Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    2-й день второї частини апокаліпсису.



    В листопаді 2019 року четвертий вершник апокаліпсису на блідому коні увійшов до сузір'я смерті. Астрономічно це Венера увійшла до сузір'я Скорпіона. З того часу почалося поширювання коронавірусу по світу. .
    Зараз воня сяє на вечірньому небі і зійде з неба в кінці травня. Мабуть, тоді епідемія буде подолана, але для людства це буде піррова перемога...
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В мире будет голод библейского масштаба, – ООН

     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можна було б це відео направити до теми про коронавірус, якби в ньому не було елементу заколоту проти людства.
    Хоча честно, то воно того заслуговує, щоби з ним так поводилися. Бо кожний з нас при нагоді придушив би свого сусіда або кривдника, навіть будучи ревностним католиком чи христіянином. Бо не кожний може стримати в собі звіра. Навіть я , після декілька спроб втихомирити, виявляю насилля. Але то я... так сказати, мені то дано робити,, і хоча все закінчується хеппіендом, приходиться примушувати людей силою до миру.
    Сподіваюся, що коли настане новий світ, то не треба буде насильно втихомирювати, а буде достатньо пару слів, аби не було заздрощів, брехні, зведення та насилля. Якщо людина хає свого президента, а іншого мудака, попереднього , святить, хоча воно не краще за нинішнього, то та людина буде брехати навіть на того, на кого всі чекають, щоби врятував від злих людей. Тому їх буде винищено, щоби не зводили і надалі тих, хто залищиться жити при божому царстві.



    Я думаю, що паскудство сильних світу цього не обмежена... Тому треба витерпіти цей срач і триматися подалі від всього і тих , хто закликає на демонстрації та нисилля. Нехай собі добиваються благ, а я... кажу матері:" мені зараз легко пережити карантин і обмеження у всьому, бо готувався до цього, на відміну від тих, хто жив на широку ногу. Обмежував себе у бажаннях, грошах, їжі, покинув недобрі звички, закалявся, оздоровлював організм, а не робив евроремонти і т.п."
    Так що, задача не просто вижити, але не стати рабом тих, хто хоче панувати над вами, якщо ви самі не дасте на те згоди. Або за хліб, або за порятунок душі - вибирати плтрібно буде всім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спостерігаючи за подіями у світі, намагаюся визначитися з устроєм всесвіту, але істина вислизає крізь пальці.
    Атеїстом не збираюся ставати, бо не можу після того, що пережив, але й не сприймається розумом людське представлення Бога та філософії усесвіту...
    Істина відкриється, але тоді, як не буду очікувати, але вичерпаю всі можливості для досягнення мети.

    Хтось намагається домомогти, а хтось використовує все на свою користь і тому все виходить всім боком(
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прогноз на розвитку апокаліптичних подій на 2020 рік

    Вражає мор риби
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Погіршуються кліматичні умови прожиття людей. Голод, зневоднення, спека, холод, саранча, хвороби та інші негаразди наростають і порозширюються світом, змушуючи страждати людей, підштовхуючи їх та владу до вчинків, які призведуть до загального апокалірсису.

     
  7. Tarac Z

    Tarac Z New Member

    Так і у певні стародавні часи також було не все гаразд.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, всяке бувало, але те, що відбувалося за сто років, зараз проходить за пару років, а то місяців.

    Да, давненько я сюди не заходив...
    А характер, тривалість і масштаб катаклізмів наростає і збільшується.
    У нас поки що все добре.
    Сиджу от на горі, ніжуся на сонці і дивлюся інтернет, не переживаючи на богатства та успіх.

    [​IMG]
    Сподіваюся і вірю у свою незвичайну долю і обраність. Але позаду квіточки, а попереду ягідки)
    Головне те, що я знаю мету свого життя, а за решту не переймаюся.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це мені сподобалось найбільше, Комунарцю. З Зеленським певна кількість ботів Порошенка і його поплічників, що залишились без обіцяної годівниці, дуже погано себе поводять. Це президент, і його вибрано людьми, при тому багатьма. Я не пам'ятаю випадку, щоб з таким рахунком хтось чесно вигравав вибори.
    Тому так брудно хаяти першу особу держави - це і брудно хаяти всіх виборців країни, ставити себе вище інших - це гріховна гординя- по-перше, а по-друге - в основі цього велика неправда і користь.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, якщо раніше хтось накручував каруселі, або втручувався кібератакою чи в цвк , то тепер немає начебто на кого злити свої невдачі за цього їхнього обранця. Є невеличка надія, що може наступного разу оберуть того, хто вгодить українцям, якщо клепки набавиться , або у них буде ще право обирати)
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Всім вгодити в Україні, як ви розумієте самі, дуже складно.
    Ще залишилися ті, хто не любить мову і дивиться в сторону Росії з надією, щоб вернулися часи, коли вона купляла їх устарілу продукцію, холодильники Норд, чи ще якусь бурду, "жили в мирі", і відродилися старі заводи, в яких уже нема сенсу.
    Вони не терплять, навпаки, Америку.
    Зеленського вибрали тому, що мало не всі не хотіли Порошенка, і тому що Зе не системний, ніколи не був в політиці, і надію мали кожен на своє. Надалі такого проценту ні в кого не буде. Я не бачу нікого, хто всім вгодить.
    Хіба що хтось військовий, чесний, безстрашний і з освітою офіцер. Генерал-майор Сергій Кривонос.
    [​IMG]

    Я сама і мої б всі рідні проголосували. Треба наводити порядок - хай приводить з собою чесних та безкомпромісних офіцерів, і прибирає ці конюшні.
     
    Останнє редагування: 29 гру 2020
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я довіряю тільки одному, тому, хто буде вказаний Богом, а не куплений та обраний людьми, які не здатні до обирання свого начальництва. Може це і занадно "заоблачно", але в наш час я взагалі не бачу, щоб хтось без Бога зміг би навести лад(. Самі бачите, що все, що не робиться - тільки на гірше...
    Обранець не має годити нікому. Всі мають годити йому добротою, чесністю і любов'ю до ближннього, як вчив Ісус, тоді не треба помазанику нікому годити, крім відродження справедливості і утримання загального спокою і радощів.

    П.с. до речі, Кривонос нагадує того, хто скине Голобородька з президенства у останній частині "Слуга народу". І тим скине Україну у вир розвалу , де всілякі Порошенки, Тимошенки і проча , проча політична еліта минулого відтяпає свій шматок країни. Цікаве передбачення...
     
    Останнє редагування: 29 гру 2020
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Silver bullet там трішки не так, але про вовка промовка)
    Коментар Кривоноса
    Патріот Костюк с іншими патріотами наводить порядок)
    [​IMG]
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Професор Осипов про апокаліпсис...


    Типу, якщо б ми притримувалися законів Бога, тоне було б апокаліпсису.
    Але нагорі видніше, що мало людей буде жити по законах, і то ті, кому Владика сам допоможе, якщо людина захоче. Багато ви бачили, щоб люди відмовлялися від грошей (зайвих і жили обмежено), не гналися за модою і задоволенням своїх потреб тощо?
    Не може бути "сосланательного", бо на то і провидіння Боже. Більшість буде жити у гріху...
    Бачили рекламу Водафона, де звучить :" ми тут всі свої?"
    А з чого починається? Із запитання:"а ти пілеш, мила?" А та мила - бородатий гей((
    От залишилося десь 1200 років до кінця віку... У одкровенні так і написано, що буде 1000 років царства божого, поки не прийдуть гог і магог, чи то гог із магог... І буде остання битва.
    Хто прийде і звідки? Ось думаю, що то буде війна з Марсом. Втече тули Маск за найближчі два роки, а на землі почнеться апокаліпсис з перемогою над злом... Поки марсіане американські, спртворені Марсом не нападуть на землян(
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    Спамер розділу «Війна», графоман, пустоцвіт, гібридний троль, піонер використання релігії як політичного спаму, симулянт неповносправності, маскувальник паліїв війни, блазень ворога.

    Хтось може навести коментар Комунарця, факту, що зумовив створення цього розділу "Війна":
    «Совет Федерации разрешил использовать Вооруженные силы РФ на территории Украины»?
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member



    Осипов закликає нового Йову, щоб той об'явив піст та покаяння. Хоча наврядчи хто послідує за ним. Тому збудеться те, що має відбутися.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тотальний контроль – в Україні хочуть ввести рейтинг громадян

    [QUOTE]Граждан Украины могут скоро начать "рейтинговать" как в Китае. У "отличников" — людей без долгов, штрафов и правонарушений — будет доступ ко всем социальным благам. А "двоечников", кто задолжал за коммуналку, не выплачивает вовремя кредиты или вообще не платит налоги, но отдыхает на дорогих курортах, могут не взять на престижную должность в госструктуру или устроить усиленный контроль на таможне.

    Цифровая диктатура"
    В Верховной Раде разрабатывается проект, который позволит ввести в Украине "цифровую диктатуру". Об этом нам рассказали источники в парламенте.

    Об этом же говорит и его коллега адвокат Иван Либерман. "Вместе с Гражданским кодексом будут глобальные изменения и в Уголовно-процессуальном кодексе. Они приведут к тому, что с внедрением все новых и новых баз данных свобода украинцев будет ограничена только одной "кухней". Все будет отслеживаться, все данные будут в Едином
    государственном реестре, доступ к которому будут иметь все кому надо и кому не надо. Уже сейчас многие базы доступны практически каждому третьему гражданину — это адвокаты, юридические и нотариальные конторы, судьи, представители клиентов в суде, сотрудники правоохранительных органов, юристы больших компаний. По этим базам, когда их объединят, можно будет путем "одного клика" узнать обо всей истории деятельности людей. А на основании данных присвоить и оценку человеку, а, соответственно, ограничить его в получении благ", — говорит "Вестям" Либерман.
    [/QUOTE]

    Може це брехня, але якщо Ліберман сказав, то мабуть він знає щось))

    Я вже заманався чекати того дня, коли всі зрозуміють , що на все воля Божа(
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не хочу засмічувати новобудови, тому переніс розмову з вами в свою, тбм, тему. Тутечки я розміщував інформацію, які нібито діставав від Владики, щоб можна було десь її зберегти, робив розрахунки з того, що мав. Не зовсім всі пазли склалися в щось зрозуміле, але є надія, що таємниці будуть розгадані.
    Є інші теми, де розказував про свої мандри по Україні і про мої відносини з Богом.
    Зараз усамітнився від усіх, бо ота "нервотрьопка" не дає можливості тримати себе у мирі і терпимості...
    Про родину не хочу згадувати. Не зійшлося... хоча ангели натякали, щоб не ліз, та врешті проти волі людини не мають сили. Був сімейний досвід, але хай йому грець... нікому не побажаю. Таким чином усякого спробував за своє життя, допоки не звернувся до Бога. Мабуть Йому видніше, коли сіяти і коли збирати...
    Отак і живу обітницею безшлюбності . Покищо... Якось, ночуючи на горі Кремінна біля Ізюма, домовився з Богом, що одружуся тільки з тію, яку Він мені дасть і загадав пароль. Коли нареченій якимось чином буде відкритий пароль через Бога а вона скаже мені, тоді і буде щось. А поки що моє аскетичне життя мандоівника не має бути з тягарем на моїх ногах, поки не виконаю завдання від Владики.
    Самі розумієте, що треба все і всіх покинути, аби йти за Господем...
    Чи тяжко мені терпіти таке, якщо комусь це здається неможливим або показушним, чи то є обман, чи таке можливо?
    Мені здається, що до 2017 року то жив не я. А хтось інший... А тепер все стало на місце. І нічого тяжкого немає, не маю не що жалітися.
    Спочатку було важко і навіть страшно, бо хтозна, з ким мав справу. Я ж взашалі в цій справі гічого не знав. От і вимушений був читати, швкати, перевіряти по справах, а не вірити на слово... А воно ж таке діло, що на одну добру пораду дається з десяток поганих.(
    Не кожному шукачеві те дається... а на все треба крім глузду мати і благословення.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може навпаки, Богом збережене місце для свого протеже? ))
    Може це і є головна відповідь , чому я такий? Хтось збирає скарби, хтось лупится в патриотичному угарі або паскудить все навкруги... а у мене є мета, може найважливіша серед усіх земних. І це мені дає сили , як ви кажете , проповідувати Бога.
    Я живу надією, що моє життя дано мені не для неабичого, а для великих справ... а не для вияснення дрібних земних проблем, які створюють собі люди.
    Дещо з цього і для
    Мій релігійний стаж невеликий, почався тільки от, з початку 2017 року. До того я тільки їх кутю на різдво, святив воду на водохрещще і яйця на Пасху((
    Поки що пройшовся по багатьох церквах, але не причисляю себе до будь-якої, хіба що більше схиляюся до УПЦ МП, і то, що там більше мені допомогали у странствіях, на відміну від інших. Однак, це не означає, що я повністю відстоюю сторону цієї церкви.
    Всі хочуть видавати бажане за дійсність і підлаштувати усіх під ті вигадки... моя задача знайти істину, аби люди зрозуміли, хто вони такі.

    А @Vsevolod я не буду відповідати, бо він зневажає мене і прогнав мене. Принайні у темі, де він пан і цар))
    Хоча за 30 грн у мене контрактний номер МСТ, дві картки інтернету і радощів життя - повні ясла)))
     
    Останнє редагування: 30 січ 2021
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @MariyaGretta
    Сайт, створений ще у 2011 році... написав "Звір", наче аідчував, що щось дивне на мене чекає попереду. Вибір ким стати... вже тоді мені було озвучено.
    Чи передбачений цей світ, його історія і його кінець? Думаю, що так...
    Останню частину, сьому - епілог, написав вже у 2017 році...
     
а де твій аватар? :)