Збір грошей на трансплантацію нирки

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Un.Known, 3 сер 2013.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Доброго дня усім!

    На фото нижче моя кума Оксана, мама двох доньок і дуже хороша людина. В Оксани біда - відмовляють нирки, потрібні гроші для трансплантації. Всі небайдужі можуть переказувати допомогу на рахунок Приватбанку 5168757218428235.

    Всього потрібно сто тисяч гривень. Сума не така й велика для нас усіх, але для Оксани це дуже багато грошей.

    Сподіваємось на вашу допомогу!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Допоможемо. Але не лише грішми.

    От розповім вам історію з мого життя. Ну не з мого, та все ж.
    Мій колега і добрий товариш мав проблему: відмовляли дві нирки. Лікарі, до яких він звертався у Львові - зійшлися на одному - одну нирку тре видалити, а другу - побачимо. Їздив він до Києва. Там теж все підтвердилося, що говорили у Львові. А один наш спільний знайомий настояв поїхати в лікарню до Брюселю.
    Операцію на видалення назначили на середу у Львові, а понеділок він вже був у Бельгії в лікарні.

    Не буду довго розповідати, але його там збадали і полікували і за 2 тижні він був вже у Львові здоровий, як цвєчок без всяких видалень нирок. І що один момент. Запитав бельгійський лікар що його ще турбує. Той розповів, що кожного року проходить курс лікування від простати, яка є на ранній стадії, але якщо раз в рік не лікувати, то вона розвинеться і ще сказав, що вже 4-й рік ходить на процедури. "Отже тре робити УЗД", - сказав бельгійський лікар. Зробили УЗД і ще там щось і лікар сказав: ви ніколи в житті не хворіли на простату і навіть натяку на простату нема.

    Ось так. За півроку пацієнт має ще раз приїхати в Бельгію. Ще там мають щось зробити і це буде крапка.

    Ось таке. За що купив, за то продав. Скільки йому то обійшлося - не знаю. Не дешево. Ми всі тут помагали йому. Отаке.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    А дійсно Un.Known, ми не скупі, але нашим лікарям тільки би різати. Совісті не мають!!! А можливо кваліфікації?
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це багаторічна проблема, вона почалась ще після народження старшої дівчинки, моєї похресниці. Спочатку рукою махалось, як у жінок буває:"переболить", але з часом боліло більше, почав скакати тиск, Оксана зараз важить 43 кг, що два місяця на діалізі, нирка всихає...
     
  5. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Може є варіант познайомити вашу куму з колегою Миха і він як людина яка отримала реальн допомогу за кордоном щось би порадив. А там вже під ніж, так під ніж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та я зовсім не проти.

    Тільки в куми так швиденько не буде, як в колеги, та й грошей нема на поїздку. Паспорта закордонного також.
     
  7. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    В нашій країні все "рішається". Поговорити грошей не коштує, а там вже приймати рішення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Прийшло перших 500 гривень. Оксана ще не дуже розбирається в інтерфейсі банківського рахунку, але хто б це не був - дякуємо вам.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Стан критичний. Допомагаймо :sad:
     
а де твій аватар? :)