Все про електронні книги

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 27 лют 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Звідки качаємо україномовні електронні книги?

    Ділимося адресами електронних бібліотек, каталогів і магазинів.

    Які формати найзручніші для ебуків, планшетів, смартфонів?

    Які програмки найкращі для різних мобільних платформ? (Андроід, іОС, Симбіан...)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я щаслива власниця е-бука Assistant A-601, книги найчастіше качаю з ресурсу flibusta. Це величезна російська бібліотека електронних книг найпоширеніших форматів,в тому числі є й книги украінською. Найзручніший особисто для мене формат -це fb2, маю закачану величезну бібліотеку( близько 2-3 тис книг) саме в цьому форматі. З читалками телефонними наразі знайомлюся, на своєму смартфоні маю fb2 reader, але ще його не випробовувала-люблю читати з великого екрану:)






    FLY IQ 440 Energie
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Там є книги українською?
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    ...
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    :))) А якщо не так фігурально виражатись :scratch_one-s_head:
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Власне ось тут http://flibusta.net/ завжди качаю собі книги, в тому числі і україномовні (найкраще шукати по авторах). також на Гуртом можна пошукати (але там є оцифровані важкі книжки форматів PDF i DVJU - не кожна читалка їх стягне).
    З мого досвіду, читалка має бути всеядна, тобто читати максимально кількість форматів, головне - найбільш популярні fb2, txt, word, rtf, epub Мої фаворити - fb2 i rtf - як я вже зазначала вище, це найпопулярніші формати і можна знайти масу цікавої літератури саме в цих форматах. Є ще такий формат mobi - формат заточений під кіндли амазонівські; потрібні танці з бубном у вигляді переконвертування. PDF - відразу фтопку, мої дві читалки (усопша Азбука і нинішня Assistant) їх не стягують ніяк, то читати хіба на планшеті (занадто громіздкий файл, книженція довго думає і зависає; не читання, а мука). DVJU - туди ж, де й ми відправили PDF.
    З телефоннними читалками наразі ми не подружилися, експерименти будуть попереду, як завантажу книги. Наразі маю встановлені на флайці дві читалки - FlyBook і FB2 Reader. Хоча, на моє глибоке переконання, телефон не пристосований через читання власне через свій екран. В e-book все - таки застосовується технологія електронних чорнил, для очей це дуже добре. Очі практично не втомлюються, чудовий шестидюймовий екран, кориговані налаштування розмірів шрифту, та й по відчуттях - наче тримаєш справжню книгу в руках. Тому мій вибір - електронна книга:) Читання на смартфоні - як приємний додатковий бонус до багатьох інших переваг.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    При чому там висять російські переклади українських книжок, а оригінали тільки в магазині. Потім дивуються чому українська мова не популярна.
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    в якому форматі краще зберігати відео для перегляду на електронних книгах,вже годину пробую поки результату нема
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Наскільки я знаю, електронні книги не підтримують програвання відео файлів( принаймі моя точно).
     
  11. FuckOff

    FuckOff миється в бані

    А я розбив електронну книгу об голову, так чудернацько
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    відповідь техпідтримки може комусь згодиться
     
а де твій аватар? :)