Хочу бути програмістом

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем LvLexi, 7 вер 2013.

  1. LvLexi

    LvLexi New Member

    Допоможіть будь-ласка вибрати курси на яких можна вивчити до якогось пристойного рівня С++. Чи варто йти вчитись в "Шаг"? Після дикрету я дуже відстала від життя, чи варто взагалі вчити С++, чи вже є актуальніші мови програмування?
     
  2. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Сама актуальна мова програмування - українська. Програмуйте правильно своїх дітей.

    П.С. Висловлено тому, що присутня помилка в назві теми і пишеться "декрет" а не "дикрет"..
    "Программирование — это как секс. Одна ошибка — и вам придётся поддерживать его всю оставшуюся жизнь."(с) Майкл Синц
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    хочу бкти програмістом
    Вам вже майже вдалося розробити нову мову програмування...:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. LvLexi

    LvLexi New Member

    Не подумаєш, опечатка вийшла. Не думала, що це форум присвячений граматиці. Невже так важко відповісти на поставлене питання?
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не тільки граматиці...
    - Мы, управление дома, - с ненавистью заговорил Швондер, - пришли к вам после общего собрания жильцов нашего дома, на котором стоял вопрос об уплотнении квартир дома...

    - Кто на ком стоял? - Крикнул Филипп Филиппович, - потрудитесь излагать ваши мысли яснее.
    М.Булгаков
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Міледі, те що ви хочете вчити програмування - не зле. Питання чи вивчивши мову ви зможете стати програмістом і програмувати?. Вчиться багато на програмістів, але реально класно програмує - одиниці.
    Чи вчити Сі++? Так вчити. Якщо ви опануєте одну мову, то перейти на іншу вже не проблема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Щоб давати пораду, насамперед треба чітко сформулювати думку - от те ваше "хочу бути програмістом". Хто ви за освітою, яку мету переслідуєте, ідучи на курси? Я завжди думала, що для того, щоб стати програмістом, треба кілька років провчитися у спеціалізованому вузі. Виявляється, пройшов курси -і юш?:) Круто:)))
     
  8. LvLexi

    LvLexi New Member

    ]Не тільки граматиці...

    - Мы, управление дома, - с ненавистью заговорил Швондер, - пришли к вам после общего собрания жильцов нашего дома, на котором стоял вопрос об уплотнении квартир дома...

    - Кто на ком стоял? - Крикнул Филипп Филиппович, - потрудитесь излагать ваши мысли яснее.
    М.Булгаков

    :mocking:
    Просто важко вчити С++ самостійно, коли знаєш лише паскаль, от я ї хочу піти на якісь курси, але їх дуже багато, важко вибрати, всі пишуть про себе, що вони найкращі курси і випускають найнайнайкращих програмістів. от я і вирішила, можливо, хтось вже відвідував такі курси і може поділитись досвідом. Думала про "Шаг", але відгуки дуже різняться, одні дуже хвалять, а інші просто кажуть, що це час та гроші викинуті на вітер. От і вибери тут...
     
  9. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    ну поставте собі завдання самі реалізуйте його, потім щось складніше. і так дальше. Чи ви думаєте вас в "Шаг"у інакше вчити будуть? Курси не завадять в жодному випадку, адже з чогось потрібно починати.
     
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    І на більшості курсах не вчать того шо написано в книжках типу "Основи ХХХ" чи "ХХХ для чайників". За гроші візьмуть любого, але чи буде з того толк. Моя порада - зробіть одну-дві свої програмки і ідіть на безплатні курси від якоїсь ІТ компанії. Таке чудо зазвичай проводять літом.
    Цього року на Елексі були курси по С++, Java, тестуванню і от десь зараз по .NETy починаються.
    Себто того року ви скоріш за все на поїзд не встигли, але то позитив. Маєте купу часу шоб підготуватися на наступні. Ібо всіх підряд не беруть. Всюди конкурс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Звичайно, краще курси при ИТ компанії і навіть не безкоштовні. Якщо їх пройдете і вас візьмуть на роботу, то є шанс що Ви програміст, якщо ж після навчання роботу не запропонують, то скоріш за все вам це не дано.
     
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Про платні курси від ІТ компанії не чув. Може де і є.
    Загалом то робиться чисто на правах симбіозу. Курсантам - знання, фірмі - кращі курсанти.
    Хоча минулого року мали кілька людей котрі зразу сказали, шо на роботу ше не збираються. І нічого - з задоволенням вчили і їх. Може таки ше прийдуть, не того так наступного року.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. LvLexi

    LvLexi New Member

     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Для програміста надзвичайно важливою є грамотність. Не там поставив кому, чи не поставив, не ту літеру ввів і все, програма не працює. Раджу Вам почати із курсів правопису.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Загалом курси проводять в залежності від потреб компанії. І зазвичай літом - шоб студенти були не на сесіях.

    Eleks - регулярні курси по Java, .NET. Цього року і по C++ та QA. Курси тривають в середньому по 1,5-2 місяці в форматі Лекція+Практична по 2-3 рази на тиждень.

    Epam - знаю шо є регулярні курси по Java. Тривають значно довше (кілька місяців). В рамках курсу команда курсантів виконує складну задачу під наглядом викладачів. Мають лабораторію при політеху.
    Думаю шо там є значно більше курсів, просто я не знаю про них.

    SoftServe - також проводить курси, але я не в темі шо там і до чого.

    GlobalLogic - здається теж проводить.

    Взагалі того року є якась нова ініціатива в Політеху по тому поводу, але мені треба уточнити детальніше в колег.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:08 ----------

    Нєєєє... То компілятор провірить :)

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:08 ----------

    На сайтах компаній, але ж кажу вам шо не впевнений шо ви того року кудась встигнете бо вже осінь.
    Вимоги ж прості як барабан - базові (а то і більші) знання в тій мові/сфері в яку ви хочете і розуміння предмету загалом. Алгоритми, принципи роботи ПК, матчасть (методи оптимізації наприклад). Знання англійської вітається. Дуже вітається якась своя готова програмка. Дуже багато людей приходять з бажанням вчитися, а на питання "а шо ви вже самі попробували і зробили" відповідають шо "навчання, не було часу". Ну то трохи не серйозно. Якшо людина хоче вчитися - вона повинна почати сама. То не школа і не ВУЗ.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дуже вірно підмічено. Самоосвіта, підкріплена базою вузівських знань, бажання вчитися новому- це перший крок до успіху і до можливості стати справді професіоналом в своїй справі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...хатєть нє врєдно...:morning1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. liyama

    liyama Well-Known Member

    спочатку вивчіть попит по оголошеннях про роботу
    далі вперед на хабр habrahabr.ru там багато цікавих статей - почитайте уважн оспеціалізовані статті і почніть з ними розбиратися
     
  19. liyama

    liyama Well-Known Member

  20. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Ну ось так зразу вбили мрію і людство втратило геніального програміста.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)