Заборонити Вконтакте в Україні

Тема у розділі 'www', створена користувачем Cheerfull Hedgehog, 20 сер 2014.

  1. Cheerfull Hedgehog

    Cheerfull Hedgehog New Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я не маю екаунту вконтакте. Але що то за ресурс avaaz? При спробі зайти через Фейсбук воно попередило, що моя інформація стане відкритою?
    Кароче я в ці ігри не граюся.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Cheerfull Hedgehog

    Cheerfull Hedgehog New Member

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Avaaz
    Організація, яка нараховує більше 36 мільйонів користувачів. Вони роблять багато корисних справ
    https://secure.avaaz.org/ru/highlights.php
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    А потом вы решите запретить все, куда сует свой нос русская СБ? Что вам лично сделала сама по себе соцсеть? Мне - дала много инструментов для работы. Кому не нравится - уже перешли в другие сети, кому не нужно - не пользуются ими вообще. Что за чушь?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    як там Ксюха Собчак написала?
    "не подобається щось? -- не користуйся"
    а забороняти щось -- це не демократія, це тоталітаризм
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    То хай буде тоталітаризм. Я за антикацапський тоталітаризм. Діти виховуються на ВКонтактіку і стають дебільними, Діму Білана слухають, це ж загроза для нації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я видалився звідти пару тижнів тому, так само зробили чимало моїх френдів. Але ще більше продовжують юзати цю ватомережу і споживати лайно, якого там через край. Я за заборону. Хай кацапня сама плаває в своєму лайні
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я за мухі атдєльно, катлєти атдєльно. Чось не хочецця мені, щоб лайно перелилось у фб.

    А за своїх дітей мусять турбуватись батьки, не залишати їх соцмережам на виховання.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як воно переллється, колоради залишаться де були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    маю акк вконтакті: слухаю метал, дивлюся картинки з цицьками, читаю спортивні та айтішні статті, спілкуюся з людьми, які мають спільні інтереси
    що саме з цього може зробити дебільним?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Маячня. Дитячий садок для олігофренів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. morze

    morze Well-Known Member

    ФСБ використала уже цей реасурс! А ноутбук в землю несховаєш!!!!!
     
  13. Cheerfull Hedgehog

    Cheerfull Hedgehog New Member

    Дивує позиція багатьох українців у цьому питанні. Багато хто каже однаково: слухаю музику, спілкуюсь з друзями.
    Відразу виникає одна паралель: санкції ЄС проти РФ. Українців обурювало те, чому Європа не водить санкцій третій рівень санкцій, війна йде, європейські політики цього не визнавати, і так далі. А відповідь проста - ЄС теж постраждав від третього рівня введених санкцій.
    Коли мова зайшла про те, щоб кожний з нас відмовився від чогось свого, щоб приєднатись до економічного бойкоту, всі поступають як європейці, не хочуть розуміти очевидних речей, і намагаються довести, в першу чергу собі, що нічого не дасть. А ви помиляєтесь, втрата цими соцмержами більше 30 млн користувачів обвалить їх акцій і призведе до значних збитків.
    Росія не задумуючись заборонила майже всі українські агротовари, чим завдала збитків на суму більше 1 мільярда доларів. І зробила це цілеспрямовано, знаючи чим це обернеться для України
    І наостанок, цитати з інтерв'ю Лукянова німецькому виданню Spiegel
    Лук'янов: всі повинні піти на поступки. Східна Україна повинна отримати статус автономії. Москва хотіла б, щоб лідерів проросійських сил визнали як партнера по переговорах, на що Київ не готовий
    SPIEGEL ONLINE: Що станеться, якщо переговори зазнають невдачі?
    Лук'янов: Тоді нас очікує війна до повного знищення країни.

    SPIEGEL ONLINE: Чому Росія продовжує далі підтримувати сепаратистів у Східній Україні?
    Лук'янов: Для того, щоб забезпечити хорошу відправну позицію на переговорах.

    І наступного разу, коли ви читатимете подібні цинічні заяви російських високопосадовців, задайте собі питання, чи немає в цьому частини вашої вини
    З.І Вконтакте і Однокласники мають бути заборонені в Україні
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    у мене інша паралель: хуйло-ТБ досі працює, досі полоще мізки потенційним колорадам-ватникам
    багато українських телеканалів робе те саме -- і тут навіть немає змоги якось контрдіяти
    у соціалках люде мають змогу не тільки спілкуватися, а й протидіяти (організовуватися в групи)
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 4
  16. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    кілька років вже не користуюсь контактиком, однак вважаю, що заборона - не вірне рішення. Вконтактик повинен зникнути в Україні не тому, що його заборонили, а тому, що українці перестали їм користуватись. Так само, як мають зникнути російські продукти з поличок супермаркетів.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    поправка: має зникнути тоді, коли буде достойний український продукт
    сталяпане на коліні веюа недоросло поки що до рівня вконтактіка
    суб’єктивно звісно, але інтерфейс вконтактіка значно простіший, зручніший і майже безглючний, порівняно з тим самим дубуватим фейсбуком
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не сподобалось - пішов, а я особисто не бачу ні загрози ні проблем, нащо лишати себе можливості впливати на вату? ще один двоколор у стані ворога зайвим не буде ... а так перетворимося на СРСР глушилки, заборони, та інша хня ... особливо зворушливо виглядає турбота про виховання від тих кому самому ще виховуватися не перевиховуватися ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. muravey

    muravey Well-Known Member

    Именно. Запретительная политика - скользкая дорожка. Сначала вы сами будете просить правительство вам запрещать, а потом им понравится это как наиболее короткий путь к решению всех проблем. А потом снова майдан и Небесные сотни...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    а я за заборону всего і вся :
    ватнікав і колорадів,рускага міра і москалів,долбаних східняків ,які принесли війну в Україну,львіських толерастів ,які сприяють поширенню ,під видом біженців, корости до моєї Батьківщини. Я просто вже не побачу нового Майдану ПиСи вже перестаньте полоскати тих сто невинно убієнних ПиСиПиСи вливайтесь в менталітет Західної України, інакше залишетесь сніжна ПиСи3 нічого особистого
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)