Храми Львова і не тільки...

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем Mavpysuk, 1 лют 2009.

  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Розумію і вірю в те, що Бог знаходиться всюди...І для мене особисто немає значення у який храм піти помолитися - православний чи греко-католицький....Але у кожної людини є якісь особливі місця, куди вона йде за душевним спокоєм...
    Таким місцем для мене є Домініканський собор...
    А для Вас?
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Унів і церква Ольги та Єлізавети на привокзальній.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Зануда

    Зануда така зануда

    Катедра Успіння Пресвятої Богородиці. Всі визначні моменти мого життя пов"язані саме із цим храмом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Мне нравится Лавра и Софиевский, но, к сожалению, как храм он уже не действует.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Аналогічно.
    Преображенка. Не знаю чому.. Але почуваюсь там дуже добре, спокійно, ну як вдома.
    Хоча Домініканський як храм мені подобається найбільше. Але там якось людно, туристи галасливі.. Може тому не відчуваю його як храм..

    (а от в Лодзі не можу знайти для себе такого місця.. є одна православна церква, але мені чомусь навіть не хочеться до неї заходити.. костели приваблюють органною музикою і простором.. але теж не маю до них відчуття як до місця для молитви.. )
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Лавра Івана Хрестителя в Шевченківському гаю.
    Церква Михаїла у Львові та Унівська Лавра.
    Студитське я дитя, коротше. :blush:

    Я в Катовіцах найбільше любила ходити до Францисканців. Проповіді завжди були на рівні, богослужіння людні, але затишні. Спробуй знайти їх у Лодзі. ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую, вже знайшла :)

    (дратує, коли поляки українців ототожнюють з росіянами, напевно через то і не тягне мене до православного костелу, бо з часу мого приїзду кожен другий вже встиг спитати "а ти ходиш до російської церкви?")
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Святогорская Лавра, Манявский скит, Катедра во Львове, Ипатьевский монастырь в Костроме
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ще мені дуже подобається базиліка святого Іштвана в Будапешті....шкода що нема змоги там часто бувати...але там моя душа спокійна.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Теж Преображенка...
    Люблю зайти,клякнути в кутку...помолитись..
    відчуваю себе там своїм..
    Мабуть єдина церква у Львові...
    Люблю заходити в костьоли...
    оті..готичні..
    відчувається ота велич..громада...
    Без зайвих фінтіфлюшок і брязкалець...
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Гарна тема....
    Зараз люблю St. Joseph’s Basilica і Св Юра в Едмонтоні.
    В Торонто любив Св.Миколая (Служба) і St. Michael's Cathedral (коли тихо, не має Служби).
    В Львові любив , коли о.Антоній правив на горі (на свіжому повітрі) , коло Кармелітів, деколи був на Левандівці в Св.Андрія , Преображенській (коли тихо немає С.Б.)
    Ще був 1 раз в Монтреалі в Notre-Dame Basilica. Добра атмосфера.
    Ми з жінкою , коли приїзжаємо в нове місто любимо зайти в Катедру , це вже привичка.

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Ото намагалась пригадати у скількох визначних храмах Європи я побувала. Всі залишили якесь враження, і переважно позитивне, більше того - надзвичайне, але щоразу повертаючись до Львова я заходила до Катедри і на ново усвідомлювала її велич, красу і рідність. Тут пішла до Першого причастя, тут пройшли мої юнацькі роки, тут я знайшла свою половинку і шлюб наш відбувся у цих стародавніх стінах, ми охрестили в Катедрі своїх діток і щонеділі ходимо сюди на Літургію. Я приходжу до Катедри, як до свого дому - мені знайомий кожний куточок - від підземелля до дзвінниці. Мені би хотілось, щоб і мої діти ходили в Божий Дім, як в свій рідний.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Зануда

    Зануда така зануда

    Вітраж над хорами: Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)