холодильник чи морозильник

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем AHTOH, 2 чер 2012.

  1. AHTOH

    AHTOH Member

    чи заморожує хтось продукти (ягоди для прикладу) на зиму? вартує таке робити? вітамінів на зимку було б не зле мати, принаймні до йогуртів для малої. холодильника достатньо чи морозильну камеру краще?
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вартує.

    В холодильнику ті ягоди не заморозите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пане Антоне.
    І ягоди, і гриби, і овочі, і фрукти, і замочену фасолю, і нарізаний кріп, і зварені підпеньки...
    Давним-давно користуємось цим способом зберігання. І з часом "розрослись". Холодильник з морозилкою на чотири відділення і морозильна камера. Теж на чотири. Так що варте і те, і те...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Погоджуюсь!
    Я, на жаль, не маю такої можливості, а ось мої батьки мають холидильник з морозильною камерою на 4 відділення і ще прикупили собі окрему морозилку на 450 літрів! туди пів кабана влазить, і купа-купа ще всього...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас теж і холодильник з морозильником на 4 відділення і окрема морозильна камера. Компоти вже на зиму не консервуємо, варимо свіжі з морожених фруктів і ягід. Наявність морозильника розширює меню і вивільняє час.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Garis

    Garis Well-Known Member

    Я теж уже давно користуюсь окремо морозильною камерою, сімя велика , так що прийшоль зробити такий вибір, набагато вигідніше
     
  7. Faradey

    Faradey Active Member

    у мене нажаль нема місця де ставити морозильну камеру. обмежився великим холодильником з морозильною камерою на 120 л.
    якщо в холодильнику є відділ для глибокої, швидкої заморозки то можна заморожувати і в холодильнику. в тім відділі ті самі - 25 градусів що і в морозильниках. ягоді не псуються. а білі грибочки на різдво такі наче їх щойно зрізав в лісі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Aldo

    Aldo Well-Known Member

    Якщо НТО (морозильна камера), має маркування з двома «зірочками» (**), при положенні ручки регулятора температури на діленні «найбільший холод» температура повинна бути не вище -12 °C. Маркування (**) відповідає умовам середньострокового зберігання до 8 місяців м'ясних страв промислового приготування і до 3 місяців інших заморожених продуктів.
    У повністю ізольованій низькотемпературній камері (НТК), що має маркування три «зірочками» (***), при положенні ручки регулятора температури на діленні «найбільший холод» температура повинна бути не вище -18 °C. При такій температурі швидкозаморожені м'ясні продукти промислового приготування можна зберігати до 1 року.
    Підвищення температури навіть на короткий час приводить до скорочення термінів зберігання харчових продуктів. Продукти, які добре зберігаються при -18 °C протягом року, при -15 °C починають втрачати свої якості вже через 5 місяців зберігання. М'ясо і овочі можна зберігати до 3 місяців при -12 °C, а при -6 °C тільки до 2 тижнів. Маркування (***) мають однодверні холодильники з двовипарною системою охолодження і ізольованою НТК, дво-, трьох- і багатокамерні холодильники, комбіновані холодильники-морозилки з місткими низькотемпературними камерами, вертикальні і горизонтальні морозилки, в яких немає режиму швидкого заморожування.
    Багато виробників замість правильного терміну «швидка заморозка» використовують терміни: «глибоке» заморожування, «надійне» заморозка, «суперзаморозка», «суперзаморозка з автоматичним відключенням», «SuperFrost», «Super freeze», «Fast Freeze», «Frostmatic», «Safe frost».
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Pretor

    Pretor Member

    дивлячись скільки ви хочете вітамінів на зиму, якщо багато тоді все же краще купити морозильну камеру!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Вибираю зараз холодильник, але не знаю на що в першу чергу звертати увагу. Що дійсно необхідно в холодильнику, а що наворочені "рекламні казки"?
    Дякую за допомогу!
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    На цвет и дизайн, конечно.
    Должен гармонировать с остальной обстановкой в помещении, предназначенном для него.
     
  12. mevreni

    mevreni Active Member

    Я чомусь завжди вважала, що вибирати треба з огляду на гарантію та енергоспоживання... У мене Беко живе на кухні. Тішуся. :yahoo:
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    певно ше на об'єм, розмір шухляд в морозильнику, і певно вже тре брати ноуфрост, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Підтримую.
    Ми взяли А++. А важливою була не так гарантія, як збірка.

    Це теж дуже і дуже важливо. Важлива ще можливість переставляння поличок.

    Чим но фрост сильно ліпший за краплю? Як на мене, то нічим :)

    Ну і мені суб'єктивно подобаються холодильники з морозильником знизу, морозилку зверху взагалі терпіти не можу.
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас холодильник з морозильником.Але з тих пір як перестали консервувати компоти та варити варення катастрофічно стало його мало. Треба купувати окрему морозильну камеру.На компоти фрукти та ягоди морозимо, сире заморожене варення набагато корисніше за варене з надлишковим цукром, овочі, зелень....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я надаю перевагу холодильникам з "no frost".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Подробнее расскажите, пожалуйста.

    ---------- Додано в 05:49 ---------- Попередній допис був написаний в 05:46 ----------

    Расчёты специалистов показывают, что переплата за так называемое энергосбережение у холодильника окупится через 102 года. Оно Вам надо?
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Любі ягоди подрібнити блендером в пюре (можна і не в пюре) ,змішати з цукром , розкласти по одноразовим коробочкам і поставити на зберігання в морозильник.
    Зараз чекаю на абрикоси та персики.
    І не треба паритись в таку спеку на кухні:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Но сахара меньше надо, чем в варенье.
    Я правильно понял?
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Конечно. На Ваш вкус.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)