Хочу переїхати до Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Tarasshum, 7 тра 2007.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Более половины населения говорят на русском языке - то треба, щоб як мінімум кожний другий зустрічний львівянин розмовляв не по-людськи. Шановні форумчани , ви таке бачили у Львові?

    Шось я дуже переконаний, що тотой Алексей Просяк бреше :)
     
  3. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Хороший город Львов.
    Я в разных городах Украины бывал, есть с чем сравнить.
     
  4. muravey

    muravey Well-Known Member

    Про "больше половины" не скажу, для этого нужно не впечатление одного туриста. Но много, причем не обязательно "понаехавшие" в последние пару лет, как я, но и потомки понаехавших в годы дерибана польских территорий, или других "прослоек" населения, например - дети военных и других специалистов, которых перебрасывали постоянно туда-сюда по всей территории СССР, и в итоге они остались тут.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Но много" - то кільку?
     
  6. muravey

    muravey Well-Known Member

    Скажем так - если взять несколько общественных мест: транспорт, пешеходная улица в центре, супермаркет и/или рынок в любом районе, парк, и пройти/проехать все по очереди - скорее всего, на каждом этапе можно услышать розмову не по-людськи хотя бы раз.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, то то є дуже далеко від "больше половины", шо нє?
    Ви забули про навчальні заклади
     
  8. muravey

    muravey Well-Known Member

    Може й так, може й нє.
    То все суб'єктивні враження, неможна їх перетворити на статістичні дані без досліджень, бо більшість людей або мовчить, або може розмовляти українською ("суржиком") :)

    Але так, я не згоден з автором допису на Фейсбуці про "більше половини".
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це напевне більше половини йому відповідали рос.. Інша половина гасала за ним із сокирою. )
     
    • Смішно Смішно x 3
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    в темі залишились тільки ті хто вже тут живуть ... вже слава старим і новим богам ніхто не хоче сюди їхати
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ринок спрацював як треба, я й сам думаю чи варто лишатись - винайняти квартиру, з якої не хочеться бігти ледве переступив поріг, коштує нині 5,5-7 тисяч, що приблизно дорівнює цінам у Києві і вдвічі більше за Запоріжжя, наприклад)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як переїжджали до Львова після війни

    «Робітники заводу телеграфної апаратури вимагали не надсилати їм україномовних газет – бо не розуміють української мови...»

    А ви берете і кажете...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    А що ту казати, як два роки ту назад Муравеля всі в дупу цілювали, окрім мене. А тепер він на Запоріжжя навострився ,не пльовдує йому Львів

    Tapatalk
     
  14. Nastasiya

    Nastasiya New Member

    Доброго дня. Пiдкажiть будьласка, чи можна у Львовi знайти роботу для косметолога? Чи потрiбна ця професiя? Вельми дякую за вiдповiдi.
     
  15. Volodymyrk

    Volodymyrk New Member

    Доброго дня Львівяни і туристи!
    Просимо вас заповнити форму опитування для покращення сервісу на трасах , які ведуть до міста Львова. Результати опитування буде опубліковано.

    Опитувальний лист
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Опитування визначило, де у Львові добре живеться
    Близькість магазинів, транспорту, лікарень і шкіл, наявність парків і спортмайданчиків — все це впливає на рівень комфорту міських кварталів. Аналітики сервісу оголошень OLX провели спеціальне дослідження, під час якого українці оцінювали свої міста і райони. У Львові, на думку городян, найзручнішим районом виявився Сихівський.


    Рейтинг районів Львова за критерієм «Магазини»:
    1. Сихівський — 6,2
    2. Залізничний — 6,1
    3. Шевченківський — 6,1
    4. Галицький — 5,9
    5. Франківський — 5,7
    6. Личаківський — 5,6
    Рейтинг районів Львова за критерієм «Дозвілля і спорт»:
    1. Галицький — 4,9
    2. Сихiвський — 4,8
    3. Франківський — 4,7
    4. Залізничний — 4,5
    5. Личаківський — 4,4
    6. Шевченківський — 4,2
    Рейтинг районів Львова за критерієм «Інфраструктура для дітей»:
    1. Сихівський — 5,5
    2. Франківський — 5,2
    3. Залізничний — 5
    4. Шевченківський — 5
    5. Личаківський — 4,9
    6. Галицький — 4,8
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Доброго дня. Можна попросити поради? Нам як молодій сім'ї з двома дітьми. Живемо зараз в маленькому місті, відповідно гуртків для дітей обмаль, піти нема куди, взагалі збираємось купувати житло і залишатись в такому місті не хочеться.
    Порадьте будь-ласка район, можна подалі від центру, головне школа садочок, гуртки, спорт заклади... Ну таке. Можливо Сихів чи біля аква парку по Науковій? В Львові не жили, нарахунок районів суджу по проводах на цьому форумі.
    Буду вдячна за будь-які відповіді)) а... Так.. Ще з житлом питання, ми міримося на квартиру 2-3 кімнатну. Що краще? Новобудова чи старий будинок?
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, не таке вже й маленьке.
    Розповісте нам років через кілька життя у Львіві як активно ви кудись ходите)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. JuliaNaz

    JuliaNaz Member

    Можливо й так, але можливостей в нашому місті дійсно малувато)) ні кінотеатру ні катків, дочка постійно жаліється, що хоче кататися на роликах, а ніде(ну крім літа звісно-катаємося біля місцевої школи).
    Нарахунок Того що не будемо ніде ходити, можливо але не факт. Час від часу їздили в Рівне в театр але то загайно трохи по часу. Дорога все таки, та й не зручно, чесно, їздити туди сюди)))
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Оце правильно. Але ж, не так то вже й далеко то їхати. Причому, по досить таки нормальній дорозі.

    А хіба до вас жодні театри не приїжджають? До нас, буває, й київські доїжджають. (моє містечно менше від вашого).
     
а де твій аватар? :)