Засоби активної самооборони

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем ABDURAKHMAN, 26 лют 2011.

  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Ми живемо в злочинному світі і для того щоб захистити себе необхідно мати якісь засоби самозахисту (якщо ти не 120ти кг. вишибало або спринтер-рекордсмен).
    Серед законних засобів самозахисту (далі - ЗС) котрі можна легально використовувати без всілякої бюрократичної тяганини за дозволами, отже це найдешевший і досить ефективний засіб - газовий балончик. Дешево й сердито.
    Але серед дозволених лиш сльозоточиві (нервовопаралітичні - їх використання цивільними особами заборонено)
    Найкраще з того, що є брати 'перцовку'.
    Балончики 'Терен' і його похідні не ефективні проти псів і нетверезих людей.
    А перцовка зупиняє однозначно.
    Інша категорія ЗС - це пневмати.
    Теж не потребують ніяких дозволів.
    Проте ним не зупинити нападника. Максимум - це поставити синяк яким ще більше рознервуєте зловмисника.
    Досить непогано зарекомендували себе електрошокери, проте в Україні вони поза законом.
    Найбільш дієвим легальним ЗС є пістолети для відстрілу гумовими кулями. Проте надзвичайно важко зробити дозвіл. Оскільки право володіння цим ЗС мають лиш деякі обрані.
     
  2. guuuron

    guuuron New Member

    Куди треба звернутись для отримання дозволу?
     
  3. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Пляшка з-під алкоголю підійде? Нормальний суддя не подумає що ви спеціально носили що б розбити об голову хулігана але потім по горлу осколком не проводьте , надмірність.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Дурна тема...:nea:
    Нашо тих бальончиків?
    Шо,мало патиляґ під ногами валяється?:dntknw:
    Зрештою...й самими ногами можна...як мештів не шкода.
    І бити в такі різні місця...де дістанеш...
    І бити першим.
    Та й всьо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Батько мого знайомого завжди носив монтіровку з латунію коли вертався з 125 заводу.
    Зараз з собою можна носити багато потрібних речей.

    Перше.
    Це треба дещо втратити - страх.
    Друге.
    Варто дещо купити - бронежилет (є на ківларовій основі - легкі і моцні)
    Трете.
    Дістати собі рукавицю - кольчугу.(ну і зверху таку, як в Джексона була) (тоді візьмете ніж за лезо і просто подиветеся нападнику в очі. Можна попросити, шоб подарував ніж, якщо сподобається.)
    Четверте.
    Оформити собі дозвіл на зброю і купити собі кобуру. (носити в руці може і зручно, але це не телефон. таки троха важить...)
    П'яте. Найняти собі 4-х бовдурів, які оберігали Луценка, але таки не вберегли. А потім їх звільнити і найняти собі 2 дівчини з III даном.

    Як буде нудно, то питайте ще. В мене порад багато.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм....може тоді вупше стати вотаким...одномоментно....

    Або,ше ліпше отаким.

    О.Точно ліпше.
    А наймудріше з того вороху совєтів,то

     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. Ага
    2. Можна ще пістоля купити на гумі
    3. А як альтернатива
    4. 100%
     
  9. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    В моменти стресу, від несподіваного нападу, навіть несила крикнути, а не те, щоб спробувати відбиватись
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Отож.

    Ціла тема суперменів, а нападають чомусь більше на дівчат, котрим найбільш буде помічним, як не дивно, саме газовий балончик...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Та якби і був балончик - скористатись не встигла б. То було настільки швидко, і треба було вільною рукою старатись від горла відтягнути ланцюжок, який вже душив.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вадим Шлахтер рекомендує загострену викрутку ....дешево і сердито)

    А балончик мені особисто одного разу дуже пригодився)...при чому мав би я викрутку ніж чи пістолет то наврят чи в тій ситуації пустив би в хід)....якось незручно стріляти в майже дітей))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Помічна штука.
    Один мій колєґа на початку 90-х мочканув 8-х рекетирів.
    Увірвались в його відеобар і...ну,як в кінах показують.
    То він викруткою їх і порішив.
    8 років дали.
    За перевищення.
    Братва розібралась і вияснила,що він був правий.
    Та й всьо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Але ж мало хто наважиться таке використати (принаймні я жінок маю на увазі).
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо самі ви діяти не наважитесь то вам і кулемет не допоможе)....шукайте мужчину)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Не може чоловік бути присутнім завжди невідлучно біля жінки.
     
  17. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Дівчаток навчав (зовсім трошки) до цих пір во фройлянях тобто не заміжні.
    Є модель поведінки охфяри ,ось що шукайте кріманлісти про це знають.
    Жертва пограбування веде себе отак жертва згвалтування сяк.
    Грабіжники зараз хитрі першими б'ють перші і ззаду , звичайний боксер або борець не зреагує.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нагадав си їден трафунок....:sorry:
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Треба бути або глухонімим або добре вмазаному або, шо найчастіше не звертати уваги на все кругом (ушол в себя, буду не скоро)

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:13 ----------

    А по темі...........я за балончик)....не страшно застосовувати( миж більше боїмося за бідних гопників) і досить дієво.......в білий день саме то) а в ночі жінці одній ходити не варто.
     
  20. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    В такій ситуації могла зреагувати тільки спеціально навчена людина, яка завжди чекає нападу!!!
     
а де твій аватар? :)