, так і особовий склад противника (наприклад, охорону підлягають знищенню об'єктів) за допомогою спеціальних бронебійних куль калібру 9мм. Для забезпечення скритності застосування зброї вона було зроблена безшумною і безполумяною
    .
    Могли ж, якшо хотіли.

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:54 ----------

    Ці само собою можуть

    [​IMG]

    Ізраїльська компанія Silver Shadow представила першу штурмову гвинтівку AR-15 з подвійним стволом. Gilboa DBR - це концептуальне зброя, призначена для забезпечення подвоєння вогневої потужності, в якому б калібрі вона не була виготовлена. Особливості гвинтівки дозволяють стрільцю уразити ціль двома чергами одночасно без перезарядки і віддачі. Можливість одночасної стрільби з двох стволів одним натисканням на курок дозволяє швидше міняти цілі.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 лют 2013
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    не знаю як кишеньковий гранатомет а ця ізраільська двустволка просто непрактичний концепт
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На вигляд нічого, тільки важча в півтора раза.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що тільки люди не придумають щоб знищити одне одного, а по суті то достатньо влупити палкою поза вуха....
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це якийсь дилетантський коментар у вас, краще б запостили якусь палицю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    сомневаюсь что кто-то серьезно ее воспримет, увеличенный габарит, неудобство в замене магазинов, необходимость заменять сразу два магазина - на вид они вроде как раздельные, впрочем если теми лентами и объедны то носить такую коробку точно неудобно, обслуживание такого монстера тоже наверняка имеет не приятные особенности, в общем мое мнение если такая каракатица и имеет право на жизнь то только как опытный образец для изучения новых концепций. в данном случае спаренности и многоствольности стрлкового оружия ...

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:47 ----------

    когда то кто-то додумался примотать к палке камень и понеслась ....



    я вот себе второй день голову пневматической винтовкой забиваю, хочется по выходу из кредитной ямы сделать себе подарок ...
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я собі зробив восени, беретту взяв пневматичну, тепер я, коли вибираюсь на природу, - гроза пивних банок
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ще на зарі капіталізму придбав пневмопекаль. А корєш пневморужбайку...
    Років п"ятнадцять тому подарував корєшу. Він років десять як передарував ще одному...
    Одноразова захцянка. Валятиметься роками в кутку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Так і є. Але часом пробиває по ворогнах пошмаляти

    Motorola Atrix 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мені було простіше. Раз в місяць можна було пуляти по воронах із більш серйозних прибамбасів... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я хотів собі лук купити...хотів хотів і перехотів...Для вільного використання можна взяти тільки "дитячий" з послабленими характеристиками, а сУрйозний то вже холодна зброя, і треба дозволу в ментярні просити...

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    Знайшов колись такий камінь...Камяна сокира часів трипільської культури, каже інтернет...зараз фотку пошукаю, колись я її фоткав..

    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Знайшов...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну якщо можна буде стріляти і по черзі з любого ствола, то довше можна вогонь вести, тільки можна заплутатись з якого. Ізраїльтяни регулярно креатив видають, то були придумали автомат, щоб з-за рогу стріляти, не висовуючись.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Гармата кривоствольна ХІХ століття, німецькі кривоствольні машингвери, кулемет Горюнова... Їх є, а є...
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де? Я би подивився.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Єдине шо тепер боєць бачить куди стріляє

    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Він і тоді бачив. Перископні приціли...
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хто б сумнівався
    Тільки що переважна більшість зразків були дослідними, в серію не пішли. Конструкція просто була громіздка, навіть насадку можна не встигнути зняти коли противник з'явиться в лоб, а не з-за кута. В Corner Shot вирішили ці проблеми.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Кривоствольні кулемети широко використовувались в укрепрайонах на кордоні з Китаєм.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я зрозумів, лиш якщо вилізти з бункера на пряму наводку, то треба з поправкою 45 градусів цілитись.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)