За що так Бог покарав священника?

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Slav, 25 січ 2021.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Сьогодні у Давидові поховають синів-близнюків священника, які трагічно загинули у ДТП

    За що так Бог покарав священника?
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В гощанському районі вночі на дорогах небезпечно... багато вже побилося так.
    Біля святого і чортівні багато((
    Коли в Почаєві був, то там взагалі, той бісятини стільки, що нема їй рахунку... так і зводить, так і зводить... у-у-у...
    Але, @Slav , шукати в чужій біді своє задоволення, то гнусно і просто не полюдськи.
    Одного часу я склав невеличке відео на основі серіалу "Люцифер", так він теж не має відповіді, чому всі страждають... і грішні і священники.


    Може просто не вистачає клепки людям жити по-людськи?
     
    Останнє редагування: 26 січ 2021
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Slav@Slav

    Смертельна аварія на Вінниччині стала справжнім шоком для всіх. Увечері 22 січня ледь не загинула родина місцевого священника. Дивом вижив отець Григорій з Рахнівки та його 11-річна донечка. Дружина Ганна отримала важкі травми – померла в лікарні. Про це повідомляють читачі «33-го» каналу.
    В Рахнівці Гайсинського повіту в 1938 році 6 січня народився Василь Стус. Поет. Герой України.
    По ТБ кажуть, що священник був напідпитку(
    Пісумки рано робити, але далі побачимо, чи то випадковості, чи то щось закономірне, з подальшими наслідками для святорелигійного світу?
     
  6. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я цю тему відкрив для того, щоб показати, що нещастя стаються у дуже віруючих людей. Не можна говорити взагалі, що когось за щось карає Бог, коли стається якесь нещастя, бо нема відповідної закономірності: нещастя однаково стаються у віруючих і у не віруючих людей, у добрих і злих людей. Батьки моєї мами були дуже віруючими людьми, але їх трагедія не оминула - в них втопився 18-ний син.

    Ніхто не шукає в чужій біді задоволення. Біда кожному може статися.
     
    Останнє редагування: 1 лют 2021
    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І шо, для того тре було аж тему створювати?)))

    Та й звідки Ви знаєте, наскільки віруючими були ці хлопці?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З якого бодуна ви взяли, що до того причетний Бог?
    В історії людства багато було смертей і випадкових і від самих людей, якто хрестові походи, конкіста, інквізіція... невже Бог покарав Бруно Ноланца або влаштував холокост?
    Якщо звинувачуєте в нещастях всіх людей Бога, то треба пред'явити докази, факти, річдоки, або визнати свою провину в обрехуванні Владики(

    Тему було назвати, наприклад, "чому страждають всі, навіть священники?" . А там вже воля кожного висловити думку, в залежності від його виховання.
    Р.с. Можливо то і Бог? Але який? Їх же багато в сонмі. То може батькo иудеїв, що є диявіл або мексиканська богиня Santa Muerte?
    Взявся за гуж - не кажи, що не дюж))
     
    Останнє редагування: 1 лют 2021
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я, та мабуть і ви не один раз стикалися з тим, як ведуть себе віруючі на людях і в близькому спілкуванні. На людях одне, а в житті зовсім інші.
    В одному з відео єврей каже, що христіан він не поважає, бо на відміну від іудеїв , вони не слідують за своїм Ісусом Христом, порушують його заповіти...
    Тут можна привести йому докір в тому, що самих євреїв їхній Бог наказував за свавілля і відходження від Його заповідей...
    Але не будемо шукати тріску в очах євреїв, будьмо варті свого Господа.
    Я іноді теж щось можу викинути таке, що потім цураюся сам себе, але з часом все менше таких зашкварів.

    От, наших сільчан, дратує чогось, що я не такий, як вони і хочуть то побити мене, то зарізати, а то з вилками кидаються... Якось все закінчується благополучно. Начебто нічого не роблю їм поганого, а їх аж викручує, а так з виду, і віруючі, і не бідні...
    Може і бісяться від того, що немає нещастя їм від доброго життя, поки Бог оберігає місце мого проживання... Воно таке, що людині треба біди, аби вона стала навколішки перед Богом з покаяння. Як от собаки, поки ситі і потрібні - то злі і служать господарю, а як стають інвалідами, то лагідні і добрі...
    Бог не вимагає стояти на колінках, але краще не грішити.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А невіруючі ведуть себе інакше?
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порізному))
    У мене друг невіруючий і набагато добріший. Головне - що він не кічиться тим, на відміну від віруючих.
    Але йому так було положено, щоб я став його другом. У мене на нього великі плани. Сподіваюся, що не тільки у мене)
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я з такими людьми стикався не тільки серед віруючих, а й серед атеїстів, всяких агностиків, проповідників і інших)))

    зі

    я не вникав в подробиці тої аварії.
    Але ОБС, що водій порушив кілька головних заповідей
    - значно перевищив швидкість
    - відволікався на балачки
    - він не був підготовлений до таких ситуацій
    ...
    До чого тут Бог?
    Бог написав ПДР, Бог намалював розмітку, Бог поставив дорожні знаки, Бог встановив в автівках ремені безпеки, Бог зробив зимові шини... і сказав - користуйтеся правильно.
    А людина не завжди хоче слухати і виконувати.
    То хто винуватий?.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо то мацковський паханат, то віри там не було((
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Баптисти про вічне: біди людей за задумом Бога чи за пакостями диявола...
    Дочитую книжку ЖЗЛ про Бруно Ноланца він теж тим перемаймався...

    Скрин
    [​IMG]
    По моєму розумінню, відповідь має бути коротка і проста, як день чи ніч...
    Я покищо нічого не скажу, але пркажу фото з теми "небо". У мене достатньо таких малюнків, де неможливо розділити єдине на добре і зле... вибір за людиною

    [​IMG]
     
  15. Slav

    Slav Well-Known Member

    Священик втопив немовля під час хрещення в Румунії

    Священик втопив немовля під час хрещення в Румунії
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Якщо виходити з того, що Бог жодним чином не причетний до різних подій, тоді так і треба говорити, а не завжди стверджувати, що "на все Божа воля". Отже, треба вважати, Бог жодним чином не впливає на всі всесвітні події.

    Колись священник пояснював, що зло людині робить нечистий, а Бог допускає до цього. Тобто в момент, коли нечистий робить зло людині, Бог людину не захищає. А далі все залежить від людини - добру людину Бог буде захищати, а злу - ні.
     
    Останнє редагування: 15 лют 2021
    • Тупо Тупо x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вау, @Slav / блін знову вірш получився!/
    @Slav, Ви вже слухаєте священника?о_О
    А пам"ятаєте, що Ви на нього наговорювали?;)
    @Slav, перепрошую, що перебиваю, але ж цікавить Ваша думка
    У мене тільки два запитання
    - Що є добра людина?
    - Що є зла людина?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я особисто не бачив нечистого, але людей, що робили зло - бачив. Прокляття, звороти, обман, лжесвідоцтво, блудодіяння - то людське, яке хочуть звалити на вигаданого нечистого. Але, якщо людина хоче, щоб був винний чьорт, то чому б і ні? Я от, чув, як віруюча наче людина, за прохання припинити сваритися заради Христа, проклинала мене і Ісуса Христа разом зі мною(
    А ви мені... чьорт, чьорт....
    Чьорт сидить в самій людині, і навіть Бог не може його звідти вигнати, бо людина противиться тому, бо невіруючий в тому має своє задоволення.
    Немає на землі людини, яку б не було за що покарати... але Бога неможливо передбачити, бо ми не боги.
     
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Колись я таке пояснення чув від одного священника. І це пояснення я вам розказав.

    Ви самі добре знаєте, що в даному поясненні означають терміни: "добра людина" і "зла людина".
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ні, я не пригадую, щоб Ви давали просте і конкретне визначення, що таке "добра людина" і "зла людина"

    @Slav, Ви так зрідка на ЛФ заходите, що це і не дивно.

    Можете зараз коротко сказати
    - Що є добра людина?
    - Що є зла людина?
     
а де твій аватар? :)