Хочу приїхати до Львова погуляти

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Sergey Mavr, 4 жов 2012.

  1. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    Хочу приїхати в неділю(07.10.12) до Львова погуляти. Можливо хтось пордатись список місць у місті які обов'язково слід відвідати? Можливо хтось із дівчат має час і бажання показати місто,я буду тільки радий і безмежно щасливий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Диви на нього, їде наших дівок топлати... Мало в Луцьку?

    Дівчата на окружній, час мають завжди
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    питаєте дозволу? :facepalm:
    приїжджайте, дозволяємо погуляти, але не допізна, жеби батьки Ваші не сварилися
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І ще кажуть шо львів'яни гостинні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Кохана

    Кохана LuBimaya

    на таке одного дня не вистачить!

    погуляйте по центру. Якщо маєте бажання, відвідайте музеї: Арсенал, Історичний , Галерею, сходіть на Високий Замок, або підніміться на Ратушу. Просто прогуляйтеся вуличками центру, там є багато цікавого, якщо будете спостирежливим.
    А взагалі, потрібно знати мету Вашої прогулянки. Якщо ознайомчо-туристична, то див. абзац вище. Якщо "чісто погулять", то Вам вже порадили... :)
    :welcome:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    ви явно не адекватні )

    дякую за відповідь. орієнтовно матиму час на прогулку з 9-ї до 16-ї. я й не планую все зараз...просто хочеться не не бігати в хаосі по місто, а цілеспрямовано
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якщо цілеспрямовано, то для одноденної прогулянки я б радила прогулятися центром - площа Ринок, піднятися на Ратушу, прогулятися бічними вуличками (там стільки цікавого!), випити кави в одній з маленьких затишних кав"яреньок, а звідти піти на Високий замок:) Гарних Вам вражень від міста!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    дуже-дуже дякую..... я просто постійно працюю..от хочу відволіктись від рутини
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дякую, пане дохтур
    еее, а де в цій програмі дівчєта? Треба ше порадити, де здають квартири погодинно!
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Людина хотіла з кимось познайомитись і заодно з містом познайомитись, шо ви пристали до нього? От якби москаль був - то інша справа, тут йому і сала наготують, і житло скоренько підберуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    чого ви до мене вцепились ? я просто хочу приїхати і погуляти, відпочити...подивитись на архітектуру міста..
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а хто його знає? Може і засланий москаль переодягнений. Як кажуть розвідники "Лучче перебдеть, чем недобдеть"

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ----------

    ага, а заодним розташування військових частин, об"єктів життєзабезпечення... знаєм
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да, буває такий настрій - погнати біса.
     
  14. Sergey Mavr

    Sergey Mavr Member

    от навіщо воно мені ?
    якщо вам просто немає чим занятись, ну тоді вибачте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    вибачення приймаються

    ласкаво просимо
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Хто хотів, той і так приїде.
    Я хотів - значить я буду.
    Куди хочу - там я.
    Питань - то?
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Dzeko, ваш вихід
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дмитро Кінах, вибачайте, важко вгадати кому віжка під хвіст попаде. Львів не такий і великий, щоб довго думати що подивитися. Площа Ринок, Ратуша, Високий Замок, собор Св. Юра, театр - вам цього якраз на день, більше атмосфера роль грає, ніж конкретні пам'ятки.
     
  19. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Кафешки 'клондайк' і 'золотий лимон' біля гуртожитків політєха, METRO, Мілленіум, Пікассо... місць багато... якщо все ж таки дівчата не дадуть провести культурну програму, є ще романтична прогулянка по скверу біля цирку в темній порі доби, чи поїздка на машині по окружній.
    І музей скульптури Йогана Георга Пінзеля.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і що можна побачити на окружній? :) Ну, крім заправок, борделю "Катерина" і нового стадіону:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)