Запрошую всіх бажаючих в церкву, де дотримуються істини.

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Адвентус, 27 лют 2009.

  1. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    На съезде католических епископов в Балтиморе одобрена новая концепция взаимоотношений церкви с представителями сексуальных меньшинств. Как сообщает AP, прелаты подтвердили неприятие церковью однополых браков, но в то же время, осудили дискриминацию по отношению к сексуальным меньшинствам и подчеркнули, что влечение к лицам своего пола не является грехом, грешны лишь сексуальные контакты, вызванные этим влечением.

    Епископы постановили, что те, кто упорствуют в греховных деяниях, таких как однополый секс или искусственное предотвращение беременности, должны воздержаться от принятия причастия.

    Кроме этого, съезд разрешил крестить приемных детей однополых пар при условии, что дети будут воспитаны в католической традиции. "Тон этих документов позитивный и доброжелательный. Но надо понимать, что быть католиком нелегко, это предполагает добровольный выбор определенных правил", - прокомментировал ситуацию епископ Артур Серрателли (Arthur Serratelli) из Нью-Джерси.

    Однако организации, объединяющие католиков-гомосексуалистов, уверены, что новая доктрина ничего не изменила в их взаимоотношениях с церковью. "Данный документ предполагает, что представители сексуальных меньшинств будут оцениваться не по их поступкам и всей их жизни, а лишь по их сексуальным предпочтениям. Ни одно другое сообщество не оценивается церковью подобным образом", - заявил журналистам глава организации New Ways Ministry.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І шо? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    Ось воно справжнє обличчя католицизму. ;)
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Якщо мова про мене, то православний я...
    Тобто флуд і спам (адвентиський/кока-кольський/любИй...) - не толерую.
    Що обговорювати зібралися, добродію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    это как понять? не ориентация, а сами контакты? в смысле? а если люди будут в браке))) тогда что)
     
  6. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    Чому ж тоді негативно оцінили мій допис?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ой, знову Америку через шпарку в дверях... :wacko:

    Давно відомо, що Церква ніколи не засуджує самого грішника, а лише ГРІХ. Відповідно буття гомосексуалом не є гріхом само в собі. Якщо людина бореться з цим і протистоїть спокусам, то навпаки стає духовно дозрілішою. Якщо ж вона є активним гомосексуалістом, вступає в зв'язки з іншими, голосно про це говорить і пишається з цього, то така поведінка є грішною.

    Де відкриття?

    "Подымите мне веки!"
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    Та не вже? А ви спробуйте прочитати, що про це говорить Біблія. Чи для вас авторитет церкви вище Божого Слова?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Оскільки автора гілки так цікавить це питання, нарила трохи лінків з newsru.

    Ще у 2005 новий папа підкреслив, що гомосексуалісти не мають права на посвячення в сан. А до того, всі чекали, що він буде дуже ліберальним. Виявилося - дуже консервативним.

    Геи не смогут становиться священниками

    Кілька років раніше, у 2002 р., була ось така ситуація.

    Священника-гея лишили духовного сана
    Рік тому було ось таке:
    В Ватикане критикуют плакат, на котором изображен новорожденный с ярлычком "гомосексуалист" на руке
    А паралельно...
    В Манчестере прошла конференция христианского движения геев и лесбиянок
    Объединенная Церковь Христа одобрила однополые браки
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    (на вушко): Ви на Папі Римському потренуйтеся, для початку... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Чоловікам не лягати з чоловіками, жінкам теж так не блудити.
    І для тих, хто так чинить - нема спасіння.
    Зацитувати дослівно?

    Зверніть увагу, що на поступки з гомосексуалістами пішли саме протестантські церкви, які постійно стараються слідувати букві СП й не признають більше ніяких джерел. Тут на багатьох церквах висить веселковий прапор із написом Welcome.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    Не тільки лягати, навіть залишатись таким не можна. Тобто той, хто подивиться з вожделением на іншого уже чинить гріх. На поступки з гомосексуалістами пішла і ваша церква, як мати всіх блудниць - Вавілон.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Слухайте, на перепалки з новонаверненими або з фанатиками я не маю ні бажання, ні часу. Тому з отими "а ваша" дискусії не вийде.
    Я знаю прогріхи й проступки своєї Церкви. Навряд чи ви мені відкриєте щось більше, ніж я вже знаю. Ви ж реагуєте досить болісно, як бачу. Рожеві окуляри щодо своєї Церкви - штука некорисна.

    Щодо залишатись такими не можна, то давайте дослівну цитату.
    Тут в університеті один протестант роботу написав про те, що треба дозволити ґеям бути священиками, бо їхня природа теж від Бога. :dntknw: Нашим ще таке в голову не стріляє, на щастя. :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Марусино

    Марусино Well-Known Member

    советую посмотреть фильм "But I'm a Cheerleader", как раз об этом.
     
  15. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    1 Тим 1:10, Рим 1:27 Та всі ви упиваєтесь вавилонським вином.
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    В нашій церкві кілька років правив православний священник, який по сексуальній орієнтації належав до голубих, але ніхто не казав, що він є обличчям православ"я.
    Ви погнали і то дуже сильно. Стримайте коні, Ви їдете не в ту сторону.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Адвентус

    Адвентус миється в бані

    Ну знаєте один голубий священник - то одне, а офіційне визнання гомосексуалізму нормальним явищем, тобто не гріхом - зовсім інше.
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Тоді ведіть мову тільки про тих, хто приймає такий указ, а не про католицизм в цілому. За католицизмом стоять мільйони віруючих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Про це багато фільмів.
    Може, у нас Біблії різні.
    10 але добрими вчинками, як то личить жінкам, що присвячуються на побожність.
    (1Тим.1:10)
    27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.
    (Рим.1:27)

    Я бачу слова про блуд і кару за нього. А де є про саме буття таким?

    Ну, на це можу вам лише наступне зацитувати.

    33 І коли добре чините тим, хто добро чинить вам, яка вам за те ласка? Бо те саме і грішники роблять.
    34 А коли позичаєте тим, що й від них сподіваєтесь взяти, яка вам за те ласка? Позичають бо й грішники грішникам, щоб одержати стільки ж.
    35 Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, добрий бо Він до невдячних і злих!
    36 Будьте ж милосердні, як і Отець ваш милосердний!
    37 Також не судіть, щоб не суджено й вас; і не осуджуйте, щоб і вас не осуджено; прощайте, то простять і вам.
    (Лук.6:33-37)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У пана не та мета. Може, я помиляюся, але схожий на новонаверненого, котрий зразу хоче міняти світ, розподілити де добро, а де зло... ну і взагалі, прислужитися своїй вірі якнайкраще. :)
    Вам це привиділося. Там такого немає.
    Мабуть, я вас попрошу знайти те саме на сайті Ватикану. Ну, раз це офіційна думка.
    А то так от лихословите й безпідставно. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)