Wikipedia?!

Тема у розділі 'www', створена користувачем Waldemar, 13 лют 2008.

  1. Waldemar

    Waldemar Member

    як вам Вікіпедія, друзі? http://uk.wikipedia.org/ дуже гарний приклад Вільного Суспільства! :)
    Дивно лиш чому в українському сегменті так мало статей?! У наших сусідів у десятки разів більше, і не кажіть що від кількості населення це залежить!!! Так, нехай російською мовою біля 250 тисяч статей, та польською їх понад 450 тисяч уже!!! Чому українською ми ледве до 100 тисяч доповзаємо?! Ще цікаво, у польському сегменті зареєстровано понад 170 000 користувачів, у нас же лиш близько 10 000! :sad:
    цікаві ваші думки з цього приводу! ;)
    Нехай кожен пише у розділі, де він знається, та хоча б статтю у тиждень, чи в місяць... Інколи важливо хоча б початок статті покласти, далі достатньо охочих, дописувати!!! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Wikipedia?!

    це приклад хуторянства і національної ментальності "і сам не гам ,і другому не дам" добре що хоч "вагон груш ,не понадкусювали"
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Дзеркало українського інтернету

    levandivka побачить дубляж,забанить,йому вже не сподобалось ,що Ви посягнули на його священу корову
     
  4. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Дзеркало українського інтернету

    Вікіпедією користуюся часто, але не як головним джерелом. Завжди перевіряю. а ось чому мало українською, самій цікаво.. можливо тому, що дорогий час он-лайн, щоб його тратити "безваздмездна, значит дарам...." :) у нас волонтерів мало в усіх сегментах життя, на мою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Waldemar

    Waldemar Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    тим не менш час від часу з'являються, ось зара розділ комп'ютерних наук певно буде добре наповнятись! :)
     
  6. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    і доповнювати його певно будете ви..??? Раз с такою впевніністью говорите.
     
  7. Waldemar

    Waldemar Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    авжеж! у цьому проекті "Комп'ютерні науки" уже аж цілих 10 ентузіастів з'явилось! :) І головне що про переклад з інших мов не йдеться, а створюються унікальні статті! Комп'ютерні науки Приєднуймось! :naci:
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Wikipedia?!

    А Ви порівняйте скільки в них людей мають вдома комп'ютер, а скільки в нас. Для прикладу, на польському сайті однокласників мій чоловік-поляк знайшов більшість своїх однокласників, я на відповідному нашому сайті - тільки 2.. Полячка, яка на фабриці пакує коробки, має вдома комп'ютер з виходом в інтернет, а моя однокласниця бухгалтер нізащо не віддасть гроші на річ, яка не є необхідністю для неї..
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    ПРАВИЛЬНО. Мало компів і головне ІНТЕРНЕТУ дешевого немає. А коли буде навпаки - тоді народ почне писати. :)

    Waldemar
    Спасибі за лінк і інфо.
     
  10. Waldemar

    Waldemar Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    що правда то правда! гірка правда якщо точніше... :sad: Надіюсь колись цей показник зміниться на краще! Таки з інетом доступ відкривається куди завгодно! :) Можливо і добрі люди про Вікіпедію не забудуть! :)
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Wikipedia?!

    всі ми забуваємо те, що вікіпедія -- це все-таки заробляння грошей....
    так само, як і улюблений багатьма сайт "аднакласнікі".....
     
  12. Tedy

    Tedy Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    Я би сказав що в українській вікіпедії не можеш чогось справді знайти... Більше на російській або на англійській або на французькій.
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Wikipedia?!

    вікіпедію роблять люди......
    перекладіть та напишіть в українській... [​IMG]
     
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    може хто порадить:
    маю внести чоловікові дані в wiki (він письменник), але там вже є людин аз тим самим іменем і мою інфу постійно скидає...
    можна якось "обійти" програму?
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Wikipedia?!

    якщо я правильно розумію принципи: ні, не можна...
     
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    а що тоді робити? ну існують же люди з однаковими іменами-прізвищами...
     
  17. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    Використайте Псевдонім, або цось інше цікаве, лаконічне, що повязане з Вашим чоловіком тощо. У подальшому інфо вже опишете про кого і про що йдеться мова... Багато хто так робить, це не є новиною.
     
  18. kYula

    kYula Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    Професура панікує: кажуть, що у вікіпедії дуже часто зустрічається недостовірна інформація...
    Але з іншого боку, така ж інформація може бути і в підручниках, правда?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Wikipedia?!

    не "може", а "є".....
    недостовірної інформації -- предостатньо......
     
  20. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Wikipedia?!

    Я панікую! Наша професура серйозно сприймає Вікіпедію!!!! Та що там, я у розпачі за нашу науку!
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)