Нагадую - 11 вересня о 23 годині відбудеться бій-реванш між Володимиром Кличко та Семюелем Пітером. Колись поєдинок між ними вже відбувався. Як це було - можна побачити тут (це 1 частина, всього 7 частин): http://www.youtube.com/watch?v=EeHTFnd4wtU
Інформація про бої Володимира, в тому числі про ТОЙ САМИЙ бій з Семом Пітером, в якому Кличко був 3 рази в нокдауні, але виграв - в першу чергу, звісно, тут: http://ru.wikipedia.org/wiki/Кличко,_Владимир_Владимирович
Володя почав нарешті пробивати аперкоти. Аж чотири штуки. Одним навіть не погано попав коли Пітер намагався сотий раз полізти у обійми.
Коли боксери, "обнімаючись", блокують можливість суперника наносити удари, це називається "клінч". Це такий тактичний прийом. Саме так дуже часто робив, наприклад, той же Володимир Кличко минулого разу, в бою з тим же самим Семом Пітером. І це було абсолютно виправдано і тій ситуації, з тим суперником. Хоч "клінч" і не люблять деякі глядачі, але це правилами не заборонено, і повинно застосовуватись боксером у необхідних випадках, наприклад, коли треба виснажити суперника фізично. Володимир Клічко майстерно (так, саме майстерно) застосовував "клінч" і з іншою метою - щоб погасити контратаку противника. Він проводив "джеби", часто "двійки", і миттєво ішов у клінч, не даючи суперникові контратакувати. Такий прийом досить небезпечний, тому що боксер, який атакує і одразу іде в "клінч", різко зближується з суперником, і може нарватися на зустрічний, можливо, нокаутуючий удар. Нокдаун одразу після невдалої спроби піти в "клінч" був і у Володі Кличка в бою з Семом Пітером в минулому поєдинку. На щастя - нокдаун був неважкий, бо удар був не зустрічний, і Володимир не тільки успішно з ним "справився" - він вистояв, і впевнено виграв бій, вимотавши суперника як "клінчами", так і великою кількістю прямих ударів. Хоч виглядає клінч з точку зору недосвіченого глядача "не дуже по-боксерськи", але тільки перемога має значення, хто б там що не казав. Бо ніхто з глядачів, навіть нетерплячі "свистуни", які "обурюються", коли на ринзі немає вуличної бійки, ніколи не скаже - "який чудовий, просто прекрасний боксер! Як він естетично гепнувся на підлогу, і елегантно лежав півгодини, намагаючись згадати, де він, і хто йому погасив світло."
Єдно з двох. Альбо Кличко став троха сильнішим,альбо Пітер став слабшим. За 5 літ. Тоді він був таким собі корінаком з моцним черепом...такво просто го' б не звалив.
Це питання я задавав собі перед боєм - хто них за ці роки "додав", а хто деградував? Не можна сказати, що Семюєль Пітер став гірший - його удари так само можуть звалити бугая чи слона, якщо він в нього попаде. Про всі помилки Пітера говорити не хочеться. Скажу хіба-що про одну - його бажання помавпувати, і застосувати той самий прийом, що застосовував Клічко - тобто клінч. Потрібно бути бовдуром, щоб зробити клінч чи не основним прийомом у бою з набагато більш високим суперником. Тому Пітер сьогодні і лежить в лікарні у Франкфурті. І хоч, як передають журналісти, "він вже жартує", але все-таки - лежачи в палаті інтенсивної терапії. А як розпускав язика перед боєм, ми всі пам"ятаємо. А ось Клічко - дійсно прогресує і в фізичних кондиціях, і в плані тактики, і в плані техніки бою. Якщо взяти кожен з цих факторів окремо - то були і є боксери, в яких щось з цього краще, ніж у Володимира Кличка. Але тільки КОМБІНАЦІЯ якостей, як у Володі, дає максимальний ефект. При всьому цьому - він ще не вичерпався, і йому є куди "рости". Мене цього разу порадували апперкоти. Звичайно, Кличко і раніше виконував апперкоти, але дуже рідко. Дуже рідко. Адже КОЖНИЙ боксер найчастіше застосовує ті технічні прийоми, які йому "найзручніші", і до яких він звик. До останнього часу апперкот не був прийомом, який Кличко застосовував часто. І ось у цьому бою Кличко деморалізував Пітера ще й тим, що почав застосовувати апперкот часто, і Семюель просто не був готовий до цього! Це була надзвичайно неприємна несподіванка як для його тренерів, так і для нього самого. Так і для досвічених глядачів - любителів боксу. Справа в тому, що у не у зовсім юному віці Володимира Кличка відшліфувати "незвичний" для боксера тактичний прийом досить важко. Володимиру Кличку це вдалося. І це дає право зробити висновок - його потенціал ще не сягнув своєї вершини. Про це, до речі, говорить і Еммануель Стюард, теперішній тренер братів Кличко, і бувший тренер Леннокса Льюїса: Особисто я впевнений на 200%, що цей видатний тренер не просто абсолютно точно бачить всі без виключення якості Володимира Кличка, але й абсолютно точно і правильно скеровує тренування. І тому прогрес українського чемпіона - буде продовжуватись і надалі.