Все про Аніме

Тема у розділі 'Мультики', створена користувачем CoyC, 29 сер 2007.

  1. CoyC

    CoyC Member

    Люди ви що? Взагалі не дивитесь аніме? Я тут відносно нещодавно зарегеструвався і не побачив жодної гілки про аніме. А про це можна говорити і говорити. Є дуже гарні мульти і якщо ви не дивитесь аніме, то це не значить, що ніхто не дивиться. Заходьте, поспілкуємось!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Все про Аніме

    не люблю аніме....
    ідіотські величезні очі як в роздушеної жаби і мікроскопічний ротик....
    в япошок явні комплекси...

    єдиний фороший мульт, ящо його можна віднести дол аніме, фінал кндишин чи фінал едишин.... щось таке....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Все про Аніме

    final fantasy
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. CoyC

    CoyC Member

    Відповідь: Все про Аніме

    :clapping: А як ви ставитеся до мультиків, наприклад Аватар, чи старий, але всім відомий Draggon Ball? А як вам Наруто чи стальний алхімік? Теж непогано, але є ще дуже непогані фільми аніме. А що до
    це вже справа смаків. Мені наприклад подобається...http://forum.lvivport.com/images/smilies/clapping.gif
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Все про Аніме

    це не аніме....
    це смайли-колобки..... [​IMG]
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Все про Аніме

    А я люблю аніме, але дивитися не доводиться, тому що чоловік їх не переварює. Але я лише мироблюбні мультики люблю, войовничі не люблю жодні. Що роблю, то збираю фото з мультфільмів аніме. :) Але теж їх фільтрую. :)

    [​IMG]

    Додано через 1 годину 15 хвилин
    Уже давно шукаю відео аніме "Candy Candy" 1976 р.
    Маю текстовий варіянт, але все-таки сам мультфільм дуже гарний.
    Маю кілька серій іспанською, бо іншою не змогла знайти. Але якось іспанською не йде. :)

    Candy Candy (1976) - Hana no ko Lun Lun (1979)
     
  7. CoyC

    CoyC Member

    Відповідь: Все про Аніме

    Я можу допомогти. Якщо хтось хоче знайти якесь аніме, і не знає де, пишіть сюди: мій номер ICQ 399745874.:) пищіть, допоможу.
     
  8. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Все про Аніме

    Я з аніме хіба Сейлор Мун пам"ятаю.Може ше й того,шо в мене був наручний годинник з нею:shy:
    І Пупер правильно сказав-мені теж ті очі не подобаються-де вони такі в природі бачили?:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Все про Аніме

    "бджілка майя" — це аніме?...
    якщо аніме — то мені це подобається....
    принаймні цей мульт дивився....
     
  10. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Все про Аніме

    А мені все життя здавалося,що це звичайний нормальний мультик.
    Його завжди Перша Польська показувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Все про Аніме

    зрозуміло.... [​IMG]
    якщо це не аніме — значить я аніме не люблю!....
     
  12. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Все про Аніме

    А я думала так:
    Якшо це мій любимий мультик,а аніме я не люблю-значить це не аніме...:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Все про Аніме

    [​IMG] правильно, саме так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Katashi

    Katashi New Member

    Відповідь: Все про Аніме

    Всім привіт
    я вирішив написати в цьому форумі те що я хочу зробити сайт про аніме і мені потрібні люди які можуть діставати силки аніме і самі його скачувати
    ______________________________________________________________
    Адреса сайту http://jutsuanime.at.ua
    Когось зацікавило пишіть на асю 490300556
    ______________________________________________________________
    пробачте за порушення правил :suicide:

    Додано через 3 хвилини
    А в своє виправдення можу сказати тільки одна Аніме найкраще.І з цим ніхто не поспорить (а аніме хентай ще краще:cowboy: :cowboy: :cowboy: )
     
  15. Кася

    Кася Well-Known Member

    Відповідь: Все про Аніме

    Іноді криє мене на анімешки...І взагалі на мультики..
     
  16. Haspid

    Haspid New Member

    Я згідний з тим. що на такому великому форумі мусить бути гілка про аніме, адже шанувальників дуже багато, однак якісь вони дуже мляві, хоча можливо всі отаку приємно спілкуються десь в іншому місці:dntknw::dntknw::dntknw:. А всім критикам хочу сказати, що не варто бути такими категорочними, я помітив, що більшість таких критиків ніколи й не дивились аніме, а просто зайняли таку вперту позицію, ніби аніме це погано і не хочуть поступатися, спробуйте подивитись хоч щось і можливо вам сподобається! Раджу подивитися наприклад "Death Note" серед моїх знайомих навіть найвпертіші ненависники аніме визнавали, що це шедевр!!
     
  17. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    Ради Бога,пупер,най діти сі бавлят-то з часом пройде:)Головне,щоб не поставали фанатами тих японських мультів,бо голову треба на плечах мати свою.
     
  18. Haspid

    Haspid New Member

    Я звісно не хочу нікого образити, однак ці слова видають людину, яка нічого не знає про аніме, і всилу своєї недалекоглядності старається видатись чимось поважним, от і високомірно називає аніме дитячими мультиками!! Манга - комікси японською(зауваження для несвідущих) займає приблизно 1/4 ринку друку в Японії, і випускається для людей різного віку, від дітей і до пенсіонерів, те ж стосується і аніме на телебаченні!! сценарії деяких аніме серйозніші за переважну більшість фільмів, які зараз знімають! Однак наші люди чомусь в силу якихось стереотипів вважають, що мальовані фільми не серйозні і не варті уваги, та ще й гордяться цим своїм невіглаством!! На вашу думку ліпше дивитись, серіали які зараз штампують на нашому телебаченні один за одним і всі на один лад( або перезняте бразильське мило або тупі американські серіали 90-х років ) така ваша голова на плечах???!о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lady Vesna

    Lady Vesna Батярка

    По-перше,я аніме бачила й не раз,-і Дез Нот,і Бліч,і т.п.Після першої серії стає нецікаво,але вашу думку я поважаю.
    По-друге,серіалів я не дивлюся взагалі,бо вони всі як один зараз цілковита маячня.Я надаю перевагу книжці,яка в мільйон разів краща за будь-яке кіно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    я люблю аніме.
    райд бек і по суті дес нот краще
    наруто/ бліч попса, але під настрій особливо депресивний йде на ура,
    є ще море хороших мультів, це класна штука, але просто не всім то до смаку.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)