Хабарництво в навчальних закладах

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Lostin Lviv, 29 січ 2012.

  1. Lostin Lviv

    Lostin Lviv Well-Known Member

    Колись я чув про якусь службу,до якої можна звернутись у випадку активного вимагання "викладачами" хабарів від студентів. Але Юлю посадили,і щось про то тепер ні слуху ні духу. Як можна захиститись??? Питання серйозне: в мене знайома,живе на стипендію,вчиться,старається,здає сесію... Її активно валять(самі розумієте,якщо "викладач" захоче завалити,то зможе,як би добре дитина не знала матеріал),вимагаючи грощі. Ціни по-моєму від 500грн до півтори штуки. Вже другий талон. Що робити???
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Простіше простого.

    Йдете в міліцію, або СБУ і вони з радістю все організують. Їм їсти не дай...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Країна порад.:) А Ви пробували?
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    знаю тих, хто пробував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    в сбу, їм показники тре , а викладач не та звірина , що може на хвіст стати.

    так шо з радістю візьмуть , і проінструктують, і техніку дадуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. TOURIST_KA

    TOURIST_KA Member

    колись записала собі номер телефону з бігборда писало - корупція в ВНЗ - дзвоніть. Не знаю чи номер ще працює - пробуйте
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Infinity

    Infinity Active Member

    Терпіти неможу викладачів хабарників!
    Самі створюють умови для того, щоб понаставляти негативних оцінок, ніяких зусиль для навчання студентів не роблять!
    Я от наприклад незнаю нікого, хто б згодився піти в правоохоронні органи і сказав, що в нього викладачі вимагають гроші. Це буде поперше означати що дана особа невчиться і нічого незнає.
    І ще потрібно довчитись у цьому навчальному закладі.
    Потрібно бути відчайдушним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    А суддів, лікарів, чиновників?... Викладачі-це ще маленьке зло
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mary MB

    Mary MB New Member

    в мене один знайомий розповідав, що приходили вони групою здавати іспит, їм викладач перед тим виставляв прайс: в одній колонці оцінка - а в рядку навпроти - її вартість, ціни були невисокі, і якщо хтось давав більшу купюру, "чесний викладач" простягав студенту решту зі свого чорного кейса, котрий впродовж всього іспиту лежав привідкритим на столі :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Infinity

    Infinity Active Member

    За такі речі таких викладачів треба ганьбити і виганяти з навчального закладу!
    Бізнес він собі влаштував...
    Чесний він...
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Member

    насправді можна легко дати собі раду з хабарником. коли я вчилась то майже і цілого потоку були проблеми з заліком з права. викладач тупо всіх зрізав, і то не за знання, а по якійсь тільки йому відомій схемі. особисто я здавала залік 3 рази. на останній раз була готова як ніколи, всі свої відповіді продублювала на окремий листок (добре що то були тести) і все одно отримала незадов. в залікову. при тому що моя одногрупниця з тим самим варіантом та ідентичними відповідями мала залік. після того всі студенти підняли шум, дійшло до декана обох факультетів (мій та юрфак) і в результаті шановний викладач з вибаченнями виправив відмітку в заліковці. просто не треба боятись і відкрито заявляти про вимагання. на той час ціна питання була 60 євро (5 років тому). зараз сума зросла в рази, то я знаю з достовірних джерел. ну і для зацікавлених, прізвище викладача Панькевич, ЛНУ Франка, юридичний ф-т.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mokasin

    Mokasin Member

    Студенти самі привчають викладачів до цього. Багато таких, кому легше заплатити, а не вивчити матеріал.
     
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А нащо тоді взагалі навчатися? Не простіше просто купити Диплом, а не втрачати час дарма?
     
  14. iso

    iso Well-Known Member


     
  15. Felomia

    Felomia миється в бані

    Як не дивно хабарництво у ВНЗ - це система, яку викоринити майже неможливо...
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Не дивно. І неправильно. Правильно: Хабарництво в Україні - це система, яку викоринити майже неможливо..Бо система прогнила від верху до низу, або, якщо хочете - від низів і до верхів, бо ж у верхи теж з низів прийшли. І не з викладачами треба боротися...
     
а де твій аватар? :)