Хокей в Україні

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Ivan, 17 гру 2006.

  1. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Щойно обрали новим начальником українського хокею головного податківця Брезвіна. Преса вже назвала це приходом донецьких. Невже (хоч так) таки не вмре наш ледь живий хокей? "Сокіл" вже й білоруську лігу майже не витягує... Про минулий сезон згадую зі сльозами на очах, бо нині й того нема... :sad:
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Минулий рік. Минулого року Сокіл ледь чемпіоном не став у Білорусі(думаю його просто не пустили на чемпіонство), а сьогодні Сокіл такою грою потребує грошей, а нікому нема діла до цього - от проблема.
     
  3. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Стосовно минулорічного "Сокола" я таки не згоден. Сам ходив на більшість матчів і, здається, "Сокіл" реально не витягнув на призера. Але й справді виглядав непогано і що-що, а інтрига була.
    Нині ось почали активно обіцяти новий льодовий палац на Троєщині - нібито навіть землю під нього виділяють вже. Але як цьому вірити? Он Павленко за два роки двічі гарантував новосілля у льодовому палаці і все словами лишилося. А в Броварах таки відкрили палац і "Сокіл" туди не їздить грати, бо арендна плата непосильна. Тепер у Броварах "Беркут" грає і потроху перетягує з "Сокола" гравців. Добре, що з"явився ще один клуб, але поки конкуренції "Соколу" він не складає помітної.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Цікаво, як тепер збірна заграє на ЧС, чи "канадці" приїдуть за збірну пограти, чи ні.
     
  5. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Ну от позавчора-вчора-сьогодні збірна (не в оптимальному складі, але цілком в бойовому) грає в Києві турнір з казахами, поляками і румунами. Румун розтовкли, як і мало бути, а вчора ледь-ледь не "злили" гру казахам: вигравали після 2-го періоду 3:0 і загалом ледь виграли 3:2. Тобто, проблеми є. Боюся, на цьому ЧС буде щось схоже на минулий. Все вірно - український хокей досі живе, як інерційна частинка хокею радянського. Тра свій повноцінний хокей заводити і гроші в нього вкладати. База ж і традиції є.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Це вже не зовсім радянський хокей. Як-не-як 15 років минуло, вже мало хто залишився, а от розвивати хокей можна і треба, традиції дійсно є.
     
  7. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Из поссоветского хоккея распределение сил по моему следующее:
    1) Россия
    2) Беларусь
    3) Казахстан
    4) Украина

    Хотя у Украины очень неплохие игроки, которые играют в России. Я имею ввиду Шахрайчука, Симчука, в НХЛ Руслан Федотенко.
    Знаю, что в этом году Сокол неудачно играет в Белорусской лиге, по моему 10 место.
    Скажите, а кто такие "канадцы", играющие за сборную Украины?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Згадала курка як через перелаз ходила...:D
     
  9. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Мих! Не понял юмора, вы так и не ответили на мой вопрос!
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Вм сами відповіли на запитання, той же Руслан Федотенко.
     
  11. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Ааа понятно! А то Я тут недавно заглянул на состав сборной Украины в NHL 2006 так чуть со стула не упал.
    Георгес Гришко
    Майк Федук
    Томас Новосад
    Джеймс Кретчман
    Степан Коронел

    То подумал, что в сборную в безнадежной ситуации стали призывать канадскую украинскую диаспору.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    В Канаді завжди грали Українці. Памятаю ще в совітскі часи за зб. Канади грав такий Боссі, насправді його прізвище - Босий. А Уейн Грецкі також має українські корені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Ну раз даже Уейн Грецки, то традиции украинского хоккея крепки. Тем более если Я не ошибаюсь еще запорожские казаки поигрывали в зимнее время в нечто напоминающее хоккей.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Про козаків не чув, а про Грецкі не раз писали, що його бабця походить з Тернопільщини.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Кстати, Костя Симчук перешел в ЦСКА, теперь Я вживую буду слышать его известное: "Атакуй!!!!!!"

    Мих, а куда Карпенко то делся, еще один вратарь сборной Украины?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Я взагалі хокеєм зараз мало цікавлюсь, більше футболом та боксом.
     
  17. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    А от цікаво, чи є ще в Україні більш-менш професійні хокейні клуби крім "Сокола" та "Беркута"?
     
  18. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    Клуби є, але рівень їх поки низенький... Є київські Компаньйон і АТЕК... Дніпровські вовки...

    Найгірше, що Сокіл зараз конфліктує активно з Беркутом і, здається, розвалюється. Брезвін (новий голова ФХУ) обіцяє ковзанки по всій Україні через рік-другий, але ми це вже чули не раз раніше від інших людей.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хокей в Україні

    Колись ще був клуб Динамо Харків.... Цікаво яка доля.
     
  20. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Хокей в Україні

    давно не чув. мабуть, нема вже
     
а де твій аватар? :)